Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice

This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
11,693 Results
4.8 56×
Watch Price/Availability
CARE + PROTECT LPL1001B
Laundry Perfume - BLUE WASH 100ml concentrated laundry perfume (BLUE WASH fragrance) - from 7.96 Kč/washing - from 1,990 Kč/1 l
  from  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CAPRIS14
4.4 33×
Watch Price/Availability
AVELI 90x150cm, Wooden Frame
Notice-board with corked surface, wooden frame, packaging contents: mounting kit, dimensions: 90cm×150cm×0.7cm (H×W×H)
  901,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: AVL1010f
Watch Price/Availability
PERWOLL Renew Colour 2× 2L (80 Washes)
Washing Gel - suitable for colour clothing, removes stains while washing, for regular washing, 80 wash cycles, for cotton, volume 4000 ml - 6.58 Kč/pcs - from 132 Kč/1 l
  526,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR2829bun
4.9 10×
Watch Price/Availability
SAFE HOME Set Fire extinguishing spray Safe 1000 Red + holder Safe 100C
Fire Extinguisher Spray - universal 1000 ml with holder, fire type A/E/F up to 1000 V, functional from -20 °C to 50 °C, red
  490,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SAHhob009
4.5 2×
Watch Price/Availability
Dyson Supersonic r HD17 ceramic pink/rose gold
Hair Dryer power: 1700W, cold air, temperature regulation and airflow control, number of speeds: 3, number of temperature settings: 4, power cord length: 2,53m, colour: black and pink
  14,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DYSFV078
4.8 11×
Watch Price/Availability
Xiaomi Toaster
Toaster - input power: 930W, material: stainless steel and plastic, number of toasts: 2, regulation toasting, thawing, instant shut-off button and high stroke, removable crumb tray,
  699,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: XIAOR018
4.7 25×
Watch Price/Availability
ALWAYS Ultra Normal 56 pcs
Sanitary Pads - menstrual, anatomically shaped, individually wrapped and neutralises odours - from 4.45 Kč/1 pc(s)
  from  239,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HYG309
4.8 74×
Watch Price/Availability
Rohnson R-2834 - 8 l
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 80 to 200 °C, non-stick surface, display, overheat protection, thermostat, dishwasher safe parts, Wi-Fi, timer, automatic shutdown, temperature regulation, delayed start, automatic programs and food drying, 6 programs, comes with removable container, power consumption 1800 W, 8 l capacity with non-stick coating, 1 frying basket, weight 5.5 kg, dimensions 30.5 × 32 × 38 cm (H×W×D)
  2,598,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROHFR677
4.8 39×
Watch Price/Availability
Maped Replacement Inks 2mm - Pack of 10
Graphite Pencil Refill refill for micropencil, diameter 2 mm mm
  49,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MPD024a
5.0 21×
Watch Price/Availability
Den Braven Sanitary silicone 280ml transparent RL
Silicone - Sanitary silicone 280ml transparent RL
  189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DENBRA116
4.9 8×
Watch Price/Availability
Enervit Competition Bar (30 g) banana-vanilla
Energy Bar - banana and vanilla flavour, 4.1 g protein, 71 g carbohydrates and 332.22 kcal calories per 100g, weight 30 g - from 1,833 Kč/1 kg
  from  39,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTene005
4.8 278×
Watch Price/Availability
SIDOLUX Universal Soda Power Marseilles Soap 1 l
Floor Cleaner for all washable surfaces and floors with the scent of Marseille soap - 54 Kč/1 l
  54,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS661
4.7 141×
Watch Price/Availability
BREF Power Active Lemon 3 × 50g
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 27 Kč/1 pc(s)
  81,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CISWC012
4.0 1×
Watch Price/Availability
Sony Bluetooth WH-CH530, Green
Wireless Headphones - with microphone, over-ear, on-ear, closed construction, Bluetooth 6.0, A2DP, AAC, AVRCP, HFP, HSP, SBC and LC3 support, voice assistant, Multipoint, track shuffle, volume control, frequency range 20-20000 Hz, 30 mm driver size, battery life up to 55 h
Buy with code 2026ALZAEXTRA20 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 1,199,-
New arrival 1,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RO980b1v
5.0 1×
Watch Price/Availability
LEGO® Minecraft® 21596 Mage Attack on the Village
LEGO Set for children, suitable from the age of 9 years, theme: Movies and TV shows and Games, launched in 2026 - new releases, 607 pc(s)
  2,049,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO21596
4.7 6×
Watch Price/Availability
LEGO® City 60484 Cars - Racing Car Game
LEGO Set for children, suitable from the age of 5 years, theme: Cars and Means of transport, launched in 2026 - new releases, 64 pc(s)
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO60484
4.3 16×
Watch Price/Availability
Megamáne MEGAsand blue 1 kg
Kinetic Sand - weight 1000 g, blue, suitable for children from 3 years old
  from  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAls18697
4.1 53×
Watch Price/Availability
OstroVit Creatine monohydrate, 300 g, apple
Creatine monohydrate - micronized, flavoured, powder, total weight 300 g, storage temperature from 15 to 25 °C - 497 Kč/1 kg
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OSTdost114
4.4 8×
Watch Price/Availability
LA ROCHE-POSAY Anthelios spray SPF 50+ 200 ml
Sun Spray -, the sun protection factor will provide your skin with very strong UVB protection - 435 Kč/100 ml
  869,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OPA699
3.0 2×
Watch Price/Availability
Xiaomi LED Desk Lamp 2
LED Light - dimmable, power input 10 W, luminous flux 900 lm, touch control, compatible with Google Home and Xiaomi Home, material: aluminium, metal and plastic, max. height 6,7 cm, width 22,6 cm, IP20
  1,199,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: XI300j7
4.0 4×
Watch Price/Availability
Edgar Powergel+ with caffeine 40 ml lime/lemon
Energy Gel -, 279kcal per 100g - from 1,375 Kč/1 l
  from  42,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTedg50
4.8 63×
Watch Price/Availability
VILEDA Pet microfiber towel grey
Dog Towel made of microfibre that absorbs moisture quickly and dries quickly, washable up to 60°C
  139,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UKL1170
4.4 19×
Watch Price/Availability
Tontarelli Bucket 7 L blue
Bucket plastic bucket
  89,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TNTkb12
4.9 276×
Watch Price/Availability
SAVO Lemon toilet gel 700 ml
Toilet Cleaner - fruit fragrance, chlorinated, disinfectant, descaling, volume 700 ml - 76 Kč/1 l
  53,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CISWC166

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches