AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,524 Results
Watch Price/Availability
Dogtrace Dog tracking device DOG GPS X25
Electronic Training Collar - for dogs, for breeds of all sizes, maximum remote control range 20000 m, radio waves, waterproof and impact resistant, for an animal weighing between 9 and 100 kg, maximum battery life 1.67 d, plastic material, neck circumference from 32 to 70 cm, band width 2,5 cm, black and orange colour
Great price 11,799,- Save 200,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: DOGele15
Watch Price/Availability
de Buyer Choc EXTREME 8304.24, 24 cm
Pan - deep, aluminium, teflon, round, compatible with electric, gas, glass-ceramic and induction cooktops, non-stick surface, aluminium exterior surface, ergonomic, stainless steel handle, reinforced bottom, height 6 cm, top rim diameter 24 cm, black colour
  4,719,-
Buy
In stock 4 pcs at the supplier's
Order Code: DEBPA246
4.5 6×
Watch Price/Availability
Snailax CF-2602P-GS-VC
Massage Mat - point massage, vibration massage and deep tissue massage, used for massage, suitable for back and thighs, special features: timer and heating, power supply: mains-powered, 5 massage programs, modes: 5
  1,199,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SNAMS02
5.0 1×
Watch Price/Availability
MIXSOON Galactomyces Toner Pads 60 pcs / 280 ml
Facial Pads - for cleansing the skin - 8.32 Kč/1 pc(s)
  499,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL6888
4.0 4×
Watch Price/Availability
Alza PGI-2500XL C/M/Y Multipack Colour for Canon Printers
Compatible Ink - for Canon MAXIFY IB4000 Series, MAXIFY IB4050, MAXIFY MB5000 Series, MAXIFY MB5050, MAXIFY MB5300 Series, MAXIFY MB5350 printers, 3x 25ml, 2300+2300+2300 pages
Great price 639,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7209
4.8 68×
Watch Price/Availability
GILLETTE Venus Deluxe smooth 10 pcs
Replacement Blade Refill - women's, 5 blades, with moisturising strip, compatible with Gillette Venus series - 115 Kč/1 pc(s)
  1,149,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HOL1151
4.1 15×
Watch Price/Availability
Stormred Cement dumbbell set 41 kg part 3
Dumbell Set - two-hand axle, length 1.5 metres
-8 % off new 409,- New 449,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTiron36c
Watch Price/Availability
EcoMattress Posejdon 22 cm, 180 × 200 cm
Mattress Dimensions - 180 cm ×200 cm × 22 cm, With massage profile, firmness: medium stiff, weight capacity 130 kg
  9,069,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: ECOmat06
4.9 126×
Watch Price/Availability
STABILO BOSS ORIGINAL deskset 15 pcs (neon + pastel + natural)
Highlighter - for home and office use, bevelled tip, max. line width: 5mm, 15 pc(s) in package, colour: black, blue, grey, green, brown, pink, yellow, orange, violet
-8 % off new 549,- New 599,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: STB204a
Watch Price/Availability
MA-NU Stand Round XL
Dog Bowl - wood, 21 cm×27 cm
  2,249,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: PETmis03
Watch Price/Availability
Villeroy & Boch Butter dish from the EASTER DELIGHT collection
Butter Dish
  1,540,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: MBaaa2681
4.7 8×
Watch Price/Availability
Rohnson R-2882 – 12 l
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 60 to 200 °C, non-stick surface, display, overheat protection, lid with viewing window, interior light, timer, temperature regulation, dual cooking, automatic programs and food drying, 10 programs, comes with removable container, power consumption 2200 W, 12 l capacity with non-stick coating, 1 frying basket, weight 9 kg, dimensions 33.2 × 49.6 × 34.3 cm (H×W×D)
  3,998,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROHHF316
4.0 1×
Watch Price/Availability
AFNAN Portrait Abstract - parfémovaný extrakt 100 ml
Perfume - - 1,039 Kč/100 ml
  1,039,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BEAparf0012
4.1 6×
Watch Price/Availability
Alza PFI-102Y Yellow for Canon Printers
Compatible Ink - for Canon IMAGEProGRAF IPF510, IPF605, IPF610, IPF650, IPF655, IPF710, IPF720, IPF750, IPF755, I760, I765, Canon LP17, LP24, 130ml
Great price 529,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7181
4.8 25×
Watch Price/Availability
PERSIL Discs Expert Sensitive 34 pcs
Washing Capsules children's, for colour, for allergy sufferers and sensitive skin, 34 pc(s) in package - 12.32 Kč/1 pc(s)
  419,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR2782
4.1 7×
Watch Price/Availability
Stormred Adjustable dumbbell 24 kg
Dumbell - single-hand, straight, fixed, non-slip bar, bar surface plastic, weight 24kg, total set weight 24 kg, number of dumbbells in the set 1 bar and 8 weight plates, core material steel, single-grip dumbbell length 40 cm
Great price 3,399,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: STR_DB_ADJ01
1.0 1×
Watch Price/Availability
AGRO Greenhouse MINI DOUBLE, polycarbonate, 1 x 1 x 0.5 h
Hotbed
  1,549,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BOR904k1
5.0 12×
Watch Price/Availability
BAAGL School bag Zippy Harry Potter Hogwarts
Briefcase -, dimensions: 37×28×17cm, suitable from 6 years
-10 % off new 2,109,- New 2,349,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAkc00906
Watch Price/Availability
Dogtrace Spray Training Collar d-control 900 AQUA spray
Dog Collar - neck circumference: from 20cm to 70cm, material: nylon and plastic, width of collar: 2cm, animal weight: from 2kg to 100kg, range of remote control: 900m, battery life: 365.25d
  4,299,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: DOGele28
Watch Price/Availability
Villeroy & Boch Happy As A Bear 3 pcs
Children's Dining Set - porcelain, multicolour colour
  1,580,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: LPKmis181
4.5 2×
Watch Price/Availability
De' Longhi Nespresso Essenza Mini Black Matte EN85. BKMT
Coffee Pod Machine - pressure: 19 bar, power: 1310W, water tank volume: 0,6l, Nespresso Original capsule type, one-touch beverage preparation and automatic shutdown, width: 11cm, height: 20,5cm, depth: 32,6cm, weight: 2,2kg, black and grey colour
+Gift Voucher Voucher for Nespresso coffee worth 2000 CZK
  2,587,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DELKK048
5.0 1×
Watch Price/Availability
LUMENE Invisible Illumination Instant Glow Beauty Serum Universal Medium
Make-up light coverage, dermatologically tested and long-lasting, tone medium, suitable for sensitive, mixed and dry skin, liquid consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to vegan cosmetics, volume 30 ml, effect: smoothing and moisturising - 3,220 Kč/100 ml
  966,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEKO9304
4.1 6×
Watch Price/Availability
Alza PFI-102BK Black for Canon Printers
Compatible Ink - for Canon IMAGEProGRAF IPF510, IPF605, IPF610, IPF650, IPF655, IPF710, IPF720, IPF750, IPF755, I760, I765, Canon LP17, LP24, 130ml
Great price 529,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7177
4.7 261×
Watch Price/Availability
BOROTALCO Original Unique Scent of Borotalco Deo Spray 150 ml
Deodorant - for both women and men, spray, fresh, protective and softening, long-lasting, volume: 150 ml - from 73 Kč/100 ml
  from  93,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEO413