Alza Benefit slevy - Healthy Eating

Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
370 Results
4.5 2×
Watch Price/Availability
FOOD FORCE Beef stew with potatoes 150 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1704 kJ, weight 150g - 1,107 Kč/1 kg
Great price 166,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPTfofo010
5.0 2×
Watch Price/Availability
FOOD FORCE Thai rice with chicken 147 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1666 kJ, weight 147g - 1,129 Kč/1 kg
Great price 166,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: SPTfofo005
4.7 3×
Watch Price/Availability
FOOD FORCE Pasta with chicken 146 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1746 kJ, weight 146g - 1,226 Kč/1 kg
  179,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPTfofo006
5.0 1×
Watch Price/Availability
FOOD FORCE Chilli con carne 300 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 465 kJ, weight 300g - 397 Kč/1 kg
  119,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: SPTfofo019
4.4 3×
Watch Price/Availability
Ealdwin Imperial Matcha, single bags
Tea - 1,775 Kč/1 kg
  71,-
Buy
In stock > 20 pcs at the supplier's
Order Code: CAJsyp044
Watch Price/Availability
FOOD FORCE Italian pot 300 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 490 kJ, weight 300g - 397 Kč/1 kg
Great price 119,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPTfofo017
Watch Price/Availability
ORION Matcha Tea Ceramic/Bamboo Set
Matcha Set
  699,-
Buy
On the way > 5 pcs
Expected 08/10/2026
Order Code: ORIMS6785
Watch Price/Availability
Amix Nutrition Mr. Popper’s – Cream of Rice
Rice Porridge , energy value per 100g: 354 kcal - 314 Kč/1 kg
New arrival 350,-
In stock according to variant
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTami0385nad
Watch Price/Availability
Amix Nutrition Mr. Popper’s – Low-Carb Protein Muesli
Muesli - - 655 Kč/1 kg
New arrival 406,-
In stock according to variant
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTami0373nad
Watch Price/Availability
Amix Nutrition Mr. Popper’s – Low Carb Fitness Mash
Protein Puree - , 337kcal calories per 100g, 25,6g of protein per 100g - 782 Kč/1 kg
New arrival 469,-
In stock according to variant
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTami0370nad