AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
23,334 Results
3.7 3×
Watch Price/Availability
CONCEPT OPK5160bc
Extractor Hood chimney, energy class C, noise level: 57 dB, suction performance 550 m3/h, performance settings: 3, filter type: carbon and fat, upper outlet diameter: 15 cm, backflow valve, width: 59 cm
  4,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: CONDG077
Watch Price/Availability
Rabalux CORLET 71412
Ceiling Light - LED, dimmable, power input 20 W, luminous flux 1500 lm, adjustable light temperature (3000-6500K), height 7 cm, width 38,5 cm, length 38,5 cm, material: metal and plastic, IP20
  759,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Rbx26026
4.8 61×
Watch Price/Availability
GLASSA reading glasses G 208, +3.25 dio, grey
Glasses - men's / boys', UV protection of Without UV protection, lens colour: clear, frame colour: grey
  229,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Bryle2163
Luminous Labs Pro Series 2.0 - Red Light Panel Free delivery
Alzaboxes and stores
Watch Price/Availability
Luminous Labs Pro Series 2.0
Red Light Panel
  53,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTlula003
Logitech PRO Racing Wheel for PC/Xbox - Steering Wheel
Discount
Free delivery
Alzaboxes and stores
5.0 5×
Watch Price/Availability
Logitech PRO Racing Wheel for PC/Xbox
Steering Wheel -, feedback, 11 buttons, programmable buttons, compatible with PC, Xbox Series X|S and Xbox One, USB-A
-12 % off new 20,990,- New 23,999,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MH299h3a
4.6 49×
Watch Price/Availability
LAMART LT9034 SET 2PCS MOCCA 250ML VASO
Thermo-Glass - for tea, 2 pieces per pack, glass volume 250 ml, material borosilicate glass, dishwasher safe - 150 Kč/1 pc(s)
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LAMTS433
5.0 5×
Watch Price/Availability
Léčebna
Kniha
Amazing Deal 349,- Save 35,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FKP0442784
4.4 119×
Watch Price/Availability
Lauben Low Sugar Rice Cooker 3000WT
Rice Cooker - functions: slow cooking, volume 3 l, features display, overheat protection, automatic programs, removable container, automatic steam valve, dishwasher-safe inner container , timer, temperature maintenance and delayed start, ceramic interior surface type, power input 605 W, spoon, measuring cup, lid and steamer included, dimensions 23.6 × 22.6 × 22.15 cm (W×L×H), weight 3 kg
  2,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LAURY944
4.2 29×
Watch Price/Availability
ARMAF Club De Nuit Intense Man 200 ml
Antiperspirant - for men, spray,, protective, does not stain, long-lasting and Quick-Drying, 200 ml volume - 75 Kč/100 ml
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFC2298
Watch Price/Availability
MELLET electric door strut L for Tesla Y 3/2019-
Electric Strut - for TESLA vehicles, for trunk, left-side installation, 1 pc per pack, individual compatible models can be found under the Suitable for tab
  3,112,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: AUPR91308
4.1 25×
Watch Price/Availability
Alza CF413X No. 410X Magenta for HP Printers
Compatible Toner Cartridge - for HP Color LaserJet Pro M452dn, M452nw, M377dw, M477fdn, M477fdw, M477fnw, yield up to 5000 pages
Great price 1,299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7742
Watch Price/Availability
Robobloq LED Matrix - extension for Q-Scout robot
Building Set for boys and girls, suitable for children from 8 years
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: HRAdrst19
Watch Price/Availability
DETTOL Refill Mix for Touchless Dispenser 3 × 250ml
Liquid Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and moisturising, for everyday use, active substances include lactic acid, fruit fragrance, unisex, volume 250 ml - 110 Kč/pcs - from 132 Kč/100 ml
  329,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYD824bun
4.7 53×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Pork ribs with potatoes
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 394 kJ, weight 400g - 523 Kč/1 kg
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2590
4.4 11×
Watch Price/Availability
Mateo the white dumb servant
Clothes Hanger material: wood and metal, dimensions: 118 × 50 × 28 cm (H × W × D),
  649,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ATRd148
4.7 30×
Watch Price/Availability
Faber-Castell Castell 9000
Pencil Sharpener - manual, 2 holes, green colour
  from  107,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FCL037a
3.5 2×
Watch Price/Availability
HERBADENT Vet Professional for cats and dogs L
Dog Toothbrush and cats - for larger and medium breeds of dogs, for larger cat breeds, the fibers at the end narrowed so, to penetrate hard-to-reach places, handle made of eco plastic from plant residues
  87,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPhk0813
4.3 7×
Watch Price/Availability
CANDY F CP605XL + CANDY ECH64CC
Oven & Cooktop Set - OVEN: energy efficiency class A+, volume 65 l, dimensions 60 × 59.5 × 59.5 cm (H×W×D) + COOKTOP: glass ceramics, number of hotplates: 4, touch control, dimensions 5 × 59 × 52 cm (H×W×D)
  8,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: CANSET39
Watch Price/Availability
Rabalux Mataro 77076
Garden Lighting -, LED, power input 10 W, luminous flux 970 lm, height 6,5 cm, width 18 cm, material: aluminium, metal and glass, IP54
  761,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Rbx24056
4.5 29×
Watch Price/Availability
GLASSA reading glasses G 129, +4,00 dio, red
Glasses - women's / girls', UV protection of Without UV protection, lens colour: clear, frame colour: black and red
  229,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Bryle2114
Watch Price/Availability
Acetocaustin Wart Patch 20 pcs
Plaster -
New arrival 429,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTacet001
4.7 12×
Watch Price/Availability
ASUS ROG Harpe II Ace White
Gaming Mouse - wireless, optical, 42000DPI, 5 buttons, braided cable, detachable cable and user profiles, RGB backlighting, cord length: 2m, bluetooth, USB and 2,4GHz radio frequency connection, white
-1 % off new 3,659,- New 3,699,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NA748t3m5i
4.2 21×
Watch Price/Availability
LAMART Steak cutlery set 8pcs WALNUT LT2062
Cutlery Set - stainless steel, dishwasher-safe
  327,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LAMNPR06
4.3 7×
Watch Price/Availability
Buchty po ránu 3
Kniha
  329,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FKP0498242