Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice

This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
11,624 Results
5.0 59×
Watch Price/Availability
Brother BT-D60BK Black
Printer Ink - for Brother DCP-T310, DCP-T510W, DCP-T710W, DCP-T910DW, up to 6500 pages
  229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PB606a
4.9 49×
Watch Price/Availability
Pulirapid Aceto vinegar cleaner for rust and limescale, 750 ml
Limescale Remover - for rust and limescale, with vinegar and active ingredients, eliminates odours, hygienic cleanliness, water rinse required - 108 Kč/1 l
Great price 81,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS253
4.4 126×
Watch Price/Availability
Paradiso Pink Seashell with Lid
Sandpit - dimensions: 20×78×87cm, material: plastic, covered and impermeable, suitable from 1,5 year
  569,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAif3559
4.3 77×
Watch Price/Availability
Tefal Pliers Bienvenue 2745312
Kitchen Tongs for barbecues, resistant to high temperatures up to 230 °C, dishwasher-safe, made of high-quality nylon, black colour
  129,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: EAY40a74
4.9 20×
Watch Price/Availability
Fiskars Handle QuikFit Graphite Shaft 1000665
Handle - length: 400cm, for Quikfit attachments, aluminium
  1,119,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: BOR416l
4.9 43×
Watch Price/Availability
Impac Inner Tube 28" SV 28/47-622/635
Tyre Tube , SV/FV (presta) valve length: 40mm, weight: 160g
  129,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT3031
5.0 1×
Watch Price/Availability
OXFORD 464 lined - set of 3 (yellow, red, purple)
Exercise Book - set of 3 pc(s) notebooks for school, format A4, lined, 60 sheets, paperback
  231,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OXF215a
5.0 4×
Watch Price/Availability
LEGO® Disney Princess 43292 Pua
LEGO Set for children, suitable from the age of 9 years, theme: Movies and TV shows, Fairy tales and Animals, launched in 2026 - new releases, 885 pc(s)
  1,589,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO43292
3.0 2×
Watch Price/Availability
BRILANZ ONE Ironing board 105 × 30 cm
Ironing Board - length of the ironing surface: 105cm, width of ironing surface: 30cm, minimum height: 620mm, maximal height: 870mm, adjustable height and holder iron
  599,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BRIZHP953
5.0 4×
Watch Price/Availability
LEGO® Creator 31385 Marine Animals: Beautiful Dolphins
LEGO Set for children, suitable from the age of 9 years, theme: Sea and Animals, launched in 2026 - new releases, 542 pc(s)
Discounted -12 % 959,- 1,099,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO31385
5.0 6×
Watch Price/Availability
Continental MTB 29 gauge 42 mm
Tyre Tube wheel diameter: 29 ", SV/FV (presta) valve length: 42mm, weight: 225g
  179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTcont19
4.9 28×
Watch Price/Availability
Sony ULT Field 3, grey-green
Bluetooth Speaker - active, active subwoofer, frequency range from 20 Hz to 20000 Hz, Bluetooth 5.2, microphone, USB charging, IP67 protection level, supports A2DP, AAC, AVRCP, HFP, HSP and SBC, control via device with iOS or Android, battery life of 24 h
Buy with code 2026ALZAEXTRA10 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 3,599,-
  3,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RO980f09
3.6 5×
Watch Price/Availability
3M Command™ Image Hanging Strips, large, 7 kg capacity
Adhesive Hook - self-adhesive, wall-mounted, easy assembly, removal is safe without damaging the walls, 4 pairs of fixing strips, load capacity 7 kg
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Mhack07
4.2 42×
Watch Price/Availability
Philips TAE1209 black
Wireless Headphones - with microphone, in-ear, closed construction, Bluetooth 5.3, SBC support, call handling, volume control, IPX4 rating, frequency range 20-20000 Hz, sensitivity 102 dB/mW, impedance 32 Ohm, 8,6 mm driver size, battery life up to 8 h
  369,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JPI902b48
4.7 109×
Watch Price/Availability
Expres Menu Chilli sin carne 600 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 389 kJ, weight 600g - 318 Kč/1 kg
  191,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem149
4.8 25×
Watch Price/Availability
Mixit Minute Porridge - Protein and chocolate 320 g
Oatmeal , energy value per 100g: 451,03 kcal - 528 Kč/1 kg
  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix222
4.4 37×
Watch Price/Availability
VOREL Set " third hand " magnifier 62 mm
Magnifying Glass - up to 2.5× magnification, diameter: 62mm
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CMP3093
4.8 210×
Watch Price/Availability
DUCK Fresh Discs Eucalyptus 2×36 ml
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 55 Kč/1 pc(s)
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CISWC176
4.8 73×
Watch Price/Availability
Double-sided adhesive NANO tape 30mm x 1m x 2mm
Duct Tape - reversible, tape width of 30mm, roll of 1m - 49 Kč/1 m
  49,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MOTO33404
4.7 32×
Watch Price/Availability
GymBeam Hyaluronic Acid Forte, 90 capsules
Hyaluronic acid - hyaluronic acid, 100 mg in 1 capsule, pure form, suitable for vegans, 90 tablets
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym519
4.6 368×
Watch Price/Availability
3M double-sided sticker 35x45mm 5pcs
Double-sided tape thickness 2.5mm, 35x45mm, heat resistance 100°C, high adhesion, price for 5pcs
  99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Moto32259
4.5 245×
Watch Price/Availability
MyProtein FlavDrops 50 ml, chocolate
Sweetener - Sucralose and Flavor Drops, liquid, chocolate flavor, volume 50 ml
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmyp061
5.0 164×
Watch Price/Availability
Explorer Dog Mint scented dog poop bags 60 pcs
Dog Poop Bags , scented - package contains 4 role, 15 bags per roll
  from  59,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPhk0571
4.7 49×
Watch Price/Availability
L3VEL3 Hair Styling Powder 30 g
Hair Powder - for all hair types, medium hold, weight 30 g - 697 Kč/100 g
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL6840

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches