AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
23,344 Results
4.7 225×
Watch Price/Availability
TESLA EliteCook K70 + prodloužená záruka 3 roky
Multifunction Pot pressure, Czech buttons, 10 programs, stainless steel inner pot, slow cooking, Yogurt maker, rice cooker, steam, frying, delayed start, volume 6 litres, 1 000 W, colourful cookbook
  2,989,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TESMH515
4.9 8×
Watch Price/Availability
KARL LAGERFELD Classic EdT 50 ml
Eau de Toilette for Him - 978 Kč/100 ml
Amazing Deal 489,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFA1061
Apollo Alnac 4G All Season 215/65 R16 98H - All-season tyre Free
delivery
Watch Price/Availability
Apollo Alnac 4G All Season 215/65 R16 98H
All-season tyre - for passenger cars, tubeless (TL), wet grip C, fuel efficiency C, noise level 71 dB (class 2), load index 98 (up to 750 kg), speed index H (do 210 km/h), DOT max. 2 years old, in 95% of cases less than one year old
  1,904,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: AUPR131099
4.3 38×
Watch Price/Availability
Alza CF412A Yellow for HP Printers
Compatible Toner Cartridge - for HP Color LaserJet Pro M452dn, M452nw, M377dw, M477fdn, M477fdw, M477fnw, yield up to 2300 pages
Great price 1,089,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7739
Watch Price/Availability
BusyKids Wooden Puzzle Baby Dragon
Wooden Puzzle for girls and boys alike, 174 pieces in package, theme: dragons, known from Prime World, characteristics: board, suitable from 3 years
  475,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: HRApuz317
4.6 278×
Watch Price/Availability
DUREX Play Perfect Glide 50ml
Gel Lubricant - - 3,580 Kč/1 l
  179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LUB005
4.3 26×
Watch Price/Availability
Stormred Balancing Cushion Black
Balance Cushion - diameter: 33cm, maximum load: 200kg, with pump
Great price 319,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: STR_PL_CS01
4.4 11×
Watch Price/Availability
Mateo the white dumb servant
Clothes Hanger material: wood and metal, dimensions: 118 × 50 × 28 cm (H × W × D),
  649,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ATRd148
4.4 12×
Watch Price/Availability
Sharp EL-531 TG grey
Calculator - scientific - allowed for final graduation exams, both solar and battery powered power, 10-character 2row display, trigonometric functions, fractions, square roots, percentage calculation
  379,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WZ989b62c
4.4 3×
Watch Price/Availability
Nutrin Aquarium Iguana Sticks 50 g
Terrarium Animal Food - complete feed, the type of food is pellets and sticks, designed for iguanas, reptiles and terrarium animals, weight 0,05 kg, with seaweed - from 1,900 Kč/1 kg
  from  81,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMT0172
3.0 1×
Watch Price/Availability
GORENJE GS643B90W
Dishwasher - energy efficiency class B, noise level 44 dB,, overflow protection and AquaStop, cutlery storage in drawer, display, arm reaching to the corners and glass/bottle washing nozzles, dimensions 84.5 × 59.9 × 59.7 cm (H×W×D)
New arrival 11,490,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: GORMY105
Watch Price/Availability
Rabalux Mataro 77076
Garden Lighting -, LED, power input 10 W, luminous flux 970 lm, height 6,5 cm, width 18 cm, material: aluminium, metal and glass, IP54
  761,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Rbx24056
4.5 29×
Watch Price/Availability
GLASSA reading glasses G 129, +4,00 dio, red
Glasses - women's / girls', UV protection of Without UV protection, lens colour: clear, frame colour: black and red
  229,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Bryle2114
Watch Price/Availability
Hrotlife Chaga tincture 100 ml
Chaga - tincture of chaga, double extract, an alcohol content of less than 2,1 %, natural content of vitamins and minerals, slightly bitter taste, rapid onset of effects, 6 times higher absorption of tincture compared to capsules, in a dark bottle with a dropper, in organic quality, vegan, 100ml
  799,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HEALaaa0323
3.9 8×
Watch Price/Availability
LORGAR Stricter 579, black
Gaming Mouse - wired, optical, 9 buttons, user profiles, RGB backlighting, cord length: 1.8m, USB, black
-3 % off new 599,- New 619,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LOGar12
4.9 43×
Watch Price/Availability
ELDONEX WineSpin Electric wine opener, black
Corkscrew - Electric, with a knife, plastic material, dimensions 22.8 × 4.8 × 4.8 cm (H×W×D)
  399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ELDotv49
5.0 3×
Watch Price/Availability
Afghánistán navždy
Kniha
Amazing Deal 599,- Save 80,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FKP0491278
4.6 45×
Watch Price/Availability
Lauben Kitchen Machine 550BC
Food Mixer - planetary mixing method, input power 1400W, internal gears material metal, bowl volume 5,5 l, bowl material stainless steel, speed settings: 6, casing material plastic, whipping , kneading and mixing, weight 4,94kg, mixing attachment, colour: black
  3,299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LAUKR62
4.4 51×
Watch Price/Availability
VICTORIA'S SECRET Amber Romance 250ml
Body Spray - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, 250 ml volume - 180 Kč/100 ml
  449,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFC2903
Zeetex WH1000 225/45 R19 96V XL - Winter tyre Free
delivery
Watch Price/Availability
Zeetex WH1000 225/45 R19 96V XL
Winter tyre - for passenger cars, tubeless (TL), wet grip B, fuel efficiency C, noise level 72 dB (class 2), load index 96 (up to 710 kg), speed index V (do 240 km/h), DOT max. 2 years old, 95% under one year
  2,021,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: AUPR124200
4.6 11×
Watch Price/Availability
Alza T2636 BK/PBK/C/M/Y Multipack for Epson Printers
Compatible Ink - for Epson Expression Premium XP-510, Expression Premium XP-520, Expression Premium XP-600, Expression Premium XP-600 Series, Expression Premium XP-605, Expression Premium XP-610, Expression Premium XP-610 Series, Expression Premium XP-615, Expression Premium XP-620, Expression Premium XP-620 Series, Expression Premium XP-625, Expression Premium XP-700, Expression Premium XP-710, Expression Premium XP-720, Expression Premium XP-800, Expression Premium XP-810, Expression Premium XP-820; 1x 22ml + 4x 10ml; 500+400+700+700+700 pages
Great price 749,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7392
Watch Price/Availability
Derrson Wooden set fire station and fire truck 2in1
Toy Car boys from 3 years years of age
  799,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: HRAaaa4629
4.7 1,220×
Watch Price/Availability
FINISH Quantum All in 1 Lemon 360 pcs
Dishwasher Tablets - combined, All in 1 and Finish Quantum, 360 pc(s) in package - 3.89 Kč/1 pc(s)
  1,399,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR3643
4.7 63×
Watch Price/Availability
Bery Jones Roasted Cashews - sea salt and pepper 500g
Nuts - roasted and salted cashew, 500 g - 698 Kč/1 kg
Great price 349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery121