Select the item on the page that has the error

Take advantage of free shipping! Add the code ZAPLATIMONLINE in your shopping cart for orders over 2000CZK without VAT.

Vážení zákazníci, varujeme před podvodnou SMS, která informuje o losování výhry. Tato SMS není zasílána společností Alza.cz. Prosíme, na tuto SMS nereagujte.

Všechny dárky Great choise

Brolly

0

Už někdy začalo pršet, když se vám zrovna nechtělo od vody? Často se stává, že zrovna v dešti začnou být ryby za deště aktivnější. Máme pro vás řešení! Brolly na ryby vás uchrání před větrem i deštěm. Přečtěte si odstavečky níže, vyberte si rybářské brolly a už nikdy u vody nezmoknete.

Continue

Jak dělíme rybářská brolly podle typu konstrukce?

Brolly v hovorové angličtině znamená deštník. Některé modely se mu v mnohém také podobají. Mívají stěny a ty lepší dokonce podlážku, které zabraňují zmoknutí z boku a zespoda.

Klasické brolly – když potřebujete větší rybářský deštník

Klasické brolly je spíše větší rybářský deštník. Snadno jej připnete k batohu a bez větší námahy donesete na břeh, kde jej během chvilky rozbalíte. Účinně vás ochrání proti dešti. Před větrem už vás bohužel neskryje.

 • Nízká hmotnost.
 • Velmi mobilní – dobrá skladnost.
 • Nízká cena.
 • Neochrání vás proti bočnímu větru.

Brolly se stěnou

Brolly se stěnou vás ochrání i před větrem. Bohužel nemá podlahu, takže při silnějším dešti můžete promoknout odspoda. Je vhodné si proto k němu koupit lehátko, do něj se voda obvykle nedostane.

 • Ochrání vás před deštěm.
 • Ochrání vás před bočním větrem.
 • Je méně skladné.

Rybářské brolly s podlážkou

Rybářské brolly s podlážkou vás ochrání před deštěm, větrem, a dokonce ani nepromoknete odspoda. Tento model se často používá jako brolly pro dva.

 • Ochrání vás před deštěm i větrem.
 • Budete v suchu i za silného deště.
 • Vyšší cena.

Klasické rybářské brolly
Klasické brolly

Brolly na ryby se stěnou
Brolly se stěnou

Brolly na ryby s podlážkou
Broly s podlážkou

Jak vybrat brolly na ryby?

Brolly na ryby vybírejte podle rozměrů – čím větší přístřešek, tím více věcí či osob před deštěm uchráníte. Dobré je pohlídat si i parametry jako jsou počet osob, hmotnost a vodní sloupec.

Počet osob – existuje brolly pro dva a více rybářů?

Pokud vybíráte brolly pro dva a více rybářů, napoví vám údaj o maximálním počtu osob uváděný výrobcem, rozhodně ale nespoléhejte jen na něj. Je potřeba si prohlédnout i rozměry. Dva dospělí se vtěsnají už na 3 m².

Hmotnost

Hmotnost se samozřejmě zvyšuje s rozměry i materiálem. Pokud si vyberete těžší model, oceníte jej při delších pobytech na rybářských výpravách. Rybářská brolly mohou vážit 2 nebo klidně 10 kg.

Vodní sloupec

Vodní sloupec je přesný údaj, který určuje nepromokavost rybářských brolly. Pokud chceme být zaručeně v suchu a udržet nenavlhlé vybavení, určitě volíme model s co nejvyšší hodnotou vodního sloupce.

Jakou výbavu může mít rybářské brolly?

Každé rybářské brolly nabízí ještě možnost dokoupení dalšího příslušenství. Některé prvky mohou být irovnou součástí výbavy.

 • Moskytiéra vás ochrání před otravným hmyzem, a zároveň propustí dovnitř čerstvý vzduch.
 • Pásky se suchým zipem slouží k upevnění prutu na brolly v případě, že jej nechcete držet v ruce.
 • Síťovaná okna zajistí lepší přehled o okolí a umožní lepší cirkulaci vzduchu.
Hide description
Was this information useful?
This form is for collecting Feedback Only. If you have any other inquiries, please our Customer Care team here.
Is something missing or displayed incorrectly? Let us know your suggestions so we can improve the website and customer experience.
2 items
7 599,- excl.VAT 6 280,-
Buy
Sale relay
Arriving Soon 1 pcs
Expected 23/10/2019
Order Code: RYB141NW
Zfish Camo Set Brolly + Chaise longue + Sleeping bag
Bivouac - action cam set at a super special price, includes: Brolly Storm Camo 60 "+ Shadow Camo Bedchair Bed + Sleeping Bag Hoogan Camo 5 Season

8 999,- excl.VAT 7 437,-
Buy
Sale relay
Arriving Soon 1 pcs
Expected 23/10/2019
Order Code: JVR072744
fishingJak rybařit? (NÁVOD) Chystáte se na ryby, ale hlavou vám koluje řada otázek? Nejste si jistí svou výbavou, jak ji připravit...
Rybaření vyžaduje určité vybavení. Bez prutu, vlasce a háčků prostě rybu neulovíte. Pro kvalitní požitek z...
Plánujete dovolenou na rybách? Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co potřebujete vědět...

Brolly

Brolly v hovorové angličtině znamená deštník. Ochrání vás před deštěm, větrem či před jinými nepříznivými vlivy při vašem pobytu na rybách. Ta nejlehčí připomínají větší rybářský deštník, některá mají stěny a komfortem se blíží bivaku. Vyberte si ze značek níže a už na rybách nezmoknete.

Brolly Mivardi

Brolly Mivardi pořídíte v několika řadách. Brolly Easy je kombinace brolly se sklolaminátovou konstrukcí a rybářského deštníku. Zato nejluxusnější řada Brolly New Dinasty je velmi prostorné a má stěny ze všech stran, takže vás ochrání proti nepříjemným povětrnostním podmínkám a bočnímu dešti.

Brolly Trakker

Brolly Trakker vám přináší komfort na rybách. Pokud chcete lehké a skladný úkryt, tak si od tohoto výrobce určitě vyberete. Nejlehčí brolly Trakker nemají podlážku, ale ke každému modelu se dá originální dokoupit.

Pokud chcete ušetřit, a zároveň mít zboží se zárukou a ve výborné kvalitě, navštivte kategorii brolly bazar. Najdete zde rozbalené a použité zboží skladem.

Brolly Giants Fishing

Značka nemá dlouhou historii, ale za krátkou dobu své existence se vyvinula do giganta mezi rybářskými výrobci. Brolly Giants Fishing vynikají svou variabilitou, kterou jim propůjčují jejich praktické přídavné stěny.

i

Využijte naší pravidelné brolly akce, která umožňuje pořídit si tyto praktické přístřešky za zvýhodněnou cenu či ve výhodném balení s něčím navíc.

Brolly bazar – pro dostupnější rybolov

Brolly bazar si můžete vybrat v kategorii rozbalené a zánovní. S roční zárukou si zde můžete pořídit jen málo použité nebo při kontrolách rozbalené brolly, které je stále stejně kvalitní jako úplně nové.

Zvolíte bivak pro 3 rybáře, bivak pro dva, nebo vám postačí brolly?

Bivak pro 3 rybáře je velmi prostorný a při výpravách budete mít vy i vaši kamarádi střechu nad hlavou. Bivak pro dva neposkytne tolik prostoru, připomíná spíše vyšší stan. Brolly je nejméně prostornou variantou a mívá také slabší konstrukci, cenově však vyjde jednoznačně nejlépe.

Pokud jste se nakonec rozhodli pro větší a stabilnější obydlí k vodě, vybírejte v kategorii bivak levně a ušetřete co nejvíce.

Was this information useful?
This form is for collecting Feedback Only. If you have any other inquiries, please our Customer Care team here.
Is something missing or displayed incorrectly? Let us know your suggestions so we can improve the website and customer experience.

Enter product name

Note (link, Part number etc.):

Check out products sorted by price starting with the lowest price in the category cheap brolly Check out products sorted by price starting with the highest price in the category best sellers, best brolly You’ll find products sorted by reviews starting from the highest ranked in brolly reviews

Try new Alza Premium My Alza Log In About Shopping
WEB13
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me