AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,594 Results
4.8 55×
Watch Price/Availability
HAIER HCR3818ENPT - 5 let záruka na celý spotřebič + 20 let záruka na kompresor po registraci
American Refrigerator -, 4 doors, energy efficiency class E, refrigerator capacity 311 l, freezer capacity 156 l, double-door opening, 3 fridge shelves, 6 freezer trays, 2 cooling circuits, special features display, LED light and refrigerator door open indication, size 181,5 × 83 × 65 cm (H × W × D)
Discounted -6 % 15,590,- 16,690,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: HALED064
4.1 17×
Watch Price/Availability
Naga V2 HyperSpeed
Gaming Mouse - wireless, optical, 30000DPI, 19 buttons, bluetooth, black
  2,899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MR086a11
5.0 1×
Watch Price/Availability
LG F2X70S9TLS
Slim steam washing machine - with front loading, energy efficiency class A, washing capacity 9 kg, weighted energy consumption 35 kWh/100 cycles, weighted water consumption per cycle 50 l, main functions automatic weighing, adding laundry during washing and steam laundry treatment, special technology Fuzzy Logic, size 60 × 85 × 53,5 cm (W × H × D)
New arrival 16,990,-
Buy
In stock 2 pcs
Order Code: LGPR109
4.5 48×
Watch Price/Availability
ORION GRANDE Oxtail pan 22 × 22 cm 4 sections
Pan - for pancakes, aluminium, square, compatible with electric, gas, glass-ceramic and induction cooktops, dishwasher safe and non-stick surface, granite exterior surface, ergonomic, plastic handle, double bottom, dimensions 2.7 × 22 × 40 cm (H×W×L), black colour
  399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ORIPA615
5.0 5×
Watch Price/Availability
Prvních dvanáct příběhů Čtyřlístku: 1. velká kniha, 1969 a 1970
Kniha
Amazing Deal 439,- Save 44,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FKP0481859
5.0 3×
Watch Price/Availability
Potensic Atom3 Standard Remote Fly More Combo
Drone – 4K (3840x2160) camera, transmission range of 16000 m, operation time of 40 min, maximum speed of 57,6 km/h 512GB, weight: 249g, package includes remote control, bag, drone, drone battery, charging cable, charging station, screws and camera protection
-5 % off new 11,390,- New 12,090,-
Buy
Unsealed - in stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Potensic028
4.8 1,051×
Watch Price/Availability
Siguro Rice Master Digital Gen. 2 R350B with steamer, ILAG ®
Rice Cooker - Total capacity: 1.6L, holds up to 450g of uncooked rice (6 servings of cooked rice), display, removable pot with ILAG® Essential non-stick coating, 6 programs (rice, Clay Pot, porridge, soup, steam cooking, and keep-warm function for up to 12 hours), automatic shut-off, includes a rice spoon, measuring cup (180ml), steamer basket, foldable handle, lid with integrated steam vent, dimensions 21 × 22 × 21cm, weight 2.05kg, detachable power cord (1.2m), 3-year warranty
  1,399,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_RC_R350B
5.0 4×
Watch Price/Availability
Kundal Protein Bonding Damage Care No Wash Treatment 130 ml
Hair Mask unisex, leave-in, for damaged hair, 130ml volume, effect: hydration, strengthening and gloss - 184 Kč/100 ml
Amazing Deal 239,- Save 25,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL6267
Watch Price/Availability
Acer Aspire 14 AI Pure Silver Metal LCD (A14-61M-R4Z3) + prodloužená záruka na 3 roky po registraci na www.acer.cz
Laptop - AMD Ryzen AI 5 330, 14" OLED glossy 1920 × 1200, RAM 16GB LPDDR5x, Radeon Graphics 820M, SSD 512GB, copilot, backlit keyboard, webcam, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi, Bluetooth, 4-cell battery, Windows 11 Home
+Gift Electronic License Acer warranty extension for 3 years - registration required at www.acer.cz with a value of 1,490,-
  19,590,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NC039q0f5q
3.6 13×
Watch Price/Availability
Smell of Life Interior Spray Yes Power
Car Air Freshener - floral, mechanical atomizer for spraying, 1 piece in package, volume 200 ml
  490,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR113987
4.3 10×
Watch Price/Availability
Alza TN-B023 black for Brother printers
Compatible Toner Cartridge for Brother DCP-B7520DW printers,  DCP-B7500D,  HL-B2080DW,  MFC-B7715DW,  MFC-B7710DN, yield up to 2000 pages
Great price 459,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7053z1
5.0 2×
Watch Price/Availability
BusyKids Montessori game Stacking animals
Balance Game for children - suitable from 1,5 years, animal motif, material wood, 27 pieces
  390,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: HRAbusy009
4.9 27×
Watch Price/Availability
FINISH Ultimate Hygiene+ Lemon 2× 1 l
Dishwasher Gel - for perfect cleanliness and shine, 2 l - 175 Kč/mytí - from 175 Kč/1 l
Great price 349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYC669
Watch Price/Availability
Lenovo Legion 16'' Armored Gaming Backpack GB900
Laptop Backpack - with maximum diameter up to 16 ", anatomically shaped back, top lid and padded backrest, capacity 20l, weight 1270g, colour black
  1,779,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NT497o5a
4.7 51×
Watch Price/Availability
Bery Jones Cashews in yoghurt 500g
Nuts - cashew in yoghurt, 500 g - 398 Kč/1 kg
Great price 199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_CN_500B04
4.6 14×
Watch Price/Availability
QINGPING Bluetooth Alarm clock (Temperature & RH monitor) - green
Alarm Clock - Digital, power supply: battery, features: date
  499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: QGP003b
4.6 60×
Watch Price/Availability
AlzaErgo Table ET1 Ionic black + 10% sleva při využití konfigurátoru
Height Adjustable Desk - without a worktop, electrically adjustable, with 2 engines, load capacity 125 kg, Collision Avoidance System for protection against accidents and injuries, two 3-segment round legs, adjustable width for different work surface sizes, control panel with silicone buttons with the possibility of sliding under the table top, memory for 2 positions, a timer to remind you when you are sitting or standing, material steel, leveling feet, dimensions: width range 1000 - 1500 mm, height range 620 - 1280 mm, recommended plate size (1200 - 1700) × (600 - 900) mm with thickness ≥ 25 mm
Great price 9,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: AEY0806ea
4.4 18×
Watch Price/Availability
Beaphar Vitamin B-complex drops 50 ml
Vitamins for Dogs - and cats, suitable for breeds of all sizes, designed for adult dogs, form: syrup, weight 200g, volume: 50ml, purpose: vitamins and minerals for general health, for coat and skin, anti-stress
  179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPrk2261
4.6 110×
Watch Price/Availability
GORENJE MO 4250 CLB + prodloužená záruka 5 let
Microwave freestanding, input power 1080W, volume 20l, number of power levels: 5, microwave heating performance 700W, grill performance 800W, defrosting and grille
  3,390,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FBT6400g
4.6 5×
Watch Price/Availability
Rabalux - LED Outdoor Ceiling Light LED/24W/230V IP64
Ceiling Light - LED, power input 24 W, luminous flux 2160 lm, neutral light (4000 K), width 28 cm, material: plastic, IP64
  984,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RbX21D252
5.0 1×
Watch Price/Availability
Trime Fertility Essentials 120 + 60 capsules
Dietary Supplement - a complex of nutrients that provides a woman's body with key vitamins and minerals needed for healthy conception, proper fetal development and contributes to the overall health of the mother-to-be
  1,589,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTtrime030
4.6 9×
Watch Price/Availability
Physiomer Baby Hypertonic 115 ml
Medical Device - relieves stuffy nose
  239,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPToth0140
4.8 183×
Watch Price/Availability
Tefal QB525B38 Bake Partner
Food Mixer - planetary mixing method, input power 1100W, internal gears material metal, bowl volume 4,6 l, bowl material stainless steel, speed settings: 8, casing material plastic, whipping , kneading, grinding and mixing, weight 7,681kg, grating attachment, meat grinder, rotary grater and slicer and mixing attachment, colour: white
  7,229,-
Buy
Unsealed - in stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TFLkr82
LG GSLE91MBAB - American Refrigerator
Energy efficiency class
CashBack
Free delivery
to Alza branch
4.6 9×
Watch Price/Availability
LG GSLE91MBAB + 10 let záruka na kompresor
American Refrigerator -, 2 door, energy efficiency class B, refrigerator capacity 404 l, freezer capacity 219 l, hinges on the right, 3 fridge shelves, 6 freezer trays, 1 cooling circuits, special features smart features, size 179 × 91,3 × 73,1 cm (H × W × D)
  39,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: LGCHL158