AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
21,684 Results
4.7 66×
Watch Price/Availability
Carolina Herrera Good Girl EdP 80ml
Eau de Parfum women´s - 3,374 Kč/100 ml
  2,699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPPF754B
4.9 16×
Watch Price/Availability
DayZ Survivors Underwear 3-pack "XXXL"
Boxer Briefs size XXXL, for men, opaque, cotton and elastane
  599,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPTaaa4076
4.0 2×
Watch Price/Availability
RETLUX RSH 503 indoor fixed 2K + 1 měsíc cloudového úložiště k předplatnému zdarma
IP Camera - interior, maximum video resolution 2304 × 1296 px, classic night vision with a maximum IR range of 10 m, manual rotation, fixed lens, detection of motion, audio and person(s), built-in microphone, built-in speaker and bidirectional audio, mobile app notifications, audio alarm, SD and cloud storage, connection over WiFi 2,4 GHz, powered by the mains, control via google Home, tuya and manufacturer app, IP20 IP rating, holder, assembly material and power cable included, dimensions 8.7 × 4.8 × 3.2 cm (H×W×D)
  649,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RTLX26002
Tracmax X-Privilo S-130 175/65 R14 82T - Winter tyre Free
delivery
5.0 3×
Watch Price/Availability
Tracmax X-Privilo S-130 175/65 R14 82T
Winter tyre - for passenger cars, tubeless (TL), winter designation 3PMSF and M+S, wet grip B, fuel efficiency D, noise level 70 dB (class 2), load index 82 (up to 475 kg), speed index T (up to 190 km/h), DOT max. 2 years old, 95% under one year
  931,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: TRApneu078
3.7 33×
Watch Price/Availability
Alza CRG-067 M purple for Canon printers
Compatible Toner Cartridge for Canon LBP631Cw, LBP633Cdw, MF651Cw, MF655Cdw and MF657Cdw printers, up to 1250 pages
Great price 1,299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7264x2
5.0 1×
Watch Price/Availability
Squishmallow 20 cm Adopt Me Squishmallow - Tanuki
Soft Toy - for boys and girls, height 20cm, inspired by Squishmallows, suitable from 3 years
  299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAkc09508
4.7 720×
Watch Price/Availability
COLOURS DAY Heart size. L (19 pcs)
Disposable Nappies - for babies of 8 – 13kg, size L, prevents diaper rash, elastic Band, fragrance free and without chlorine bleaching - 8.89 Kč/1 pc(s)
Amazing Deal 169,- Save 20,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PLN247
4.2 10×
Watch Price/Availability
WENGER PlayerOne - 17,3", Black
Laptop Backpack - with maximum diameter up to 17,3 ", breathable rear wall and integrated USB port, capacity 29l, weight 1320g, colour black
  3,299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: GT035h5m
4.5 28×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Penne Bolognese
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 479 kJ, weight 105g - 2,657 Kč/1 kg
Great price 279,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTadv039
5.0 2×
Watch Price/Availability
SONGMICS Velvet hangers, black, 50 pcs, swivel hook, 43 × 22 × 0,6 cm
Hanger trousers, scarf, dress, tie, t-shirt, jacket, suit jacket and coat, material: plastic, package contains: 50 pc(s), colour: black
Discounted -12 % 699,- 799,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WSaaa1394
4.8 745×
Watch Price/Availability
AlzaPower extension cord 230V 4 sockets 3m white
Extension Cable
Great price 189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APLV00340
4.7 14×
Watch Price/Availability
AlzaErgo Chair Streamline 1 grey
Office Chair - with rocking mechanism and lock, plastic and revolving construction, textile upholstery, plastic base, plastic wheels universal surface, black and grey colour, carrying weight: up to 130 kg
Great price 5,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: AEO0440
4.7 79×
Watch Price/Availability
Brit Care Dog Hypoallergenic with lamb Puppy 3 kg
Kibble for Puppies for all breeds with low with normal activity, fat (chicken) 18%, with Joint Nutrition, hypoallergenic - 140 Kč/1 kg
  419,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMP1275
4.7 287×
Watch Price/Availability
Siguro Fast Freeze 299 K15W + 12 let záruka na kompresor
Chest freezer - energy efficiency class: E, freezer capacity: 299 l, climate class: SN, N, ST and T, white colour, special features: display, lock, child safety lock and led light, size: 84 × 113 × 61 cm (H × W × D)
Great price 6,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: SGR_CF_K150W
5.0 2×
Watch Price/Availability
RABALUX Thomas 4192
Floor Lamp - for bulb E27 (not included), maximum input power 60 W, height 157 cm, width 23 cm, length 23 cm, material: wood, IP20
Discounted -5 % 2,987,- 3,156,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: RBLXi070
4.6 15×
Watch Price/Availability
Trime Magnesium, Zinc + B6, 120 Capsules
Minerals - capsules, magnesium, for adults and children from 3 years, 150g, oral administration - 5.83 Kč/pcs
  699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTtrime003
4.4 116×
Watch Price/Availability
GLASSA Blue Light Blocking Glasses PCG 07, diopter: +0.00 black
Computer Glasses - unisex, to the computer, 95 % protection against blue light, rectangular, plastic, clear glass colour, black colour of the frames, UV protection UV400, cleaning cloth and soft case included, width of glasses 13,8 cm
  379,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Bryle0151
5.0 39×
Watch Price/Availability
CATLER FS 9010 FOOD SLICER
Electric Slicer - power: 240W, maximum slice thickness: 12mm, cutting disc made of stainless steel, stainless steel blades, food holder, safety
  9,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CATEK385
4.7 44×
Watch Price/Availability
GORENJE R619EEW5
Refrigerator - without freezer, energy efficiency class E, refrigerator capacity 398 l, 7 fridge shelves, 1 cooling circuits, special features LED light, size 185 × 59,5 × 66,3 cm (H × W × D)
  11,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: GORCHL201
5.0 11×
Watch Price/Availability
Keychron K10 Max Swappable RGB Backlight Red Switch - Black, CZ/SK
Gaming Keyboard - mechanical switch Keychron Super Red, wireless, backlit, classic (high-profile) keys, Czech key layout, bluetooth, USB-C input and 2,4GHz radio frequency connection, qmk/via firmware support, uses Li-ion (rechargeable battery) batteries, grey and black colour, dimensions 4.01 × 44.737 × 13.982 cm (H×W×D)
  3,290,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KCHRON2423
4.6 33×
Watch Price/Availability
HOOVER HWP 49AMBC7/1-S - 5 let záruka na celý spotřebič + 20 let záruka na motor po registraci
Washing Machine - with front loading, energy efficiency class A, washing capacity 9 kg, weighted energy consumption 42 kWh/100 cycles, weighted water consumption per cycle 46 l, size 59,5 × 85 × 53 cm (W × H × D)
  8,289,-
Buy
In stock 5 pcs
Order Code: HOOVPR042
4.9 155×
Watch Price/Availability
Siguro SmartSort waste bin, 3 containers for sorted waste, 3 x 20 l
Rubbish Bin material - plastic and metal, black colour, volume 60 l, opening with foot pedal, number of containers: 3 pc(s), 63 cm x 58,9 cm x 37,6 cm
Great price 3,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_WB_I360B
4.7 17×
Watch Price/Availability
Brouci v hlavě: Jak se zbavit vtíravých myšlenek
Kniha
Amazing Deal 289,- Save 30,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FKP0334852
4.2 5×
Watch Price/Availability
RETLUX RSH 301 Smart single-pole concealed switch
Light Switch - for lighting, operates: Via central unit / bridge, compatible with Google Home, Tuya and Manufacturer app, power supply: Power plug, connection: Radio frequency, works with Android and iOS, application in Czech and English
  399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RTLX25032