Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice

This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
11,768 Results
4.8 21×
Watch Price/Availability
DISPO Gel Gel bag hot/cold 14 × 24 cm three-chamber
Hot and Cold Pack -, dimensions: 24cm × 14cm
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTdisp004
4.4 6×
Watch Price/Availability
C-TECH MHS-05U, USB black
Headphones - with microphone, over-ear design, on-ear, closed construction, USB-A, track shuffle, call handling, volume control, 40 mm driver, 1.8m cable
  279,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MC507p2
4.5 2×
Watch Price/Availability
LEGO® NINJAGO® 71860 Lloyd's Titan Robot: 15 Years of NINJAGO
LEGO Set for children and adults, suitable from the age of 14 years, theme: Fantasy, Movies and TV shows and Ninjas, characters: Lloyd, launched in 2026 - new releases, 1293 pc(s)
  2,889,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO71860
4.8 6×
Watch Price/Availability
Samsung MicroSDXC 512GB P9 Express
Memory Card micro SDXC, micro SD and MicroSD Express, 512GB, read speed up to 800MB/s, Class 10, UHS-I, U3, V30, A1
  3,899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SASD016n4
4.1 34×
Watch Price/Availability
ESPEON Vinyl Plus size. L, 100 pcs
Medical Gloves - 1.09 Kč/1 pc(s)
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UKL1230
4.4 42×
Watch Price/Availability
REUZEL Fiber Pomade 95 g
Hair pomade - for men, medium hold, volume and matte
  379,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL10097
4.9 57×
Watch Price/Availability
INDULONA Hemp seed refill 500 ml
Liquid Soap - suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, regenerating and soothing, does not stain and for everyday use, alcohol-free and no artificial colours, fresh fragrance, unisex, volume 500 ml - from 15 Kč/100 ml
Great price from  62,- Save 4.90
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYD872
4.6 30×
Watch Price/Availability
Philips TAR2509
Radio - classic, FM and MW tuner, power performance: 0,3W, power supply via battery and mains-powered
  949,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JPI350i10
4.8 6×
Watch Price/Availability
Zyxel NWA130BE
WiFi Access Point and WiFi 7, 802.11/n/ac/ax up to 10768 Mb/s, Tri-band (2,4 GHz 688 Mb/s + 5 GHz 4320 Mb/s ), WPA, WPA2 and WPA3, Access via cloud, Mobile app control and Wireless transmission on/off
  4,599,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Zyxel24009
3.8 75×
Watch Price/Availability
SENCOR SES 9300BK Garance 60 dní na vrácení peněz po registraci
Automatic Coffee Machine - kinds of beverages, pressure: 19 bar, hot water function, 1,3l water reservoir, coffee bean container of 200g, 9 grinding levels, power: 1400W, width: 34cm, height: 21,5cm, depth: 45,5cm, weight: 9,5kg, black colour
  9,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SENatk90
4.7 287×
Watch Price/Availability
GymBeam Vitamin C 1000 mg, 30 tablets
Vitamin C - tablets, 1000 mg active ingredient, 1250 % RHP, 30 tablets, adult - 1.53 Kč/pcs
  46,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym346
4.8 35×
Watch Price/Availability
LEROS Inner Harmony 20x1.3g
Tea herbal, harmony - from 3.25 Kč/pcs - from 2,885 Kč/1 kg
  from  65,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LERCA203
4.7 55×
Watch Price/Availability
K2 DPF 50 ml - fuel additive, regenerates and protects filters
Additive Substance fuels for vehicles with DPF, bottle content suitable for 40-60l diesel fuel
  116,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR326733
4.3 14×
Watch Price/Availability
NATRACARE Shaped 30 pcs
Panty Liners - long-lasting freshness, suilable for light incontinence and light menstruation - 3.27 Kč/1 pc(s)
Great price 98,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HV288
4.6 58×
Watch Price/Availability
Cosmopor Steril modern patch with microscreen 7 × 5 cm 10 pcs
Plaster - hypoallergenic, medical plaster pads
  120,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MMMSPO1041
4.3 21×
Watch Price/Availability
HG shower protection 250 ml
Bathroom Cleaner Extremely easy to use, suitable for surfaces of all materials - 1,296 Kč/1 l
  324,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS1297
4.7 38×
Watch Price/Availability
LA ROCHE-POSAY Kerium Doux Extra Gentle Shampoo 400ml
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, hydrates, smoothing, volume 400 ml, dermo, paraben-free and silicone-free - 137 Kč/100 ml
  549,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL4848
4.8 63×
Watch Price/Availability
MedPharma Milk thistle (Silymarin 200 mg) - 67 tbl.
Milk Thistle - milk thistle, 250 mg in 1 tablet, 80% silymarin content, supplemented with milk thistle and alfalfa, 67 tablets
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MEDOSTDS579
4.3 117×
Watch Price/Availability
Express Menu Cabbage soup with sausage
MRE - Meal Ready To Eat, soup, energy value per 100 g: 222 kJ, weight 600g - 182 Kč/1 kg
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem019
4.9 27×
Watch Price/Availability
LA ROCHE-POSAY Toleriane Micellar Water 400 ml
Micellar Water -, removes make-up and cleanses - 137 Kč/100 ml
  549,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL446
4.7 90×
Watch Price/Availability
Schwalbe Inner Tube 28" AV17
Tyre Tube , AV (auto-valve) length: 40mm, weight: 150g
  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SCHW129
4.0 24×
Watch Price/Availability
SONETT Tablets For Dishwashers (25 pcs)
Dishwasher Tablets - fixed, Classic, 25 pc(s) in package - 8.36 Kč/1 pc(s)
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYC256
4.9 522×
Watch Price/Availability
Brit Care Dog Functional Snack Mineral Ham for Puppies 150 g
Dog Treats for all dogs with normal activity, grain-free, with antioxidants
  99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMrk1936
4.6 56×
Watch Price/Availability
BANQUET Stainless steel plate AKCENT 12.2 x 9.2 x 2.2 cm
Thermos - volume 203 ml, material stainless steel, weight 102 g
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BANPL921

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches