AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,489 Results
Watch Price/Availability
EcoMatrace Konsul Premium 20 cm, 140 × 200 cm
Mattress Dimensions - 140 cm ×200 cm × 20 cm, With massage profile, firmness: medium stiff, weight capacity 130 kg
  7,939,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: ECOmat58
Watch Price/Availability
Vortice axial fan Punto Filo Mf 100/4" T LL
Bathroom Exhaust Fan with diameter of 100 mm, maximum airflow 85 m3/h, input power 15 W, noise level of 31 dB, number of speeds 1, white colour
  3,630,-
Buy
In stock 4 pcs at the supplier's
Order Code: VORven185
Watch Price/Availability
FRAGRANCE WORLD Velvet Accent EdP 100 ml
Eau de Parfum women´s - 449 Kč/100 ml
  449,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFF1023
4.6 36×
Watch Price/Availability
NIVEA Men Deep Black Carbon Espresso Spray 150 ml
Antiperspirant - for men, spray,, protective, does not stain, long-lasting and Quick-Drying, 150 ml volume - 66 Kč/100 ml
  99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEO356
Watch Price/Availability
EcoMatrace Konsul Premium 20 cm, 90 × 200 cm
Mattress Dimensions - 90 cm ×200 cm × 20 cm, With massage profile, firmness: medium stiff, weight capacity 130 kg
New arrival 5,619,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: ECOmat56
Watch Price/Availability
Vortice axial fan Punto Four Mfo 120/5"
Bathroom Exhaust Fan with diameter of 120 mm, input power 20 W, noise level of 39,1 dB, white colour
  2,190,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: VORven170
Watch Price/Availability
SILVER CAT for PARAPLE - LIMITED EDITION SC531 (Ag925/1000, 1,44 g)
Earrings - huggie, clasp style: friction back, women's, material: silver, hallmark: silver 925/1000, surface finish: rhodium plating, weight: 1.42 g, encrustation: cubic zirconia
  1,290,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PSHaaa0415
4.8 167×
Watch Price/Availability
KNEIPP Joy of Life Shower Gel 200 ml
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, regenerating and soothing, paraben-free, silicone-free and sulphate-free, formula: vegan, 200 ml volume - 41 Kč/100 ml
  82,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SG252
Watch Price/Availability
EcoMattress Dakota PLUS 20 cm, 80 × 200 cm
Mattress Dimensions - 80 cm ×200 cm × 20 cm, firmness: medium stiff, weight capacity 130 kg
New arrival 4,739,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: ECOmat43
Watch Price/Availability
Proficook FR 1239 H
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 80 to 200 °C, non-stick surface, display, thermostat, timer, automatic shutdown, temperature regulation and automatic programs, 7 programs, comes with removable container, power consumption 1400 W, 5.5 l capacity with non-stick coating, 1 frying basket, weight 4.34 kg, dimensions 33 × 27.5 × 35 cm (H×W×D)
  2,390,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: MBaaa0956
Watch Price/Availability
PURITO Peel Shot Exfoliating Pad 8 Pcs
Facial Scrub
Great price 279,- Save 21,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KORPUR0012
4.8 260×
Watch Price/Availability
Axe Black XL shower gel for men 400 ml
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, protective, nourishing and soothing, paraben-free, 400 ml volume - from 23 Kč/100 ml
  from  79,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SG110
Watch Price/Availability
Raavi Bed without headboard 90 × 200 cm in mango wood
Bed -, material: wood and massive, dimensions: 40 × 180 × 200 cm (H × W × D), transparent and brown colour
  11,690,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: RAApos01
Watch Price/Availability
Vortice radial fan Ariett Habitat LL 20/75"
Bathroom Exhaust Fan with diameter of 100 mm, maximum airflow 85 m3/h, input power 25 W, noise level of 51 dB, number of speeds 2, white colour
  3,860,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: VORven210
Watch Price/Availability
Meucci Mother-of-Pearl Heart Earrings
Earrings - studs, clasp style: friction back, theme: plain , unisex, material: surgical steel, surface finish: glossy, weight: 2 g, encrustation: without casting, includes pair earrings
  362,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: MEUnau51
5.0 27×
Watch Price/Availability
NIVEA Fresh Flower Deo Spray 150 ml
Deodorant - for women, spray, floral, nourishing, for everyday use, volume: 150 ml - from 66 Kč/100 ml
  from  81,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL1652
Watch Price/Availability
Raavi Mango wood bed without headboard
Bed -, material: wood and massive, dimensions: 40 × 180 × 200 cm (H × W × D), brown colour
  14,691,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: RAAVpost01
Watch Price/Availability
Vortice axial fan Punto Evo Gold Me 100/4" LL- dark chrome
Bathroom Exhaust Fan with diameter of 100 mm, input power 5 W, noise level of 26,9 dB, number of speeds 2, black colour
  5,227,-
Buy
In stock 3 pcs at the supplier's
Order Code: VORven158
Watch Price/Availability
Meucci PANCR 50/0.2cm GOLD Chain
Chain Necklace
  362,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: MEUpri042
Watch Price/Availability
PAMPERS Premium Care Pants size 5 (160 pcs)
Nappies for children 11 – 17 kg, size 5, moisture Indicator, anatomically Shaped Absorbent Core, prevents diaper rash and elastic Band - 11.18 Kč/1 pc(s)
  1,788,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BABY24771bun
Watch Price/Availability
Hypersoft X Visco 80 × 200 cm
Mattress Dimensions - 80 cm ×200 cm × 21 cm, firmness: Soft, weight capacity 130 kg, Washable cover, Reversible and Medical
New arrival 11,063,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: RESmat136
1.0 1×
Watch Price/Availability
Clatronic HDM 3420 2in1
Hotdog Maker - power input 350W, designed for 14 sausages, number of attachments: 2, functions: boiling eggs
  790,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: MBaaa0038
Watch Price/Availability
GOSH Hair Care Sensitive Shampoo 750 ml
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, volume 750 ml, vegan - 68 Kč/100 ml
  509,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL10943
5.0 2×
Watch Price/Availability
PANTENE Grow Abundant 290 ml
Shampoo - for all hair types, promotes hair growth, anti-hair loss, volume 290 ml, with vitamins and with niacinamide - 79 Kč/100 ml
  229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL10812