Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice

This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
11,624 Results
4.8 150×
Watch Price/Availability
EXTOL PREMIUM tape measure, 7,5m, tape width 25mm, 3157
Tape Measure - accuracy class II, length 7,5 m, tape width 25 mm, strap and automatic lock, material steel and rubber, construction colour black and red, tape colour yellow
  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MADZ657
4.9 28×
Watch Price/Availability
EDDING 8040 for textile, black
Marker , round tip, width 1mm bit, 1 in package
  64,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OFFDEHo121
4.6 71×
Watch Price/Availability
Q-CONNECT A4, black
Clipboard format A4, material PP, equipment - metal clip, 32 cm x 23 cm
  89,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: QCN0133a
4.7 138×
Watch Price/Availability
COMPASS Washing Gloves GREEN 24x16cm
Car wash gloves - for gentle car washing, combination of microfibre and mesh fabric, 3cm fringe, size: 24 x 16cm
  126,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR263358
4.7 119×
Watch Price/Availability
Expres Menu Chicken after gardening 600g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 304 kJ, weight 600g - 298 Kč/1 kg
  179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem004
4.8 125×
Watch Price/Availability
ICO - Colour Mix
Pins - suitable for attaching documents to cork and textile bulletin boards, tip length 15mm, round head, package 100pcs, purchase at least two packages
  89,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ICO004a
4.9 115×
Watch Price/Availability
TIERRA VERDE Bile soap 140 g
Stain Remover - for stains: oils, cement, grasses, sweat, ketchup, coffee, teas, chocolate and fruit, vegetables, 140g
  55,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AVI180
4.9 87×
Watch Price/Availability
BOSCH 46-piece set Promoline 2.607.019.504
Screwdriver Set and socket wrenches for hexagon bolts, universal holder, hand screwdriver
  699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BOFAC9d1
4.8 51×
Watch Price/Availability
RAVENOL Chain Lubricant 400 ml
Chain oil - oil and chain lubricant, corrosion protection for all chain types
  from  104,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR17249
4.8 164×
Watch Price/Availability
Yonex Mavis 2000 Yellow
Shuttlecock plastic; pcs per tube
  from  269,-
In stock according to variant
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2182nad
4.8 12×
Watch Price/Availability
Enervit After Sport Drink (10x 15 g) lemon
Sports Drink – form: powder, energy value: 331 kcal - 57 Kč/pcs
  339,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTsupl030
4.7 134×
Watch Price/Availability
VICHY Stress Resist Anti-transpirant 72H 50 ml
Antiperspirant - for both women and men, roll-on,, moisturising and protective, Quick-Drying, 50 ml volume - 698 Kč/100 ml
  349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSTE0584
4.5 12×
Watch Price/Availability
Philips OneTurn 2in1 GC213/10 + dárek za recenzi
Garment Steamer - power consumption 1800 W, steam output 45 g/min, soleplate material: aluminium, fast heating, automatic temperature setting and vertical steaming, container volume 200 ml, cable length 2,5 m, colour: white
Buy with code 2026ALZAEXTRA20 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 3,199,-
  3,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PHIZE9321
3.8 14×
Watch Price/Availability
Sony Noise Cancelling WH-1000X THE COLLEXION, white – Prodloužená záruka zdarma po registraci
Wireless Headphones - with microphone, over-ear, on-ear, active noise cancellation (ANC), closed construction, 3.5 mm Jack, Bluetooth 6.0, AAC, LDAC and LC3 support, Ambient sound, Hi-Res audio, call handling, frequency range 4-40000 Hz, sensitivity 103 dB/mW, impedance 48 Ohm, 30 mm driver size, detachable 1,2 m cable, battery life up to 32 h
  15,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RO981a02
4.7 3×
Watch Price/Availability
Yoshi and the Mysterious Book - Nintendo Switch 2
Console Game - Nintendo Switch 2, physical version, genre: adventure game
  1,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NS2SW051
5.0 1×
Watch Price/Availability
BEURER MG 1R
Massage Gun - 4 heads, 3 speeds, battery life of 3 h, weight: 250g
Great price 1,599,- Save 116,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BEUMP705
4.8 23×
Watch Price/Availability
ESPEON Nitril Comfort sized. L, 100 pcs
Medical Gloves - 1.19 Kč/1 pc(s)
  119,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UKL1251
4.8 33×
Watch Price/Availability
Nutribullet Pro NB907MASL
Countertop Blender - power: 900W, maximum power generated: 24000 rev/min, number of speeds: 1, container volume: 0,95l, container material: tritan and bpa-free plastic, mixing without air access, suitable for dry fruit crushing, smoothie and ice crushing with added liquid, portable bottle, mixing bowl and plastic lid, number of containers: 2 pc(s)
  2,089,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NUTSM26
4.5 15×
Watch Price/Availability
Fenix HL18R-T V2.0 white
Headlamp output: 800 lm, beam distance: 125m, 4 × LED diodes, maximum service life: 50000 h, protection level: IP66, power: AAA × 1 pc(s), weight: 103g
Discounted -10 % 1,349,- 1,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTfen88
4.8 15×
Watch Price/Availability
Würth Universal degreaser, brake cleaner 500 ml
Brake Cleaner - volume 0,5 l
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPRcist001
4.3 16×
Watch Price/Availability
UGREEN USB-A Bluetooth 5.3 Adapter with Mouse Jiggler Function
Bluetooth Adapter - internal, range 20 m, Bluetooth 5.3
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UGRE24039
5.0 29×
Watch Price/Availability
LEGO® Classic 11039 Creative Food
LEGO Set for children, suitable from the age of 4 years, theme: Food and beverages and Art, launched in 2025, 150 pc(s)
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO11039
4.8 71×
Watch Price/Availability
AGRO Keramzit 8 - 16 mm 5 l
Substrate - universal, magnesium composition, packing volume 5 l, weight 2,15 kg
  from  52,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGRO400
3.8 13×
Watch Price/Availability
HyperX Clutch Gladiate RGB Xbox Controller
Gamepad - for PC, xbox Series X|S and xbox One, compatible with Windows 10, cable connection, cable length of 2,95m, 3,5mm Jack (on controller), USB-C (on controller), vibration, analogue stick, custom button mapping
  1,199,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DS998a3d

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches