Comfast VU757F V2

4.2 46 ratings
WiFi USB Adapter - max. speed 150 Mbps, USB 2.0 interface, 2.4 GHz, WPA-PSK / WPA2-PSK encryption, WPA / WPA2 and WEP, rotating antenna with 6 dBI gain
  159,-
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
Add to list

Comfast VU757F V2

The wifi usb adapter provides an easy way to get your laptop or PC connected to the internet. It needs to be plugged into a USB port, and you'll be able to surf the web. This Comfast VU757F V2 provides access to WiFi 802,11n, WiFi 802,11g and WiFi 802,11b.

Comfast VU757F V2 WiFi USB Adapter Key Features

  • Comfast VU757F V2 connects even older computers to WiFi
  • WiFi USB Adapter works with standard WiFi 4
  • 2.4GHz bandwidth speed: 1200 Mb/s

Specifications

Compare
Card type
External
Connection type
WiFi
WiFi
WiFi 802.11b, WiFi 802.11g, WiFi 802.11n
WiFi version
WiFi 4
2.4 GHz Bandwidth
1,200 Mb/s

Type

Card type
External
Connection type
WiFi

Wi-Fi Parameters

WiFi
WiFi 802.11b, WiFi 802.11g, WiFi 802.11n
WiFi version
WiFi 4
2.4 GHz Bandwidth
1,200 Mb/s

Features

Male connectors
USB-A
Antenna type
Non-detachable
More Specifications
Note:

Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.

Nevím, jestli a kde dělám chybu, ale po instalaci jsem stále na WiFi pomocí integrovaného adaptéru v NTB (Broadcom). Po zakázání integrovaného adaptéru adaptér této antény (WiFi 2) nenachází žádnou síť. Jinými slovy, mě to na Win10 nejede. Zvláštní je, že když jsem z čirého zoufalství do NTB zapojil anténu z dva roky starého "no name" set-top boxu a opakoval proces výše (bez nutné instalace), tak mám najednou místo jedné čárky plný signál WiFi.

Dobrý den,včera jsem zakoupil,vložil do usb v PC a nic se nestalo.PC to asi vůbec nevidí...

Dobrý den, funguje to na Windows Vista? Děkuji

Dobrý den, lze použít pro připojení Smart TV na WiFi? Děkuji

Dobrý deň, zdá sa mi to, alebo informácia o tom, že stačí zapojiť a používať je nepravdivá? Malo by to fungovať ako plug and play, ale napriek tomu anténa nefunguje, pokiaľ nespustím inštaláciu, čo je pri služobnom PC ale problém, keďže má obmedzenia týkajúce sa inštalácií.

Kali linux ? Fungovalo by to?

dobrý den, myslíte si že kdyby se drivery k této WiFi nejakym způsobem nainstalovali špatně , může to způsobit modrou smrt?

funguje tento přijímač i když mám WiFi jiné značky (tplink)?

Ahoj! pořadí někdo, jak tu anténku rozjet na LinuxMint? je tam setup.exe, ale ten nespustim...díky moc...

Dobrý den. Bude zařízení fungovat na USB prodlužovačce 3m?

12
Questions and answers: Comfast VU757F V2
Accessories for Comfast VU757F V2

Related categories

Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Comfast VU757F V2
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Comfast VU757F V2
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Comfast VU757F V2
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Comfast VU757F V2