AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
21,548 Results
4.9 223×
Watch Price/Availability
Siguro HR-I550P Candy Flow Premium
Hair Dryer ionic technology with diffuser, travel, power: 1500W, ionisation, cold air, temperature regulation, airflow control and overheat protection, number of speeds: 3, number of temperature settings: 4, base for wall mounting, power cord length: 1,7m, colour: pink
Great price 2,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_HR_I550P
4.6 214×
Watch Price/Availability
VERSACE Blue Jeans EdT 75 ml
Eau de Toilette for Him - 572 Kč/100 ml
  429,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFC399
4.3 29×
Watch Price/Availability
IMMAX NEO LITE Smart Security Outdoor Camera DOUBLE , 355° 90° P/T, WiFi, 2x 2MP, ONVIF
IP Camera - interior and outdoor, maximum video resolution 1920 × 1080 px, colour night vision with a maximum IR range of 10 m, motoric rotation, fixed lens, detection of motion, audio, intrusion and person(s), built-in speaker, audio recording and bidirectional audio, mobile app notifications, audio alarm, SD and cloud storage, connection over WiFi 2,4 GHz, powered by the mains, control via apple Siri shortcuts, google Home, tuya, lidl Home, smartlife and immax NEO PRO, IP65 IP rating, assembly material and power cable included, dimensions 21 × 12 × 14 cm (H×W×D)
-5 % off new 1,139,- New 1,199,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: IMMX23_31
4.8 18×
Watch Price/Availability
Super Fine Steel Wool - Pack of 16
Applicator made of superfine steel wool fibres, for polishing metal surfaces, 16 pcs
  199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Moto07862
4.7 23×
Watch Price/Availability
Alza W2071A cyan for HP printers
Compatible Toner Cartridge for HP Color Laser 150nw, 178nw, 179fnw printers, yield up to 1300 pages
Great price 979,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7784s
Watch Price/Availability
BusyKids Wooden Map of the Czech Republic for the Wall XL
Map
  1,890,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: HRAaaa6286
4.8 56×
Watch Price/Availability
DUREX Sensual No Latex 20 pcs
Condoms - classic, latex Free, one kind, extra lubrication, - 22 Kč/1 pc(s)
  439,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KND202
4.7 14×
Watch Price/Availability
AlzaErgo Slatwall SWH320 Holder, White
Holder - shelves for modular Slatwall system, load capacity: 3kg, matte white, steel, 318 × 250 × 68mm
Great price 549,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AEY1125
4.5 56×
Watch Price/Availability
Stormred Cement Dumbbell Set 16 kg
Dumbell Set , weight: 16kg, weight of the set: 16 kg
Great price 999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTiron52
4.7 68×
Watch Price/Availability
ALZATOOLS Impact Drill CHD20V BatteryONE 20V (without AKU)
Cordless Drill with hammer action - 20V, 2–13mm chuck with lock, 2 speeds: 0–440 or 0–1,650rpm, 2 impact rates: 0–7,040bpm or 0–26,400bpm, max. torque 50Nm, 20+1 torque settings, forward/reverse operation, side magnets for bits, LED light, carbon motor type, weight 1.5kg, package includes 6 drill bits and 6 bits + bit holder, side handle, metal belt hook and carrying case, compatible with the BatteryONE 20V system, 3-year warranty, PRODUCT WITHOUT BATTERY AND CHARGER
Great price 919,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ATPT002
4.8 745×
Watch Price/Availability
AlzaPower extension cord 230V 5 sockets 2m white
Extension Cable
Great price 199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APLV00310
4.8 33×
Watch Price/Availability
AlzaErgo Table ET2 Core black + top 120×80 cm laminated chestnut
Height Adjustable Desk - Electrically adjustable, width 90.9–145.8cm, height 71.5–116cm, 1 motor, anti-collision system to prevent accidents and injuries, two 2-segment rectangular legs, 2 hooks for hanging accessories, button control panel with display, memory for 4 positions, steel construction, leveling feet, load capacity 80kg, power cord length 1.5m, includes a chestnut-finish tabletop measuring 120 × 80 × 1.8cm (W×D×H), no pre-drilling required
Great price 5,159,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BUNAEY0807ej
4.6 92×
Watch Price/Availability
Brit Care Cat Flavour box Fillet in Jelly 12 × 85 g
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, animal protein 85%, fat 4.5%, free of GMOs - 26 Kč/100 g
  269,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMK058
4.5 123×
Watch Price/Availability
CANDY CMW20SMSLI
Microwave freestanding, input power 1100W, volume 20l, number of power levels: 5, microwave heating performance 700W, plate size 25,5 cm, defrosting
  1,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CANMW034
4.7 21×
Watch Price/Availability
Tesla LED Retro decorative lantern 5 W, 370 lm, 2 × 2200 mAh, IP44, white
Lantern universal, electric, material: plastic and metal, dimension: 20 × 14 × 14 cm (H × W × D),
  743,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TES24001
4.8 29×
Watch Price/Availability
GS Merilin original, 60 + 20 tablets XXL
Dietary Supplement - natural, a new generation non-hormonal product to maintain proper hormone levels in the body, effectively supports the physical and psychological well-being of women during and before menopause, promotes vitality, libido, reduces fatigue and contributes to bone health
  789,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgrns114
4.4 53×
Watch Price/Availability
KNEIPP Effervescent tablets to promote drainage 20 tablets
Dietary Supplement - effervescent tablets with calcium carbonate (400 mg), magnesium carbonate (150 mg) and nettle leaf extract (30 mg) in 1 tablet, with vitamins C and E and caffeine (28 mg), pineapple flavor, sugar and gluten free, vegan, 20 tablets
  139,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTsupl0671a
4.8 10×
Watch Price/Availability
Siguro Slushie Go M350B
Ice Shaver Machine - 5 preset programs (Slushie, Frappe, Milkshake, Cocktail, Wine, possibility to adjust the consistency of the drink, container with a capacity of 0.5 to 1.5 l, temperature holding function for up to 12 h, delayed start 30 m to 24 h, children's castle, sound signals, noise level 60 dB, cleaning program, touch control, power input 220 W, dimensions 17,7 × 48 × 42 cm, weight 10 kg, 3-year warranty
Great price 6,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_SL_M350B
4.7 3×
Watch Price/Availability
HISENSE RS3P538NAFE + 10 let záruka na kompresor bez registrace
American Refrigerator -, 2 door, energy efficiency class E, refrigerator capacity 336 l, freezer capacity 191 l, 4 fridge shelves, 6 freezer trays, 1 cooling circuits, special features display, LED light and refrigerator door open indication, size 178,6 × 91,1 × 60 cm (H × W × D)
Amazing Deal 15,990,- Save 2,600,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: HISCHL195
4.6 249×
Watch Price/Availability
Anda Seat Kaiser Series 3 XL orange
Gaming Chair - upholstery material: synthetic leather, rocking mechanism with lock, lumbar and head support, height, top part rotation, orward/backward movement and left / right movement armrests, seat with balance elements, revolving and metal construction, seat pan padding: cold foam (HR foam), metal base, rubberised wheels, orange colour, weight capacity: 200 kg
  13,999,-
Buy
In stock 2 pcs
Order Code: MENTL018
4.0 1×
Watch Price/Availability
Siguro TopCare T700W - AquaStop + 12 let záruka na motor
Washing Machine - top-loading, energy class A-10%, washing machine capacity 7kg, weighted energy consumption 40kWh/100 cycles, weighted water consumption per cycle 42L, fuzzy logic, delayed start, add laundry during washing and Aqua Stop, drum clean programme, inverter motor (low noise level 77dB), detergent mixing technology, 15 programmes including 6 quick programmes under 1 hour, horizontal digital display, LED indicators, child lock, drum with massage points and soft opening, 1,200rpm spin speed, dimensions 41 × 86 × 60cm (W×H×D), weight 58kg, 3-year warranty, 12-year motor warranty
New arrival 9,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: SGR_WM_T700W
4.4 149×
Watch Price/Availability
LAMART Touchless waste bin 50L SENSOR LT8052
Contactless Waste Bin - capacity: 50l, metal, contactless opening, dimensions: 25 x 65,5 x 33cm, metal
  1,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LAMOK763
5.0 17×
Watch Price/Availability
Osho Zen Tarot: Kniha a 79 karet
Kniha
Amazing Deal 589,- Save 71,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FKP144248
5.0 1×
Watch Price/Availability
SwitchBot Relay Switch 2PM
Switching Relay
  699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SwBot2508