Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice

This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
11,619 Results
4.7 38×
Watch Price/Availability
Cappa Windscreen screen, 240 × 95 cm
Windshield Cover frost and sun protection - door clip attachment, dimensions 95 × 240 cm (H×W), shade material PVC and aluminium, monochromatic design, silver colour
  189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR65073
4.6 22×
Watch Price/Availability
GRIZLY Natural peeled almonds 1000 g
Nuts - shelled almond, 1000 g - 309 Kč/1 kg
  309,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTkols94
4.8 116×
Watch Price/Availability
Orion Potato and Vegetable Slicer
Slicer - vegetables, eggs and potatoes, material: steel
  72,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ORIKR761
4.9 112×
Watch Price/Availability
SANYTOL Universal cleaner 4 effects spray 500 ml
Disinfectant - universal, chlorine-free, concentrated, spray applicator, weight 500 ml
  79,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS1410
4.8 42×
Watch Price/Availability
PANTENE Pro-V AquaLight 400 ml
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, repair effect nourishes, volume 400 ml, no artificial colours and silicone-free - 27 Kč/100 ml
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL5073
4.9 53×
Watch Price/Availability
MANN-FILTER W712/95 for AUDI, SEAT, SKODA, VW
Oil Filter - for AUDI, FORD, SEAT, SKODA and VW, individual compatible models can be found on the suitable for tab
  189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR273135
4.6 67×
Watch Price/Availability
TIERRA VERDE washing powder for coloured clothes 850 g (56 washes)
Washing Powder - all-purpose and children's, for colour, for allergy sufferers, for routine maintenance and sensitive skin, from the Czech Republic, number of washes: 56 Washes, 850 g - 2.84 Kč/washing - from 187 Kč/1 kg
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR945
4.4 122×
Watch Price/Availability
Express Menu Borscht soup 600g
MRE - Meal Ready To Eat, soup, energy value per 100 g: 320 kJ, weight 600g - 232 Kč/1 kg
  139,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem022
4.7 74×
Watch Price/Availability
Express Menu Beef Stroganoff 600g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 401 kJ, weight 600g - 432 Kč/1 kg
  259,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem013
4.7 97×
Watch Price/Availability
ASTRID PEO Deodorant foot spray 150 ml
Foot spray - for feet, quick-drying, relieves fatigue - 66 Kč/100 ml
  99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSTE963
5.0 10×
Watch Price/Availability
FERTIPRONA Inositol and Methylfolate 30 sachets
Dietary Supplement - inositol combination (2 g), vitamin B12 (1.75 µg), vitamin B6 (0.95 mg), folic acid (200 µg) and methylfolate (200 µg) in 1 sachet, supplemented with iodine and vitamin D3, dissolves in water, 30 bags
  459,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ONAFE016
4.8 47×
Watch Price/Availability
CENTROPEN uv set 2699
Marker , round tip, width 1mm bit, 1 in package
  from  59,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CEN032
5.0 2×
Watch Price/Availability
LEGO® ONE PIECE 75641 Dr. Hiriluk's Hideout
LEGO Set for children, suitable from the age of 9 years, theme: Movies and TV shows and Pirates, launched in 2026 - new releases, 271 pc(s)
  599,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO75641
4.8 6×
Watch Price/Availability
Samsung MicroSDXC 256GB P9 Express
Memory Card micro SDXC, micro SD and MicroSD Express, 256GB, read speed up to 800MB/s, Class 10, UHS-I, U3, V30, A1
  1,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SASD016n3
4.6 16×
Watch Price/Availability
LEGO® Minifigures 71051 28th Series - Animals
LEGO Set for children, suitable from the age of 5 years, theme: Animals, launched in 2026 - new releases, 7 pc(s) , cannot be returned
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO71051
5.0 29×
Watch Price/Availability
AVENE Hyaluron Activ Procedure Lifting Cream 30 ml
Face Cream unisex daily and night, skin type: normal, effect: moisturising, lifting and smoothing, 30 ml - 5,430 Kč/100 ml
  1,629,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL7534
5.0 6×
Watch Price/Availability
LEGO® Friends 42661 Unicorn and Fairy Costume Party
LEGO Set for children, suitable from the age of 6 years, theme: People, characters: Autumn, Leo, Olly and Paisley, launched in 2025, 261 pc(s)
  849,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO42661
4.4 5×
Watch Price/Availability
LEGO® - Disney 43258 Ship of Kakamor
LEGO Set for children, suitable from the age of 7 years, theme: Movies and TV shows and Princesses, launched in 2025, 572 pc(s)
  2,119,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO43258
4.8 4×
Watch Price/Availability
DUCRAY Anaphase Anti-hair loss 400 ml
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, hydrates, for extra volume, anti-hair loss, volume 400 ml, dermo - 132 Kč/100 ml
  529,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL10033
4.9 16×
Watch Price/Availability
GymBeam Vitamin B12 (Cobalamin) 90 tablets
Vitamin B - vitamin B12 (cobalamin) is important for the proper functioning of the nervous system and psyche, for the process of cell division and for the function of the immune system, and also contributes to the reduction of fatigue and exhaustion
  89,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym1591
5.0 3×
Watch Price/Availability
Sony ULT Mic – Prodloužená záruka zdarma po registraci
Microphone -, dynamic, omnidirectional pickup, frequency: from 50Hz to 15000Hz frequency wireless transmission: 50 Hz up to 15000 Hz
  3,699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RO980f14
5.0 10×
Watch Price/Availability
GymBeam Cordyceps 90 capsules
Cordyceps - Cordyceps extract, 500 mg in 1 capsule, 40% polysaccharides, suitable for vegans, gluten-free, lactose and GMOs, 90 + 20 capsules
  199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym1098
4.8 43×
Watch Price/Availability
ALAVIS™ Chlorhexidine Shampoo 250 ml
Shampoo for Dogs and Cats - 250ml, antiparasitic, relieves itching, for sensitive skin, antibacterial, antipruritic
  from  214,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPhk0736
4.7 44×
Watch Price/Availability
CHANTE CLAIR Marsiglia 1,5 l (27 washes)
Washing Gel - suitable for colour and white clothing, for regular washing, 27 wash cycles, volume 1500 ml - 4.04 Kč/pcs - from 73 Kč/1 l
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR3011

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches