AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,644 Results
5.0 1×
Watch Price/Availability
MFH Vacuum thermos with cup 1,0 l stainless steel
Thermos - volume 1000 ml, material stainless steel, double wall, weight 0,485 kg
  386,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: MBaaa2147
4.8 30×
Watch Price/Availability
Medisana HP605
Heated Pillow - made of soft material, dimensions: 40x30cm, 4 temperature settings, quick warm-up with 100W power, safety system with overheating protection, auto shut-off after 90 mins, remote control with LED, machine washable at 30°C
  829,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MEDVP483
4.5 2×
Watch Price/Availability
JIMMY CHOO L'EAU EdT 40 ml
Eau de Toilette for Her - 1,573 Kč/100 ml
  629,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFC1230
Watch Price/Availability
Škoda Spitzberg alloy wheel 16" KAROQ, 57A071496AC8Z8
Aluminum Wheel
  5,121,-
Buy
In stock 4 pcs at the supplier's
Order Code: AUPR130141
5.0 2×
Watch Price/Availability
Alza TN-325 Cyan for Brother Printers
Compatible Toner Cartridge - for printers DCP-9055CDN, DCP-9270CDN, HL-4100 Series, HL-4140CN, HL-4150CDN, HL-4500 Series, HL-4570CDW, HL-4570CDWT, MFC-9460CDN, MFC-9465CDN, MFC-9560CDW, MFC-9970CDW; yield up to 3000 pages
Great price 979,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7081
4.7 37×
Watch Price/Availability
L'ORÉAL PARIS Men Expert Power Age Multifunctional Hyaluronic Acid Serum 30 ml
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,430 Kč/100 ml
  429,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL4257
4.3 118×
Watch Price/Availability
Stormred Gymnastics ball 55cm, black
Gym Ball diameter: 55 cm, weight limit: 200 kg, antiburst design, pump included and smooth surface
-10 % off new 179,- New 199,-
Buy
Unsealed - in stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: STR_EB_AB04
Watch Price/Availability
AGRO Grass mix Universal PROFI, 25 kg
Grass Mixture - - 176 Kč/1 kg
  4,390,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: AGRO429
Watch Price/Availability
OXYBAG School backpack PREMIUM Gamer
School Backpack -, dimensions: 39,5×31×20cm, accessories: reflective elements, anatomically shaped back and lightweight construction
  2,199,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OBG092a
Watch Price/Availability
Dogtrace Electronic dog training collar d-control Edge 250 ONE
Electronic Training Collar - for dogs, for breeds of all sizes, maximum remote control range 250 m, radio waves, waterproof, impact-resistant and with adjustable pulse force, for an animal weighing from 2 to 100 kg, maximum battery life 62 d, material nylon and plastic, neck circumference from 20 to 72 cm, tape width 1,5 cm, black colour
  4,698,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: DOGele05
4.4 6×
Watch Price/Availability
Hyson Lemon, green tea (100g)
Tea - loose, in a round package, composition: green tea with lemon, tangerine and orange peel flavour - 1,170 Kč/1 kg
  117,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: CHAGca032
4.5 2×
Watch Price/Availability
Rohnson R-2217 Caramel
Toaster - input power: 800W, material: plastic, number of toasts: 2, centering, reheat function, regulation toasting, thawing and instant shut-off button, removable crumb tray,
  999,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROHTO9912
5.0 1×
Watch Price/Availability
MONTBLANC Signature Elixir EdP 50 ml
Eau de Parfum women´s - 2,318 Kč/100 ml
  1,159,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFM1149
Watch Price/Availability
A-PRO KEYMONT - black leather moto gloves L
Motorcycle Gloves - unisex, summer, material cowhide and textile, style: road and Scooter, colour: black, size L
  989,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: MOTO50495
5.0 2×
Watch Price/Availability
Alza LC-125XL M Magenta for Brother Printers
Compatible Ink - for Brother DCP-J4110DW, DCP-J4110W, MFC-J4310DW, MFC-J4410DW, MFC-J4510DW, MFC-J4610DW, MFC-J4710DW, 16ml
Great price 189,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7021
4.8 299×
Watch Price/Availability
PARODONTAX Daily Gum Care Fresh Mint 500 ml
Mouthwash - against tooth decay and against gingivitis, mentol flavour, alcohol-free, volume 500 ml - 318 Kč/1 l
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB722
4.3 118×
Watch Price/Availability
Stormred Gymnastics ball 55cm, grey
Gym Ball diameter: 55 cm, weight limit: 200 kg, antiburst design, pump included and smooth surface
-5 % off new 189,- New 199,-
Buy
Unsealed - in stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: STR_EB_AB03
4.6 20×
Watch Price/Availability
Ceresit Grout CE 40 balibrown, 2 kg
Grout - 135 Kč/1 kg
  269,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CERlep110
Watch Price/Availability
OXYBAG School backpack PREMIUM LIGHT Dream
School Backpack -, dimensions: 40×31×19cm, accessories: reflective elements, anatomically shaped back and lightweight construction
  2,199,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OBG080a
Watch Price/Availability
GiGwi PUSH TO mute duck, blue - TPR material
Dog Toy size: 6 × 6 × 33 cm, material: TPR, for small medium sized large breeds
  229,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: GIGhra0009
3.0 1×
Watch Price/Availability
de Buyer Non-stick frying pan 20cm Choc Resto Induction DB848020
Pan - aluminium, teflon, round, compatible with electric, gas, glass-ceramic and induction cooktops, oven safe and non-stick surface, aluminium exterior surface, aluminium, reinforced bottom, maximum oven temperature 200 °C, top rim diameter 20 cm, black and silver colour
  1,549,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: DEBU020
5.0 34×
Watch Price/Availability
Rohnson R-2867 - 7 l
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 80 to 200 °C, non-stick surface, display, overheat protection, thermostat, lid with viewing window, dishwasher safe parts, interior light, timer, automatic shutdown, temperature regulation and automatic programs, 12 programs, comes with removable container, power consumption 1800 W, 7 l capacity with non-stick coating, 1 frying basket, cable length 0,7 m, weight 5.34 kg, dimensions 31.7 × 31 × 39 cm (H×W×D)
  2,198,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RHNfri64
5.0 1×
Watch Price/Availability
Q&Q GW86J010Y
Watch men's - combined time display, movement quartz, waterproof rating 100 m (10 ATM), case material: plastic, case colour: black, watch band material: plastic, band colour: black, for max. wrist circumference 22.7 cm, interchangeable band
  1,329,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KHO23436
Watch Price/Availability
A-PRO KEYMONT - black leather moto gloves 2XL
Motorcycle Gloves - unisex, summer, material cowhide and textile, style: road and Scooter, colour: black, size XXL
  989,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: MOTO50497