AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,545 Results
4.7 24×
Watch Price/Availability
NIVEA MEN Anti-Age Hyaluron 15 ml
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 1,927 Kč/100 ml
  289,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL4573
Watch Price/Availability
BAGGO Groovy Pinky Teens
School Backpack -, dimensions: 48×33×16cm, accessories: padded backrest
  1,190,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTbag005
1.0 1×
Watch Price/Availability
Spirella shower curtain PRIMO, black, 180 × 200 cm, polyester
Shower Curtain - dimensions: 18 × 20 cm (W × H), colour: black
  599,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPIzav016
Watch Price/Availability
VILLEROY & BOCH GRAND ROYAL WHITE GOLD Water bottle with foot
Glass Volume: 390 ml Výška: 20 cm Materiál: ručně broušený, foukaný křišťál Doporučená údržba: hand washing - 2,000 Kč/1 pc(s)
  2,000,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: VBOskl140
Watch Price/Availability
SENCOR SHI 4500GD
Flat Iron - plate material: titan, plate width: 35mm, heat-up time: 120 s, temperature range: 100°C - 230°C, temperature control, backlit display, power: 60 W, cable length: 1,8m, colour: gold
Great price 892,- Save 57,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SENZV619
Watch Price/Availability
CELIMAX Noni Moisture Balancing Toner 150 ml
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature skin types - 306 Kč/100 ml
  459,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL7405
4.4 10×
Watch Price/Availability
Alza T7012 Cyan for Epson Printers
Compatible Ink - for Epson WorkForce Pro WP-4015DN, WorkForce Pro WP-4095DN, WorkForce Pro WP-4095DN Blauer Engel, WorkForce Pro WP-4515DN, WorkForce Pro WP-4525DNF, WorkForce Pro WP-4595DNF, WorkForce Pro WP-4595DNF Blauer Engel; 45ml
Great price 329,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7429
4.1 114×
Watch Price/Availability
CERESIT Silicone Shark
Scraper for easy removal of silicone from joints and smooth surfaces
  81,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DOMA1807
Watch Price/Availability
BusyKids Gymnastic rings for ladders
Gymnastic Rings wood, including straps, total load capacity 30 kg, ring diameter 15 cm, grip diameter 11 cm, straps are nylon, 220 cm long, 27 cm wide, load capacity of each 20 kg, easily demountable, for home use and can be used outdoors, brown and beige ring colour and brown and beige colour of the strap
  790,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: BUShra012
Watch Price/Availability
Hikoki UC18YSL3WHZ
Charger and Spare Batteries - Set of 2 × Multi Volt battery pack BSL36A18X (36 V/18 V - 2.5 Ah/5.0 Ah) and charger UC18YSL3
  5,490,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HIKhob039
Watch Price/Availability
VILLEROY & BOCH GRAND ROYAL GOLD Champagne
Glass 1×220ml, lead-free crystal, suitable for dishwasher - 2,000 Kč/1 pc(s)
  2,000,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: VBOskl128
Watch Price/Availability
Rohnson R-2874 - 8 l
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 80 to 200 °C, non-stick surface, display, overheat protection, thermostat, lid with viewing window, interior light, timer, automatic shutdown, temperature regulation and automatic programs, 8 programs, comes with removable container, power consumption 1500 W, 8 l capacity, stainless steel container with non-stick coating, 1 frying basket, cable length 0,8 m, weight 5 kg, dimensions 31.5 × 30.3 × 38 cm (H×W×D)
  2,398,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROHHF55
Watch Price/Availability
HOLIKA HOLIKA ACNENATOR Clearing Solution 100 ml
Face Lotion for cleansing or final cleansing of the face, ideal for skin type: oily - 629 Kč/100 ml
  629,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL7092
3.7 7×
Watch Price/Availability
Alza T2712 27XL Cyan for Epson Printers
Compatible Ink - for Epson WorkForce WF-3600 Series, WF-7600 Series; 14ml
Great price 279,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7396
4.8 69×
Watch Price/Availability
PALMOLIVE Naturals Milk & Honey Hand Soap Refill 1000 ml
Liquid Soap - abrasive, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial and cleaning, for everyday use, fresh fragrance, unisex, volume 1000 ml - 15.90 Kč/100 ml
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYD188
Watch Price/Availability
Arwel dark blue leather shoulder bag / crossbag Ersi
Shoulder Bag - men's, volume 2,1l, dimensions 23 × 5,5 × 18 cm, weight 400g
  1,980,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: SPTarw004
Watch Price/Availability
FALCO Chest of drawers Boaz 121 grey
Chest of Drawers with doors, with drawers, combined, with feet made of: laminated wood, dimensions: 81,7 × 147,2 × 39,1 cm (H × W × D), grey color
  4,890,-
Buy
In stock 3 pcs at the supplier's
Order Code: Falkom035
Watch Price/Availability
VILLEROY & BOCH GRAND ROYAL GOLD Red wine
Glass Volume: 330 ml Výška: 23 cm Materiál: ručně broušený, foukaný křišťál Doporučená údržba: hand washing - 2,000 Kč/1 pc(s)
  2,000,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: VBOskl126
Watch Price/Availability
Severin FR 2490
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 60 to 200 °C, display, overheat protection, timer, automatic shutdown and dual cooking, 10 programs, comes with removable container, power consumption 2600 W, 9 l capacity, ceramic container, 2 frying baskets, cable length 0,9 m, weight 6.8 kg, dimensions 29.8 × 34.1 × 45.3 cm (H×W×D)
  2,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SEVFR176
Watch Price/Availability
PARIS CORNER Ophidian Black Cherry EdP 100 ml
Eau de Parfum - for men and women, fruity main fragrance, oriental secondary fragrance, volume 100 ml - 669 Kč/100 ml
Amazing Deal 669,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFP1150
3.5 2×
Watch Price/Availability
Alza Colour A4 80g 100 Sheets Fluorescent Green
Office Paper - 100 sheets, A4 size, suitable for laser printers and inkjet printers, weight 80 g/m²
Great price from  170,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ8059
4.9 281×
Watch Price/Availability
PARODONTAX Whitening 3x 75 ml
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, helps prevent gum disease, volume 225 ml - 1,240 Kč/1 l
  279,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB669
Watch Price/Availability
EVERLAST EVERSHIELD SIN MOUTHGUARD
Mouthguard - for adults, for upper jaw, mouldable, silicone material, black and red colour
  367,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTevch01
Watch Price/Availability
ALTX Preserved Rose on a 30cm stem, lilac
Artificial Flower - rose, vase-ready, suitable for indoors, material: wood, purple colour, dimensions 30 × 12 × 12 cm (H×W×D)
  229,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: ALTXruz06