AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,529 Results
Watch Price/Availability
AMS Clock 5257
Wall Clock , clock type: Analog, power supply: Battery, best placed: Kitchen, Living room and Bedroom, colour: Gold
  4,599,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: AMShod003
4.6 271×
Watch Price/Availability
Home DF-B240SU Deep Fry
Deep Fat Fryer - deep fat fryer, power: 2000W, capacity: 3 l, 1 fryer(s), max temperature: 190°C,
  989,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HM_DF_B240SU
Watch Price/Availability
PANDORA 793896C01 (Ag925/1000, 1,3 g)
Bead (Charm) - (pendant), material: silver, encrusted with zirconia, surface finish: glossy, weight: 1,3g, Pandora jewelry (delivered with a box and certificate)
  1,259,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SP20013
2.1 17×
Watch Price/Availability
Alza 3JA24AE No. 963 purple for HP printers
Compatible Ink for HP OfficeJet Pro 9010 printers, 9010e, 9012e, 9013, 9014, 9015, 9016, 9018, 9019, 9020, 9022, 9022e, 9023, 9025, 9026, up to 700 pages
Great price 329,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7619i1b
4.6 643×
Watch Price/Availability
AlzaEco Ocean Softener 3l (100 Washes)
Fabric Softener - characteristics: protection against loss of shape, makes ironing easier, preserves fabric softness, softens laundry, for routine maintenance, sensitive skin, anti-pilling effect and perfumed, fresh fragrance, made in Czech Republic, 100 Washes washes, volume of 3000 ml - 1.69 Kč/washing - from 56 Kč/1 l
Great price 169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Eko0014
Watch Price/Availability
Arwel Khalesi backpack / handbag 2 in 1, black
City Backpack , dimensions: 13 × 22 × 29cm, weight: 600g
  2,448,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTarw22
Watch Price/Availability
Sabina 80 × 200 cm bedspread
Mattress Dimensions - 80 cm ×200 cm × 16 cm, With massage profile, firmness: medium stiff, weight capacity 100 kg, Washable cover, Reversible and Medical
New arrival 3,514,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: RESmat164
3.8 9×
Watch Price/Availability
Siguro Theravox M300B
Air Heater - Siguro Theravox M300B, 3 years warranty
-1 % off new 2,469,- New 2,499,-
Buy
Unsealed - in stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_HS_M300B
Watch Price/Availability
ALFAPARF MILANO Semi Di Lino Scalp Rebalancing Balancing Low Shampoo 1000 ml
Shampoo , - liquid (classic), for greasy hair nourishes, smoothing, volume 1000 ml, professional, sulphate-free - 126 Kč/100 ml
  1,257,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL103865
1.0 1×
Watch Price/Availability
Alza 51B2H00 Black for Lexmark Printers
Compatible Toner Cartridge - for MS417dn, MS517dn, MS617dn, MX417de printers, yield up to 8500 pages
Great price 2,029,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7791a
4.2 23×
Watch Price/Availability
SYOSS Matt Fiber Cream 100 ml
Hair Paste - for all hair types, protects from external influences, strong hold, volume 100 ml - 159 Kč/100 ml
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: STL179
Watch Price/Availability
Arwel Fridlie leather, black
City Backpack , dimensions: 31 × 25 × 10cm, weight: 650g
  2,888,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTarw19
Watch Price/Availability
LAKŠMI Hina folding tables 3 pcs made of mango wood
Side Table rectangular, construction is made of: wood, dimensions: 47 × 55 × 40 cm (H × W × D)
  5,690,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: WSaaa2757
4.9 130×
Watch Price/Availability
Siguro HR-I451E Forest Flow
Hair Dryer ionic technology travel, power: 1500W, ionisation, cold air, temperature regulation, airflow control and overheat protection, number of speeds: 3, number of temperature settings: 4, power cord length: 1,7m, colour: black
-1 % off new 2,469,- New 2,499,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_HR_I451E
Watch Price/Availability
JUMISO Waterfull Hyaluronic Acid Serum 50 ml
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 818 Kč/100 ml
  409,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL7414
1.0 1×
Watch Price/Availability
Alza CRG-064 Y yellow for Canon printers
Compatible Toner Cartridge for Canon i-SENSYS LBP722Cdw, Canon i-SENSYS MF832Cdw, up to 5000 pages
Great price 2,579,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7264w4
4.9 47×
Watch Price/Availability
SOMAT 3in1 Lemon 96 pcs
Dishwasher Tablets - combined, Somat Excellence, 96 pc(s) in package - 6.23 Kč/1 pc(s)
  598,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYC665bun
Watch Price/Availability
LACETO Cycling shoes CANTABRICO 40
Shoes - MTB cycling shoes, unisex, all-season, fastening: speed lacing, no locks, sole: Rubber
New arrival 2,899,-
Buy
In stock 3 pcs at the supplier's
Order Code: SPTlacet36
Watch Price/Availability
Gusta Garden HARRY HERBS self-watering planter without lid, dark green
Flower Box - indoor and outdoor, dimensions 35,8 × 15 × 16 cm (L×W×H), self-watering, material: polypropylene, green colour
  790,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: GusG24010
4.8 109×
Watch Price/Availability
PHILCO PHAF 2000
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 40 to 200 °C, display, lid with viewing window, dishwasher safe parts, interior light, timer, automatic shutdown and temperature regulation, 6 programs, power consumption 1200 W, 5.5 l capacity, container, 1 frying basket, weight 7.94 kg, dimensions 24.8 × 29.7 × 28.8 cm (H×W×D)
-5 % off new 1,889,- New 1,990,-
Buy
Unsealed - in stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PHIHF78
Watch Price/Availability
DSQUARED2 Icon Pour Homme EdP 30 ml
Eau de Parfum - for men, aromatic main scent, fragrance ingredient cedar, citrus, lavender and musk, volume 30 ml - 2,663 Kč/100 ml
  799,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFD1068
1.5 2×
Watch Price/Availability
Alza 45862816 cyan for OKI printers
Compatible Toner Cartridge for OKI MC873, OKI MC883 printers, yield up to 10,000 pages
Great price 2,069,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7820a3
4.9 78×
Watch Price/Availability
LANZA Fresh & Clean White 5,85 kg (90 washes)
Washing Powder - all-purpose, for white, for routine maintenance, from Poland, number of washes: 90 Washes, 5850 g - 3.88 Kč/washing - from 60 Kč/1 kg
  349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR30556
Watch Price/Availability
LACETO Cycling shoes PIRINEOS 41
Shoes - MTB cycling shoes, unisex, all-season, fastening: laces, no locks, sole: Rubber
New arrival 2,199,-
Buy
In stock 3 pcs at the supplier's
Order Code: SPTlacet08