AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,555 Results
3.7 19×
Watch Price/Availability
RETLUX RNL 107
Night Light - LED power input 1,5 W, luminous flux 10 lm, neutral light, () height 11 cm, length 7,3 cm, width 6 cm, material: plastic, IP20
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RTLX25001
4.7 39×
Watch Price/Availability
Vention 3-Port USB 3.0 Hub with Gigabit Ethernet Adapter 0.15M Black
Docking Station - connection using USB-A USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
  489,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: VENTb15
4.9 95×
Watch Price/Availability
MOVit Zinc Chelate 15 mg, 90 tablets
Zinc - to boost immunity, to promote fertility, for hair growth and hair loss, body part hair, nails, Skin, for adults, 90 capsules/tablet - 0.96 Kč/pcs
  86,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MEDMOVDS016
HyperX OMEN 15-gb0904ncx Shadow Black (without adapter) - Gaming Laptop
Charger not included
Adapter power: 150 - 150 W
Free delivery
Alzaboxes and stores
Watch Price/Availability
HyperX OMEN 15-gb0904ncx Shadow Black (without adapter) (2 roky ON-SITE servis)
Gaming Laptop - AMD Ryzen 7 8745HX, 15.3" IPS anti-glare 2560 × 1600 180 Hz, RAM 16GB DDR5, RTX 5060 8GB, SSD 1000GB, numeric keypad, copilot, backlit keyboard, webcam, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi, Bluetooth, 4-cell battery, Windows 11 Home
  41,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HPCN5040f41
SAGE SES876DBL Barista Express Impress - Lever Coffee Machine
ExclusiveCommodity
Free delivery
Alzaboxes and stores
4.7 69×
Watch Price/Availability
SAGE SES876DBL Barista Express Impress
Lever Coffee Machine - pressure 9bar, water container volume 2l, hot water function, prepares two cups at once and automatic shutdown, input power 1850W, number of coffee beverages:, width 33cm, height 41cm, depth 38cm, weight 10,98kg, colour: blue and silver
  19,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SAGPK8006
2.8 5×
Watch Price/Availability
Razer Kraken V4 X
Gaming Headphones - wired, with microphone, headset, full‑size (over-ear), closed construction, USB-A, USB-C, for PC, PlayStation 5 and Nintendo Switch, volume control, frequency range: 20 Hz-20000 Hz, sensitivity: 96 dB/mW, impedance: 32 Ohm, converter: 40mm, cord length of 1,8m
  2,299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MR070x7a23
4.8 11×
Watch Price/Availability
HISENSE RF540N4WIE + 10 let záruka na kompresor bez registrace
American Refrigerator -, with drawer, energy efficiency class E, refrigerator capacity 326 l, freezer capacity 128 l, double-door opening, 2 fridge shelves, 2 freezer trays, 2 cooling circuits, special features holiday mode, size 181,7 × 79,4 × 70,6 cm (H × W × D)
  18,690,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: HISCHL095
4.7 103×
Watch Price/Availability
Anda Seat T - Pro 2 XL black/blue
Gaming Chair – textile upholstery, rocking mechanism with lock, lumbar and head support, height, top part rotation, orward/backward movement and left / right movement armrests, seat with balance elements, revolving and metal construction, seat pan padding: cold foam (HR foam), metal base, rubberised wheels, black and blue colour, weight capacity: 200 kg
  11,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: MENTL006
ASUS V400 AiO V470VA-WPE044W White - All In One PC Free delivery
Alzaboxes and stores
Watch Price/Availability
ASUS V400 AiO V470VA-WPE044W White
All In One PC 27" 1920 x 1080, Intel Core 5 210H 4,8 GHz, Intel Graphics, RAM 8GB DDR5, SSD 512GB, Without Optical Drive, Wi-Fi, HDMI, 3× USB 3.1, 1× USB 2.0, Case Type: All In One, Windows 11 Home
  21,237,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TA087f37a13
4.0 4×
Watch Price/Availability
SAMSUNG WW80FG5L32AELE 8 kg + 10 let záruka na motor (bez registrace)
Narrow Washing Machine - with front loading, energy efficiency class A, washing capacity 8 kg, weighted energy consumption 47 kWh/100 cycles, weighted water consumption per cycle 48 l, main functions automatic weighing and premixing of detergent with water, special technology Eco Bubble, size 60 × 85 × 51 cm (W × H × D)
  11,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: SAWM108
4.4 28×
Watch Price/Availability
Siguro Motion Open L301SU, 30 l, with inner container
Contactless Waste Bin - capacity: 30l, plastic and stainless steel, contactless opening, dimensions: 30 x 63 x 30cm, plastic and stainless steel
Great price 2,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_WB_L301SU
5.0 19×
Watch Price/Availability
Rok v pohádce
Kniha
Amazing Deal 299,- Save 34,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FKP0334748
5.0 2×
Watch Price/Availability
INTELINO Set of height-adjustable supports
Rail Set Accessory height supports for tracks
  699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: INTELINO4
4.6 52×
Watch Price/Availability
ETA 7149 90040 Delicca II Max
Breadmaker - power: 850W, max capacity: 1500g, delayed start, temperature maintenance, data retention in case of power outage, baking programme suspension, acoustic signal and crust baking attachment, 16 programmes, special programmes: gluten-free bread, jam, baguettes, of yogurt, bread roll and marmalades, dough hook(s), measuring cup, hook, baking mold and baguette pan, black colour
  4,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ETADP930
4.6 402×
Watch Price/Availability
DAVID BECKHAM Intimately Beckham EdT 75 ml
Eau de Toilette for Him - 412 Kč/100 ml
  309,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFA487
4.6 115×
Watch Price/Availability
EZVIZ H6C 2MP
IP Camera - interior, maximum video resolution 1920 × 1080 px, classic night vision with a maximum IR range of 10 m, motoric rotation, fixed lens, detection of motion, built-in microphone, built-in speaker and bidirectional audio, advanced functions: Motion Detection 2,0, mobile app notifications, SD and cloud storage, RJ 45 LAN interface, connection over WiFi 2,4 GHz and ethernet, powered by the mains, control via google Home, manufacturer app and home Assistant, assembly material and power cable included, dimensions 11.9 × 8.8 × 8.82 cm (H×W×D)
  739,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: EZVIZ22_22
ASUS Vivobook S16 M3607GA-OLED011W Matte Gray - Laptop
Power adapter included
Adapter power: 45 - 68 W
Free delivery
Alzaboxes and stores
Watch Price/Availability
ASUS Vivobook S16 M3607GA-OLED011W Matte Gray (1 rok ochrany proti poškození zdarma po registraci)
Laptop - AMD Ryzen AI 7 445, 16" OLED 1920 × 1200, RAM 16GB DDR5, Radeon Graphics 840M, SSD 512GB, numeric keypad, copilot, backlit keyboard, webcam, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi, Bluetooth, 4-cell battery, Windows 11 Home
+3 gifts with a value of 2,199,-
  29,320,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NA579q0v27
Zeetex WH1000 225/50 R17 94V - Winter tyre Free
delivery
4.8 5×
Watch Price/Availability
Zeetex WH1000 225/50 R17 94V
Winter tyre - for passenger cars, wet grip B, fuel efficiency C, noise level 71 dB (class 2), load index 94 (up to 670 kg), speed index V (do 240 km/h), DOT max. 2 years old, 95% under one year
  1,598,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: AUPRtor299
4.4 30×
Watch Price/Availability
Alza CF279A Black for HP Printers
Compatible Toner Cartridge - for HP LaserJet LaserJet Pro M12a, M12w, M26a, M26nw, yield up to 1000 pages
Great price 879,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7695
Watch Price/Availability
SNUG BUN Bed barrier 180 cm
Child Restraint - height 65 cm, serves as for the bed, 1 pc(s) in package
  1,099,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: BABYsnug01
4.7 361×
Watch Price/Availability
DUREX Surprise Me 40 pcs
Condoms - classic, extra thin, reinforced, ribbed, latex, mix of different types, extra lubrication, - 14.48 Kč/1 pc(s)
  579,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KND201
4.0 1×
Watch Price/Availability
Choetech 11-in-1 USB-C to HDMI HUB Adjustable Stand
Docking Station - connection using USB-C USB 3.2 Gen 2 (3.1), power delivery 100 W
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHOTEo20
4.7 55×
Watch Price/Availability
Bery Jones Carmel Almonds peeled USA 1kg
Nuts - shelled almond, 1000 g - 329 Kč/1 kg
Great price 329,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_NT_1000B05
4.7 167×
Watch Price/Availability
Siguro Bamboo bath towel, 70 x 140 cm, Light Grey
Bath Towel - classic, natural material 70% bamboo viscose and 30% cotton, suitable for tumble drying, with loop, highly absorbent, colorfast, naturally antibacterial and hypoallergenic, dimensions 70 × 140 cm, higher weight 500 g/m², light grey colour
Great price 499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_TW_B351LY