Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Humor, satira a komedie

0

PŘEHRÁT VIDEO

Jak na audioknihy: rady a tipy

Jak na audioknihy: rady a tipy
 
 
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací na stránce.
Pokud máte dotaz, či požadavek, využijte zákaznické podpory.
Chybí Vám něco? Je něco uvedeno špatně?

Nejprodávanější

1.
Dovolená s moderním fotrem Ihned ke stažení a poslechu
Audiokniha MP3 - Když jste moderní fotr, že ani s letní dovolenou to není žádné terno. - Dominik Landsman, čte Jana Pidrmanová a Filip Švarc
249,-

2.
Stopařův průvodce Galaxií Ihned ke stažení a poslechu
Audiokniha MP3 - Kultovní parodie na sci-fi v podání excelentního Vojtěcha Dyka. - Douglas Adams, čte Vojtěch Dyk
249,-

3.
Deníček moderního fotra Ihned ke stažení a poslechu
Audiokniha MP3 - Sympaticky drsňácká a vtipná výpověď současného muže od vítěze ankety Bloger roku 2015. - Dominik Landsman, čte Filip Švarc
229,-

Další nejprodávanější
Značky a parametry
ALBATROS (6)
AlzaMedia (1)
Audioberg (1)
AudioStory (10)
AVIK (2)
BizBooks (2)
Bohemian Music Service (4)
Creatio (4)
Kristian (2)
MladaFronta (2)
One Hot Book (1)
OneHotBook (22)
Otoc (1)
Panteon (4)
Plus (5)
Radioservis (18)
Supraphon (173)
Synergie (1)
Tebenas (1)
T-SoftEternity (1)
Tympanum (27)
VetrneMlyny (1)
XYZ (10)
Autor
Miloslav Šimek (22)
Jaroslav Hašek (17)
Jan Werich (12)
Jára Cimrman (11)
Zdeněk Svěrák (10)


(* 28. března 1936, Praha)


Zdeněk Svěrák je přední český dramatik, scénárista, herec a autor písňových textů. Napsal také několik knížek pro děti a humorných povídek pro dospělé.

Po studiích na Vysoké škole pedagogické se věnoval práci v Československém rozhlase, kde vznikla postava Járy Cimrmana a kde také poprvé potkal Jaroslava Uhlíře, se kterým dodnes spolupracuje.

V roce 1967 vzniklo Divadlo Járy Cimrmana, pro které Svěrák napsal první hru s názvem Akt, a poté vytvořil autorskou dvojici s Ladislavem Smoljakem. Kromě her, sepsali také několik filmových scénářů, například pro filmy Vrchní, prchni!, Tři veteráni a jiné. V některých filmových snímcích se také objevovali jako herci.

V 80. letech Svěrák spolupracoval s režisérem Vítem Olmerem. Na začátku 90. let pak vytvářel scénáře pro svého syna, režiséra Jana Svěráka. Vznikly tak velmi známé a populární snímky jako Obecná škola, Tmavomodrý svět, Vratné láhve či slavný film Kolja, který kromě dalších ocenění získal Oscara za nejlepší neanglicky mluvený film roku 1996.

Vedle scénářů je autorem textů mnoha oblíbených a proslulých písní, v nichž také zpívá. Oceňovaná je i jeho tvorba pro děti a mládež. Napsal několik pohádek a podílel se na vzniku večerníčku Radovany a radovánky. Pro dospělé sepsal několik knih drobné prózy s názvy Povídky (2009), Nové povídky (2012) a Po strništi bos (2014), které jsou plné jemného a inteligentního humoru.

Felix Holzmann (8)
Jonathan Lynn (7)
Dominik Landsman (6)
Michal Viewegh (6)

(* 31. března 1962, Praha)

Michal Viewegh je českým spisovatelem, scénáristou a publicistou. Proslavil se zejména jako autor společenských románů a parodických próz. Je také držitelem prestižní Ceny Jiřího Ortena z roku 1993.

Jeho otec byl inženýrem chemie, matka právničkou. Po absolvování gymnázia v Benešově (1980) dva roky studoval na Vysoké škole ekonomické v Praze, načež studium přerušil a chvíli pracoval jako noční hlídač v podniku Chemapol Praha, příležitostně i jako průvodčí vlaku a stavební figurant. Poté se do školy vrátil a v roce 1988 dokončil studia češtiny a pedagogiky na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Stal se učitelem na základní škole na Zbraslavi, redaktorem nakladatelství Český spisovatel a od roku 1995 spisovatelem z povolání.

Od 80. let přispíval do Mladé fronty, Mladého světa, psal také do časopisu Playboy, Literárních a Lidových novin. Proslavil se rovněž jako autor literárních předloh a scénářů k známým a divácky úspěšným filmům, jako jsou Výchova dívek v Čechách (1996), Báječná léta pod psa (1997), Román pro ženy (2005), Účastnici zájezdu (2006), Nestyda (2008), Svatá čtveřice (2012) a jiné.

Fredrik Backman (5)
Ivan Mládek (5)
Jerome Klapka Jerome (5)
Jiří Grossmann (5)
Peter Mayle (5)
Anthony Rupert Jay (4)
Bohumil Bezouška (4)
Evžen Boček (4)

Evžen Boček, povoláním kastelán na zámku v Miloticích, je současný český autor humoristické prózy. Ve svých knihách často tématizuje šlechtu a prostředí českých zámků. Zdrojem humoru bývají generační, sociální i kulturní rozdíly a prokreslení aristokratičtí hrdinové.

Debutoval Deníkem kastelána (1999), při jehož tvorbě se inspiroval vlastními profesními zážitky. Příběh vypráví o hrdinovi, který opouští velkoměsto a odjíždí na poklidný venkov, aby zachránil svou rodinu a našel smysl života.

Za román Poslední aristokratka získal ocenění Miloslava Švandrlíka za nejhumornější knihu roku 2012. Hlavní postavou je potomek šlechtického rodu, František Antonín hrabě Kostka z Kostky, který žije v New Yorku. Po pádu komunistického režimu se vrací do Čech, kde zdědí zámek i jeho personál. A právě zde se rozjíždí série nečekaných komických situací a hlášek, které pobavily nejednoho čtenáře. Kniha je pokračováním čtenářsky úspěšného románu Aristokratka ve varu, kde se rovněž setkáváme se šlechtičnou Marií Kostkovou z Kostky i s bláznivými zaměstnanci „nejchudšího“ zámku v Čechách.

František Nepil (4)
Helen Fieldingová (4)
Jonas Jonasson (4)

Jonas Jonasson

* 6. července 1961, Švédsko

Jonas Jonasson je švédský novinář a spisovatel. Úspěch zaznamenal především jako autor humoristických románů.

Jeho románová prvotina o vynalézavém důchodci Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel (Hundraaringen som klev ut genom fönstret och försvann, 2009) byla přeložena do 40 jazyků a v roce 2010 se stala nejprodávanější knihou ve Švédsku. Získal za ni řadu literárních ocenění a na její motivy byl natočen divácky úspěšný stejnojmenný snímek.

"Rozhodně mě ovlivnil Švejk. Když na něj přijde, nemůžete jistě říct, jestli to byl nejhloupější člověk první světové války, nebo jestli byl jediný, kdo rozuměl, o co tehdy šlo. To samé se dá říct o Allanovi." Jonas Jonasson

Podobný čtenářský ohlas získala také jeho druhá kniha – Analfabetka, která uměla počítat (Analfabeten som kunde räkna). Humoristický román se opět točí kolem postavy nevšedního hlavní hrdiny, konkrétně černošské dívky Nombeko Mayeki, je plný neočekávaných momentů a situačního humoru s prvky ironie.

Josef Skupa (4)
Luděk Sobota (4)
Miroslav Horníček (4)
Vlasta Burian (4)
Ladislav Zibura (3)
Antony Rupert Jay (3)
Irena Dousková (3)
Ivan Kraus (3)
Jaromír Vomáčka (3)
Jiří Šebánek (3)
Jiří Voskovec (3)
Karel Poláček (3)
Luboš Pavel (3)
Zdeněk Jirotka (3)
Stephen Clarke (3)
P. G. Wodehouse (3)
Hendrik Groen (2)
Betty MacDonaldová (2)
Bohumil Hrabal (2)

Bohumil Hrabal

(* 28. března 1914, Brno – 3. února 1997, Praha)

Bohumil Hrabal byl významným českým prozaikem, jehož tvorba spadá především do druhé poloviny 20. století. Za své knihy získal mnoho národních i mezinárodních prestižních ocenění. Jeho dílo je hojně překládáno do cizích jazyků, ale mělo také zásadní vliv na rozvoj české prózy.

Knihy se rovněž staly inspirací pro úspěšná filmová zpracování, vznikl tak například kultovní snímek Jiřího Menzela - Ostře sledované vlaky (1964), který získal Oscara za cizojazyčný film. Dále byl natočen film Skřivánci na niti (1969), Postřižiny (1976), Slavnosti sněženek (1978) či například tragikomedie Obsluhoval jsem anglického krále (2006).

Do literatury vstoupil jako básník koncem 30. let, postupně však přeorientoval svou tvorbu směrem k próze a zejména v 60. letech se stal jednou z nejvýraznějších osobností. Hrabalovy příběhy se vyznačují značnou různorodostí, experimenty a proměnlivostí. Ocitají se často na pomezí mezi realitou a imaginací, groteskou a skepsí. Hrabal často čerpal ze svého života a vyprávění strýce Pepina.

První realistickou prózou bez interpunkce se stala povídka Jarmilka, která byla napsaná už v roce 1952, ale vydání se dočkala až roku 1992.  Hrabal debutoval rokem 1956 textem s názvem Hovory lidí, dále byl vydán povídkový soubor Perlička na dně (1963). Jednou jedinou větou napsal experimentální text Taneční hodiny pro starší a pokročilé (1964). Je rovněž autorem tragikomické novely zasazené do okupačního období – Ostře sledované vlaky (1965) a několika velmi ceněných vzpomínkových próz – Postřižiny (1976), Svatby v domě (1987), Slavnosti sněženek (1978).

Životní dráhu číšníka a hoteliéra zachytil v pikareskním románu Obsluhoval jsem anglického krále (1980). Příběh starého samotáře, dělníka ve sběrně papírů, vystihl v meditativní prózy Příliš hlučná samota (1980). Napsal také meditativní esejistickou novelu Něžný Barbar (1981) o přátelství bohémů Vladimíra Boudníka, spisovatele Bohumila Hrabala a filozofa Egona Bondyho.

Bohumil Klepl (2)
David Haták (2)
Faltus Václav (2)
Halina Pawlowská (2)
Halina Pawlowská

(* 21. března 1955, Praha)

Halina Pawlowská je česká spisovatelka, publicistka, moderátorka, scenáristka a také vydavatelka. Má dvě děti, vystudovala scenáristiku a dramaturgii na FAMU. V roce 1988 začala pracovat v redakci zábavy v Československé televizi, později se věnovala novinám a publicistice.

Veřejností je známa mimo jiné jako moderátorka televizních pořadů z 90. let Zanzibar a V žitě (později Žito). Celkem 7 let vedla společenský týdeník Story a poté založila vlastní časopis Šťastný Jim. Napsala též několik filmových scénářů, které byly posléze zfilmovány (Vrať se do hrobu!, Díky za každé nové ráno – v obou zmíněných filmech se objevila v malých rolích).

V roce 1994 obdržela Českého lva právě za scénář k filmu Díky za každé nové ráno a poté dvakrát po sobě získala televizní ocenění TýTý Pořad roku za Banánové rybičky vysílané Českou televizí. Populární pořad o tom, jak přežít různé životní situace, si můžete vychutnat i v knižním vydání (Banánové rybičky, Banánové chybičky - pokračování).

Od Haliny Pawlowské si můžete přečíst například knihy Díky za každé nové ráno (1994), Ať zešílí láskou (1995), Jak být šťastný (1996), Hroši nepláčou (1996), Záhada žlutých žabek (2005). Z novější tvorby pak Velká žena z východu (2011), Strašná nádhera (2012).

James Herriot (2)
Jan Seidel (2)
Jaroslav Ježek (2)
Jiří Krampol (2)
Jiří Štuchal (2)
Ladislav Smoljak (2)
Markéta Čekanová (2)
Michal Herzán (2)
Oldřich Kaiser (2)
Petr Šabach (2)

Petr Šabach

(* 23. srpna 1951, Praha)

Petr Šabach je známý česky prozaik, autor humoristických povídek a novel. Jeho knihy se staly předlohou pro filmová zpracování, mezi něž se řadí divácky velmi úspěšné snímky - Pelíšky (podle knihy Hovno hoří, 1998), Pupendo (Opilé banány, 2003), U mě dobrý (povídka Mr. Class z knihy Jak potopit Austrálii 2008) či Občanský průkaz (2010). V roce 1993 vznikl podle povídky Šakalí léta stejnojmenný filmový muzikál, na kterém se jako režisér podílel Jan Hřebejk.

Po úspěšném absolvování studia na Filozofické fakultě UK započal svou literární tvorbu vydáním povídkového souboru Jak potopit Austrálii (1986). Roku 1994 pak vychází populární sbírka povídek Hovno Hoří, která obsahuje tři prozaické texty. Do období socialismu 60. let je rovněž zasazen autobiograficky motivovaný příběh s názvem Opilé banány. Podobného nostalgického ražení je i humorná próza Občanský průkaz, která přibližuje dobu normalizace.

Dále byly vydány Tři vánoční povídky (2007), soubor drobných próz s hudební tematikou Škoda lásky (2009), sbírka šesti humorných textů S jedním uchem naveselo (2011) či přemýšlivá novela o dvou starých přátelích s názvem Máslem dolů (2012).

Timur Vermes (2)
Zdeněk Zajíček (2)
Marie Doležalová (2)
Zuzana Hubeňáková (2)
Miroslav Macek (2)
Dan Lyons (1)
František Ringo Čech (1)
Miloslav Švandrlík (1)
Paulo Coelho (1)

Paulo Coelho

(* 24. srpna 1947, Rio de Janeiro)

Paulo Coelho je známý brazilský autor psychologických románů a zároveň jeden z nejčtenějších spisovatelů posledních desetiletí. V roce 2002 se stal členem Brazilské literární akademie. Jeho knihy jsou k dostání ve 168 zemích světa a je možné si je přečíst až v 73 jazycích.

Dříve než se stal spisovatelem, pracoval jako dramatik, novinář, televizní scenárista a písňový textař brazilských zpěváků. Jako mladý musel čelit těžkému životnímu osudu a svou cestu za úspěchem poté včlenil i do některých svých příběhů.

Nejúspěšnějším knižním bestsellerem Paula Coelha je bezesporu román Alchymista (1998, česky 1999), díky kterému byl Coelho zapsán do Guinnessovy knihy rekordů jako autor nejpřekládanější knihy.

Významným dílem je také autobiografický příběh o neobyčejné cestě katolického poutníka do Santiaga de Compostela s názvem Poutník - Mágův deník (1987, česky 2002), kde se Coelho inspiroval vlastními zážitky z duchovní pouti.

V současnosti vychází román Nevěra (česky 2014) o mladé redaktorce Lindě, která se pod vlivem sexuálního chtíče odhodlá k manželské zradě.

Alexandra Potter (1)
Antonín Jedlička (1)
Arnošt Goldflam (1)
Bedřich Smetana (1)
Bedřich Zelenka (1)
Dalibor Pokorný (1)
Daniela Fischerová (1)
David Michie (1)

David Michie

David Michie je mezinárodně uznávaný spisovatel a autor několika světových bestsellerů, ve kterých se zabývá především tematikou lidské empatie, duševní harmonie, meditování a budhismu. Jeho knihy byly přeloženy do 25 jazyků a vyšly už ve více než 30 různých zemích.

Narodil se v Zimbabwe, žil 10 let v Londýně a v současnosti bydlí se svou ženou v Austrálii. Posledních pět let se věnoval také pořádání duchovních a meditačních seminářů na univerzitách a v neziskových organizacích, které pravidelně navštěvuje pestrá škála zájemců. Je také klíčovým řečníkem na mnoho národních konferencích, jako je například Happiness & Its Causes Conference  v Sydney a Australian Meditation Conference v Melbourne. Vyšla o něm řada působivých článků v hlavních novinách a časopisech, například v The Times of India, The Daily Telegraph nebo The Australian.

V České republice vyšel v roce 2013 román Dalajlamova kočka, ve kterém je vylíčen každodenní život kočky žijící v blízkosti duchovního vůdce. Příběh je plný humorných situací, životních moudrostí a čtenáře zábavnou formou seznamuje se základními myšlenkami buddhismu. Na úspěch této knihy autor později navázal volným pokračováním půvabného vyprávění kočky Jeho Svatosti Dalajlamy, které nese název Dalajlamova kočka a umění příst (česky 2014).

Rovněž je autorem mnoha meditativních knih. Jednou z nich je i publikace Pospěš si a medituj (česky 2014), jež informuje laiky o základních principech buddhismu a zábavnou formou poučuje o meditaci.

Don Miguel Ruiz (1)
Douglas Adams (1)
E. Bass (1)
Eduard Bass (1)
Eduard Světlík (1)
František Němec (1)
Fred Saidy (1)
Gabriel Chevallier (1)
Helena Štáchová (1)
I. Hermann (1)
Igor Bareš (1)
Irena Obermannová (1)
Ivanka Devátá (1)
Ivo Pešák (1)
J. Hašek (1)
Jan Jiráň (1)
Jan Martinec (1)
Jan Vodňanský (1)
Jarome Klapka Jarome (1)
Jaroslav Dušek (1)
Jaroslav Sypal (1)
Jaroslav Uhlíř (1)
Jaroslav Válek (1)
Jeff Kinney (1)
Jiří Lábus (1)
Jiří Melíšek (1)
Jiří Wimmer (1)
Jiřina Švorcová (1)
Jo Nesbo (1)

Jo Nesbo* 29. března 1960, Oslo

"Jo Nesbo se může stát dalším Munchem nebo Ibsenem... a jestli existuje na světě spravedlnost, bude jednou Harry Hole stejně slavný jako Harry Potter." CNN

Jo Nesbo, král severské krimi, je současný norský spisovatel a hudebník. Za své romány získal řadu literárních ocenění, jeho knihy byly přeloženy do 35 jazyků a vyšly ve 140 zemích.

Narodil se do rodiny knihovnice a vášnivého čtenáře. Od dětství jej kromě fotbalu zajímala také hra na kytaru a rocková hudba. Společně s mladším bratrem založili kapelu Di Derre a dobyli norskou rockovou scénu s rekordním počtem prodaných alb a až 180 odehranými koncerty ročně.

Psaní se začal naplno věnovat až v roce 1997, kdy mu vyšel první detektivní román Netopýr (Flaggermusmannen), v němž poprvé představil postavu velmi osobitého a svérázného kriminalisty Harryho Hola. Kniha okamžitě sklidila obrovský úspěch a její autor za ni obdržel cenu Rivertonprisen za nejlepší literární počin s kriminální tematikou.

Ohlas vzbudily také další knihy ze série s detektivem Harrym Holem - Švábi (Kakerlakkene), Červenka (Rodstrupe), Nemesis (Sorgenfri), Pentagram (Marekors), Spasitel (Frelseren), Sněhulák (Snomannen), Levhart (Panserhjerte), Přízrak (Gjenferd) a Policie (2013).

Mladší čtenáře si získal humornou sérií knih s hlavním hrdinou doktorem Proktorem: Doktor Proktor a prdící prášek (2007). Originálně a vtipně ilustrované příběhy jsou plné humoru, fantazie a bláznivých situací, které zaujaly děti a mládež po celém světě.

Johann Strauss (1)
John Irving (1)
Josef Alois Náhlovský (1)
Josef Hausmann (1)
Josef Hlinomaz (1)
Josef Mladý (1)
Josef Neuberg (1)
Josef Škvorecký (1)
K.M. Čapek-Chod (1)
Karel Čapek (1)

Karel Čapek

(* 9. ledna 1890, Malé Svatoňovice - 25. prosince 1938, Praha)

Karel Čapek byl jedním z nejvýznamnějších českých spisovatelů. Kromě toho je znám také jako novinář, filosof, překladatel a amatérský fotograf. Narodil se do rodiny lékaře a byl nejmladším ze tří dětí. Jeho bratrem byl Josef Čapek, malíř a spisovatel. Studoval na gymnáziu v Hradci Králové a Brně a v roce 1915 získal doktorát na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy. Kvůli své nemoci nebyl odveden do armády, nemusel tedy bojovat v první světové válce.

Po studiu působil krátce jako vychovatel a učitel, krátce na to však přešel k novinařině. Jako redaktor působil například v Lidových novinách, poté byl dramaturgem i režisérem Vinohradského divadla a 8 let působil jako předseda Československého PEN klubu.

Karel Čapek rád cestoval a zajímal se o dění kolem sebe. V jeho obsáhlém díle se odráží jeho inteligence a sečtělost. Varoval před fašismem a rasismem a vyjádřil také obavu, že jednou technika získá moc nad člověkem. Jeho úvahy a odkazy jsou aktuální dodnes. Ve svém díle využíval bohaté slovní zásoby, neobvyklých slov a rozvitých souvětí. Karel Čapek zemřel na zápal plic, pohřben je na vyšehradském hřbitově v Praze.

Výčet jeho rozsáhlého díla zahrnuje například fejetonový román Továrna na absolutno (1922), román Krakatit (1922), povídky s detektivní tematikou Povídky z jedné kapsy a Povídky z druhé kapsy (1929), volnou trilogii s filosofickými myšlenkami Hordubal, Povětroň, Obyčejný život (1933-1934) nebo protifašistický román s využitím alegorie Válka s mloky (1936).

Čapek je dále autorem vědeckofantastického dramatu R.U.R (1920), v němž poprvé zazní slovo robot, alegorie Ze života hmyzu (1921), divadelní hry Věc Makropulos (1922) nebo protidiktátorských dramat Bílá nemoc (1937) a Matka (1938). Z jeho pera pochází také cestopisy (Italské listy, Anglické listy), pohádky pro děti (Dášeňka čili život štěněte, 1933), překlady nebo politické texty (Hovory s T.G. Masarykem, 1928–1935). V roce 1989 natočil režisér Štěpán Skalský film Člověk proti zkáze pojednávající o posledních letech života Karla Čapka.

Dílo Karla Čapka si můžete vychutnat i prostřednictvím audioknih, například:
Válka s mloky
Bílá nemoc
Dášenka čili život štěněte
Hordubal
R.U.R.
Hovory s T. G. Masarykem
Krakatit
Věc Makropulos

Další audioknihy Karla Čapka.

Karel Hašler (1)
Karel Šíp (1)
Lidová česká (1)
Marian Palla (1)
Marta Davouze (1)
Michal Vaněček (1)
Milan Lasica (1)
Miloš Kopecký (1)
Miroslav Graclík (1)
Oscar Wilde (1)
Pavel Kohout (1)
Pavel Kondelík (1)
Pavla Zachařová (1)
Petr Skoumal (1)
Petra Hůlová (1)
Renata Petříčková (1)
Robert Fulghum (1)
Rostislav Černý (1)
Různí autoři (1)
Tom Robbins (1)
Václav Wasserman (1)
Vladimír Just (1)
Vladimír Merta (1)
Vladimír Rohlena (1)
Vladislav Beneš (1)
Vlastimil Pantůček (1)
Winston Groom (1)
Zdeněk Galuška (1)
Zdeněk Troška (1)
Kyril Bonfiglioli (1)
Franz-Olivier Giesbert (1)
Petr Stančík (1)
Alice Clayton (1)
Caroline Kepnes (1)
Eduard Fiker (1)
Minna Lingrenová (1)
Tom Michell (1)
Jan Kopecký (1)
Daniel Glattauer (1)
Pavel Tomeš (1)
Ingvar Ambjornsen (1)
Jan Kučera (1)
James Patrick Donleavy (1)
Fan Vavřincová (1)
Pelham Grenville Wodehouse (1)
Joseph Heller (1)
Arto Paasilinna (1)
Interpret
Miloslav Šimek (17)
Jaroslav Weigel (11)
Pavel Vondruška (10)
Zdeněk Svěrák (10)
Jan Werich (8)
Jiří Grossmann (7)
Miloň Čepelka (7)
Oldřich Kaiser (7)
Bohumil Bezouška (6)
František Filipovský (6)
Jiří Voskovec (6)
Ladislav Smoljak (6)
Martin Stránský (6)
Vlasta Burian (6)
Bohumil Klepl (5)
Felix Holzmann (5)
František Budín (5)
Jiří Lábus (5)
Filip Švarc (5)
Jan Hraběta (5)
Martina Hudečková (5)
Petr Brukner (5)
Václav Kotek (5)
Vladimír Hauser (5)
Pavel Soukup (4)
Josef Skupa (4)
Miroslav Horníček (4)
Arnošt Goldflam (3)
Karel Höger (3)
Ladislav Zibura (3)
Lukáš Hlavica (3)
Barbora Hrzánová (3)
Ivan Mládek (3)
Jan Kašpar (3)
Jan Kraus (3)
Jaroslav Vozáb (3)
Jaroslava Adamová (3)
Jaroslava Kretschmerová (3)
Jiří Krampol (3)
Luboš Pavel (3)
Luděk Sobota (3)
Martin Dejdar (3)
Michal Herzán (3)
Miroslav Vladyka (3)
Radek Valenta (3)
Různí interpreti (3)
Veronika Kubařová (3)
Helena Štáchová (2)
Jiří Žák (2)
Jiřina Šejbalová (2)
Luděk Munzar (2)
Miloš Kirschner (2)
Miroslav Doležal (2)
Valérie Zawadská (2)
Bohumil Švarc (2)
Eduard Kohout (2)
Faltus Václav (2)
František Nepil (2)
Halina Pawlowská (2)
Jan Vlasák (2)
Jaroslav Ježek (2)
Jiří Štuchal (2)
Josef Šimsa (2)
Ljuba Hermanová (2)
Marie Doležalová (2)
Martin Janouš (2)
Miloš Kopecký (2)
Miroslav Táborský (2)
Oldřich Vízner (2)
Otakar Brousek st. (2)
Pavel Liška (2)
Pavel Nový (2)
Petr Nárožný (2)
Petra Špalková (2)
Radovan Lukavský (2)
Renata Honzovičová Volfová (2)
Richard Honzovič (2)
Rudolf Deyl ml. (2)
Svatopluk Beneš (2)
Taťjana Medvecká (2)
Theodor Pištěk (2)
Tomáš Šolc (2)
Václav Postránecký (2)
Vojtěch Dyk (2)
Jana Pidrmanová (2)
Andrea Elsnerová (1)
Borek Kapitančik (1)
Dana Černá (1)
František Ringo Čech (1)
Hana Maciuchová (1)
Igor Bareš (1)
Jan Hartl (1)
Jan Potměšil (1)
Jana Pidrmanová a Filip Švarc (1)
Jaromír Meduna (1)
Jiří Dvořák (1)
Jiří Samek (1)
Ladislav Pešek (1)
Martin Finger (1)
Otakar Brousek (1)
Rudolf Deyl (1)
Tereza Bebarová (1)
Tereza Dočkalová (1)
Vasil Fridrich (1)
Viktor Preiss (1)
Alexander Třebovský (1)
Anna Hrnečková (1)
Antonín Jedlička (1)
Antonín Zíb (1)
Artuš Kalous (1)
Bohuš Záhorský (1)
Boris Rösner (1)
Bořivoj Penc (1)
Bronislav Poloczek (1)
Čeněk Šlégr (1)
Čestmír Řanda (1)
Dalibor Pokorný (1)
Dalimil Klapka (1)
Dalimil Klapka a další (1)
Dana Syslová (1)
Daniela Bartáková (1)
Daniela Fischerová (1)
Daniela Kolářová (1)
David Novotný (1)
David Šír (1)
Douglas Hollick (1)
Eva Klepáčová (1)
Eva Laštovičková (1)
Eva Salzmannová (1)
Ferenc Futurista (1)
František Černý (1)
František Kreuzmann (1)
František Smolík (1)
Gabriela Vránová (1)
Genadij Rumlena (1)
Hana Kofránková (1)
Ivan Trojan (1)
Ivanka Devátá (1)
Ivo Pešák (1)
Jakub Zdeněk (1)
Jan Jiráň (1)
Jan Křenovský (1)
Jan Vodňanský (1)
Jan Zadražil (1)
Jana Stryková (1)
Jana Synková (1)
Jana Štvrtecká-Kaločová (1)
Jana Zímová (1)
Jaroslav Dušek (1)
Jaroslav Mareš (1)
Jaroslav Sypal (1)
Jaroslav Válek (1)
Jaroslav Vojta (1)
Jaroslava Vacková (1)
Jindřich Plachta (1)
Jiří Bréman (1)
Jiří Novotný (1)
Jiří Srnka (1)
Jiří Suchý (1)
Jiří Wimmer (1)
Jiřina Švorcová (1)
Josef Alois Náhlovský (1)
Josef Čáp (1)
Josef Grus (1)
Josef Hausmann (1)
Josef Hlinomaz (1)
Josef Kemr (1)
Josef Mladý (1)
Josef Pejchal (1)
Josef Polách (1)
Josef Polášek (1)
Josef Somr (1)
Josef Vinklář (1)
Josef Vošalík (1)
Karel Poláček (1)
Karel Postránecký (1)
Karel Šlajs (1)
Karel Vlček (1)
Klára Sedláčková-Oltová (1)
Kryštof Hádek (1)
Ladislav Kazda (1)
Ladislav Mrkvička (1)
Ladislav Potměšil (1)
Libor Pešek (1)
Ljuba Benešová (1)
Lubomír Lipský (1)
Luboš Svoboda (1)
Lucie Roznětínská (1)
Ludvíci (1)
Ludvíci a další (1)
Lukáš Hejlík (1)
Marek Eben (1)
Marie Drahokoupilová (1)
Marie Rosůlková (1)
Martin Klásek (1)
Martin Raus (1)
Martin Reiner (1)
Martin Růžek (1)
Martin Sláma (1)
Martin Zahálka (1)
Maxi Kühne (1)
Michal Pavlata (1)
Michal Viewegh (1)
Milan Pitkin (1)
Milena Steinmasslová (1)
Miloslav Balcar (1)
Miloš Hlavica (1)
Miroslav Donutil (1)
Miroslav Homola (1)
Miroslav Kořínek (1)
Miroslav Plzák (1)
Miroslav Reil (1)
Oldřich Musil (1)
Ondřej Havelka (1)
Ondřej Vetchý (1)
Otýlie Beníšková (1)
Pavel Chalupa (1)
Pavel Kohout (1)
Pavel Kondelík (1)
Pavel Tomeš (1)
Pavel Zedníček (1)
Petr Kostka (1)
Petr Oliva (1)
Petr Popelka (1)
Petr Šabach (1)
Petr Vacek (1)
Petra Jarošová (1)
Roman Mrazik (1)
Rostislav Novák (1)
Rudolf Cortés (1)
Rudolf Hrušínský (1)
Růžena Merunková (1)
Růžena Šlemrová (1)
Sára Saudková (1)
Saša Rašilov (1)
Soběslav Sejk (1)
Soňa Červená (1)
Tatiana Vilhelmová (1)
Tomáš Matonoha (1)
Tomáš Racek (1)
Uršula Kluková (1)
Václav Knop (1)
Václav Kopta (1)
Václav Trégl (1)
Václav Voska (1)
Václav Vydra (1)
Václav Zahradník (1)
Veronika Khek Kubařová (1)
Viktor Frišman (1)
Vilma Cibulková (1)
Viola Zinková (1)
Vladimír Just (1)
Vladimír Krška (1)
Vladimír Svitáček (1)
Vlasta Chramostová (1)
Zdena Černá (1)
Zdeněk Dítě (1)
Zdeněk Najman (1)
Zdeněk Troška (1)
Zdenka Ptáčková (1)
Zuzana Měsíčková (1)
Honza Hájek (1)
Jaromír Dulava (1)
Martina Krátká (1)
Otakar Brousek starší (1)
Markéta Jahodová (1)
Tomáš Havlínek (1)
Luboš Pavel a Adéla Vaníčková (1)
Délka
0 h
67 h

Kategorie
Humor, satira a komedie (299)
Audioknihy (275)
Zahraniční literatura (52)
Česká literatura (48)
Společenská próza (15)
Detektivky, thrillery (5)
Pohádky (5)
Povídky (5)
Pro mládež (5)
Divadlo, rozhlas, televize (3)
Pro děti (3)
Populárně naučná (2)
Vzpomínky a biografie (2)
Klasická díla (2)
Audioprůvodci (2)
Fantasy a sci-fi (1)
Osobní rozvoj (1)
Erotické (1)
Série
Hendrik Groen (audio) (2)
Deníček moderního fotra (audio) (2)
Jistě, pane ministře (audio) (2)
Provence (audio) (3)
Jeeves (audio) (2)
Bridget Jones (audio) (3)
Jazyk
cz (299)
Zobrazit položky
To neřeš!
Audiokniha MP3 Eva Holubová,Jaroslav Dušek, čte Eva Holubová,Jaroslav Dušek, 1 hod. 13min.

99,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA282
40 dní pěšky do Jeruzaléma
Audiokniha MP3 Ladislav Zibura, čte Ladislav Zibura, 9 hod. 31min.

199,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ945
Deník Bridget Jonesové
Audiokniha MP3 Helen Fieldingová, čte Martina Hudečková, 8 hod. 35min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A234
Stopařův průvodce Galaxií
Audiokniha MP3 - Kultovní parodie na sci-fi v podání excelentního Vojtěcha Dyka. - Douglas Adams, čte Vojtěch Dyk, 6 hod. 20min.

249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA124
Deníček moderního fotra
Audiokniha MP3 - Sympaticky drsňácká a vtipná výpověď současného muže od vítěze ankety Bloger roku 2015. - Dominik Landsman, čte Filip Švarc, 5 hod. 58min.

229,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A002
Poslední aristokratka
Audiokniha MP3 - Humoristický příběh o emigrantské rodině, která v restituci získá zchátralé rodové sídlo. - Evžen Boček, čte Veronika Kubařová, 6 hod. 31min.

249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ586
Aristokratka ve varu
Audiokniha MP3 Evžen Boček, čte Veronika Kubařová, 3 hod. 38min.

219,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ949
Muž jménem Ove
Audiokniha MP3 - Příběh o přátelství, které dokáže vrátit chuť do života, i když se mohlo zdát, že ztratil smysl. - Fredrik Backman, čte Jan Vlasák, 8 hod. 46min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ288
Jedinečný Jeeves
Audiokniha MP3 - Britský humor v té nejlepší podobě. - P. G. Wodehouse, čte Radek Valenta, 8 hod. 23min.

199,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A243
Deníček moderního fotra 2
Audiokniha MP3 Dominik Landsman, čte Filip Švarc, 5 hod. 48min.

229,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A187
Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii
Audiokniha MP3 - Mladý poutník se vydá pěšky probádat Kavkaz. Očekává nenáročný výlet, situace se mu ale brzy vymkne z nohou. - Ladislav Zibura, čte Ladislav Zibura, 9 hod. 50min.

199,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A943
Už zase skáču přes Merde!
Audiokniha MP3 Stephen Clarke, čte Vladimír Hauser, 12 hod. 50min.

199,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A212
Dovolená s moderním fotrem
Audiokniha MP3 - Když jste moderní fotr, že ani s letní dovolenou to není žádné terno. - Dominik Landsman, čte Jana Pidrmanová a Filip Švarc, 4 hod. 34min.

Dovolená s moderním fotrem
Nové
249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B001
Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel
Audiokniha MP3 - Jedna z nejvtipnějších knih poslední doby. - Jonas Jonasson, čte Martin Stránský, 12 hod. 43min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKI034
Doktor Proktor a prdící prášek
Audiokniha MP3 - Originální příběh nejen pro děti plný humoru, fantazie, slovních hříček a ztřeštěných situací. - Jo Nesbo, čte David Novotný, 4 hod. 35min.

249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ265
Deníček moderního páru
Audiokniha MP3 Zuzana Hubeňáková, Dominik Landsman, čte Filip Švarc, Jana Pidrmanová, 6 hod. 37min.

249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A354
Co život dal a vzal
Audiokniha MP3 Betty Macdonaldová, čte Martina Hudečková, Taťjana Medvecká, Vilma Cibulková, 11 hod. 59min.

239,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ687
Rok v Provenci
Audiokniha MP3 Peter Mayle, čte Renata Honzovičová Volfová, 8 hod. 24min.

219,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA813
Aristokratka na koni
Audiokniha MP3 Evžen Boček, čte Veronika Khek Kubařová, 3 hod. 48min.

239,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A314
Zápisky šílencovy (Trilogie úterý, Moje rodina)
Audiokniha MP3 Ivan Mládek, čte Ivan Mládek, 1 hod. 44min.

139,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA502
Hlava XXII
Audiokniha MP3 - Klasický protiválečný román plný satiry a tragikomických situací. - Joseph Heller, čte Vladimír Hauser,

249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A825
Analfabetka, která uměla počítat
Audiokniha MP3 Jonas Jonasson, čte Martin Stránský, 12 hod. 46min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ271
Jistě, pane premiére!
Audiokniha MP3 Antony Rupert Jay, Jonathan Lynn, čte Otakar Brousek st., 12 hod. 42min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ266
Jen tak dál, Jeevesi
Audiokniha MP3 - Druhá audiokniha s komorníkem Jeevesem se opět právem řadí do zlatého fondu britského humoru. - P. G. Wodehouse, čte Radek Valenta, 9 hod. 20min.

199,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A417
audiokniha rokuSoutěž o nejlepší audioknihu roku 2017 zná své vítěze! Soutěž O2 Audiokniha roku 2017 zná své vítěze! Pokud máte rádi mluvené slovo, přečtěte si náš článek a...
V rámci propagační akce Velký audioknižní čtvrtek vyjde 2. listopadu jedenáct zajímavých titulů...

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Před 1 hodinou objednal Radoslav, Kladno
 
Dovolená s moderním fotrem Ihned ke stažení a poslechu
249,-Před 1 hodinou objednal Roman, Praha 8
Před 2 hodinami objednal Zdeněk, Přerov
Před 2 hodinami objednal Zdeněk, Přerov
Před 12 hodinami objednal Jiří, Praha
 
Doktor Proktor a prdící prášek Ihned ke stažení a poslechu
249,-Před 16 hodinami objednala Nina
 
Stopařův průvodce Galaxií Ihned ke stažení a poslechu
249,-Před 17 hodinami objednal Jakub, Řečany nad Labem
Před 17 hodinami objednal Jakub, Řečany nad Labem
Před 20 hodinami objednala Andrea, Č.Budějovice
 
S vorvaněm do Bulharska Ihned ke stažení a poslechu
99,-Před 20 hodinami objednala Andrea, Č.Budějovice
 
Měl jsem psa a kočku Ihned ke stažení a poslechu
99,-Před 20 hodinami objednala Andrea, Č.Budějovice
Před 21 hodinami objednal Hynek, Brno
 
Kafe a cigárko Ihned ke stažení a poslechu
299,-
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB20
Váš osobní asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzace
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi