Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice

This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
11,656 Results
4.4 19×
Watch Price/Availability
Tontarelli Bucket 7 L blue
Bucket plastic bucket
  89,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TNTkb12
4.9 276×
Watch Price/Availability
SAVO Lemon toilet gel 700 ml
Toilet Cleaner - fruit fragrance, chlorinated, disinfectant, descaling, volume 700 ml - 76 Kč/1 l
  53,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CISWC166
4.7 38×
Watch Price/Availability
KORES Gumfix 50 g
Adhesive Rubber universal,, suitable for use on material type: Wood, Plastic and Paper - 1.06 Kč/1 pc(s)
Discounted -10 % 89,- 99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DOMA1378
4.7 243×
Watch Price/Availability
SENCOR SCP 1503WH-EUE4
Electric Cooker - with power consumption of 1500W, number of plates: 1 pc(s), plate diameter: 18cm, 1 programs, thermostat, protection against overheating and power indicator, size: 28,3cm x 24,7cm x 8,1cm, white colour
  499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SENVA790
4.6 18×
Watch Price/Availability
VICHY Homme Antiperspirant 50 ml
Antiperspirant - for men, roll-on,, moisturising, does not stain, long-lasting, against odor and for everyday use, 50 ml volume - 738 Kč/100 ml
  369,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSTE1247
4.9 25×
Watch Price/Availability
HIFLOFILTRO HF204RC
Oil Filter for quads and motorcycles, suitable for following models of ATV ARCTIC CAT, ATV KAWASAKI, ATV SUZUKI, HONDA, ATV YAMAHA, KAWASAKI, MV AGUSTA, SUZUKI, TRIUMPH and YAMAHA
  230,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Moto03532
5.0 1×
Watch Price/Availability
55" TCL 55T8D
Television - SMART, 139cm, 4K Ultra HD, 100 / 120Hz (100Hz), Direct, HDR10, HDR10+, Dolby Vision and HLG, local dimming, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 1× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, DLNA, Chromecast, Miracast, game mode, voice control, Google Assistant, Amazon Alexa, Apple Airplay 2, Google TV, VESA 300×300, 30 W speaker(s), DTS:X, DTS Virtual:X, DTS HD, Dolby Atmos and Dolby Digital Plus, F
+Gift Subscription SledovaniTV for 4 months - registration at www.sledovanitv.cz/tcl with a value of 1,036,-
Discounted -3 % 15,990,- 16,590,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: WK691e5
5.0 2×
Watch Price/Availability
Carnilove Cat Pouch Gravy rich in Rabbit enriched with Marigold for Kittens 85 g
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, fat 4.5%, grain-free - from 41 Kč/100 g
  from  28,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMK1557
5.0 2×
Watch Price/Availability
Zyxel GS-105BV5
Switch - 5 port, QoS, desktop
  329,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Zyxel25003
4.6 10×
Watch Price/Availability
Unior Plastic mounting levers, set of 2, black
Bike Tyre Lever - plastic, length 113 mm, 2 pcs in pack, black
Great price 59,- Save 5,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTforce1048
5.0 8×
Watch Price/Availability
Teddies Bouncing coloured circles
Outdoor Game for boys and girls, suitable for children from 3 years
  179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAls14616
5.0 3×
Watch Price/Availability
VITAGYN C vaginal cream with acidic pH 30 g
Medical Device - adjunctive treatment and prevention of bacterial vaginosis and recurrent urinary tract infections
  349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTaxo0025
4.3 7×
Watch Price/Availability
GymBeam Magnesium Citrate Capsules 120 capsules
Magnesium - magnesium, 105 mg in 1 capsule, magnesium in the form of citrate, gluten and lactose free, suitable for vegans, 120 capsules
  189,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym1617
4.7 6×
Watch Price/Availability
LG RNC5
Bluetooth Speaker - active, Bluetooth, lighting, radio
  5,282,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JLG5020b2
4.9 31×
Watch Price/Availability
LA ROCHE-POSAY Mela B3 serum 30 ml
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 3,830 Kč/100 ml
  1,149,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL4976
4.9 22×
Watch Price/Availability
BIODERMA Cicabio Ultra-repairing Soothing Cream SPF50+ 40 ml
Body Cream - for women, moisturising, protective and regenerating, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, fragrance-free, pH neutral and with hyaluronic acid, dermo, 40 ml volume - 948 Kč/100 ml
  379,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSTE3075
4.2 24×
Watch Price/Availability
VOREL Cover film 4 x 5 m construction reinforced
Plastic Wrap construction, also suitable for renovation, material LDPE, dimensions 4 x 5 m - 5.45 Kč/1 m2
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CMP2826
4.9 67×
Watch Price/Availability
Kolimax, Wooden cutting board 27,5 × 11,5 cm
Cutting Board - wood, rectangular, dimensions 11.5 × 27.5 cm (W×L), thickness 1.6 cm, brown colour
  69,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KLMxkc07
4.3 11×
Watch Price/Availability
AMIO Headlight Refurbishing Polishing Kit (pack for two headlights)
Headlamp Renovation Set - to restore the appearance of the headlights, set contains 2× grinding wheel P800, 2× grinding wheel P1200, 2× grinding wheel P2000, 2× sponge, 85g polishing paste, 2×3ml UV protection, masking tape 300 × 2 cm, disc holder and adapter with M10 thread
  499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR4270n
4.0 71×
Watch Price/Availability
Force Balance Wheels 12-16"
Additional Wheels - Innovated blend of softened PVC, plastic wheels, solid metal handle - three-hole, designed for 12" to 16" wheels, assembly instructions included, packed in Force blister
  179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTforce922
4.7 20×
Watch Price/Availability
Teddies Bubble Blower 50ml Unicorn
Bubble Maker , suitable for children from 3 years
  from  39,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAnk012945
4.9 37×
Watch Price/Availability
Maped Koopy 13 cm with panda motif
Children’s Scissors 13cm long, handle: for right-handed people, made of plastic, fixed blade made of stainless steel, fixed screw, 1piece(s) in package
  79,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MPD026a
5.0 35×
Watch Price/Availability
EXTOL PREMIUM 8856258
Cable Ties - cable ties black, detachable, 300x7.2mm, 100 pcs, tensile strength: 22kg, loop diameter: 3-80mm, nylon PA66, CE
  199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MADZ475
4.7 72×
Watch Price/Availability
Richter Czech RL.414.8x650.MOD
Bike Lock - cable, key lock, length: 650mm
  85,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RICH514

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches