AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,587 Results
Watch Price/Availability
EcoMattress Posejdon Premium 27 cm, 90 × 200 cm
Mattress Dimensions - 90 cm ×200 cm × 27 cm, With massage profile, firmness: Tough, weight capacity 130 kg
  6,459,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: ECOmat38
Watch Price/Availability
EUROPEN Medium wire waste basket 18 L - silver
Rubbish Bin material - metal, silver colour
  249,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: EURodp0002
Watch Price/Availability
Lion Sabatier International 771386 Pluton utility knife, 13 cm
Kitchen Knife - stainless steel, blade length 13cm, plastic handle wooden handle
  759,-
Buy
In stock 4 pcs at the supplier's
Order Code: LIOkuc12
Watch Price/Availability
ELDONEX SonicPro DuoPack ETB-1010-BW
Electric Toothbrush - sonic, 40000 movements per minute, 5 modes, timer and battery indicator, spare heads: 8 pc(s)
  1,299,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ELDEK274
Watch Price/Availability
MIXSOON Bean Eye Cream 20 ml
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 2,795 Kč/100 ml
Amazing Deal 559,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL5964
5.0 3×
Watch Price/Availability
Alza CLI-531M purple for Canon printers
Compatible Ink for Canon PIXMA TS8750A and TS8751A printers, 12.5ml
Great price 229,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7128b4
4.6 113×
Watch Price/Availability
BOROTALCO Original Unique Scent of Borotalco Deo Stick 40 ml
Deodorant - for both women and men, stick, fresh, protective, long-lasting, volume: 40 ml - from 273 Kč/100 ml
  from  93,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEO406
4.8 8×
Watch Price/Availability
Brunox TOPKETT bottle 100 ml
Bicycle Lubricant - anti-corrosion chain treatment
  235,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: SPT12456
Watch Price/Availability
MasterLock 8143EURDPROCOL Spiral Combination Cable Lock - 1.2m
Bike Lock - cable, code lock, length: 1200mm, Corrosion resistance, spiral and Weather resistance
  852,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SAFEH001
Watch Price/Availability
KOH-I-NOOR GIOCONDA 8898 drawing set for black and white crayon in tin case 23 pieces
Soft Pastels - art set for black and white drawing, contains pencils with the highest quality core, which allows drawing with thin line, flat and shading
Great price 818,- Save 81,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: KOHINpas015
Watch Price/Availability
VILLEROY & BOCH Mug from MANUFACTURE ROCK BLANC collection
Mug - material: porcelain, microwave and dishwasher safe, 400ml, colour, 1 pc(s) in pack - 690 Kč/1 pc(s)
  690,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: LPKskl476
Watch Price/Availability
Rohnson R-5655 Velvet Creme
Ice Cream Maker - power use of 700W, container volume of 1,5l, 9 programmes, without compressor
  3,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROHZM154
Watch Price/Availability
Paco Rabanne Black XS parfémovaná voda pro ženy 80 ml
Eau de Parfum women´s - 2,499 Kč/100 ml
  1,999,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BRmisc1772
4.7 3×
Watch Price/Availability
Alza T3331 No.33 Black for Epson Printers
Compatible Ink - for Epson Expression Home XP-530, XP-630, XP-635, XP-830, Epson Expression Premium XP-530, XP-630, XP-540, XP-640, XP-645, XP-900 printers
Great price 189,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7411e
4.6 46×
Watch Price/Availability
SCHWARZKOPF TAFT Looks Molding Clay 75 ml
Hair Clay - for all hair types, chrání před external influences, extra strong hold, volume 75 ml - 233 Kč/100 ml
  175,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: STL158
Watch Price/Availability
Select GK Gloves 88 Kids white-white size 5
Goalkeeper Gloves - for kids, year-round, for professional players, size 5, compression strap, Negative Cut technology, lining material latex, white colour
  750,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTselec350
Watch Price/Availability
Evo Graphene+ 140 × 200 cm
Mattress Dimensions - 140 cm ×200 cm × 27 cm, With massage profile, firmness: Tough, weight capacity 140 kg, Washable cover, Reversible and Antibacterial
New arrival 41,867,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: RESmat104
Watch Price/Availability
Papírny Brno Drawing board A3, 220 g / m2, 200 sheets
Drawing Sheets A3, sheets - 200 pc(s), white colour, technique - watercolor, ink, felt-tip pens and markers, pencils and crayons and pastel and charcoal, weight- 200 g/m2
  641,-
Buy
In stock 4 pcs at the supplier's
Order Code: PAPski04
Watch Price/Availability
VILLEROY & BOCH OLD LUXEMBOURG 11 cm
Small Bowl , volume: 0,15 l, dishwasher-safe and microwave oven safe, diameter 11 cm, package contains: 1 pc(s), multicolour colour
  650,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: LPKmis066
5.0 1×
Watch Price/Availability
Siguro FT-X002 remote control for SGR-FT-V700W
Remote Control
Great price 199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_FT_X002
Watch Price/Availability
SKIN1004 Madagascar Centella Matrixyl 10 Boosting Shot Ampoule 30 ml
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,830 Kč/100 ml
  549,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KORSKI0003
4.2 36×
Watch Price/Availability
Alza T0802/T0792 Cyan 15ml for Epson Printers
Compatible Ink - for Epson Stylus Photo P50, Stylus Photo PX650, Stylus Photo PX660, Stylus Photo PX700W, Stylus Photo PX710W, Stylus Photo PX720WD, Stylus Photo PX730WD, Stylus Photo PX800FW, Stylus Photo PX810FW, Stylus Photo PX820FWD, Stylus Photo PX830FWD, Stylus Photo R265, Stylus Photo R285, Stylus Photo R360, Stylus Photo RX560, Stylus Photo RX585, Stylus Photo RX595, Stylus Photo RX685; 15ml
Great price 169,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7330
4.8 148×
Watch Price/Availability
CALGON 1kg
Water softener - fights limescale - 11.45 Kč/1 Washes
  229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZMK007
5.0 1×
Watch Price/Availability
Stil 365 Midi Dimension
School Backpack -, dimensions: 43×31×20cm, accessories: reflective elements, anatomically shaped back and water-resistant finish
  1,390,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPThel388