AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,603 Results
Watch Price/Availability
MFH Combination bag with backpack, black
Travel Bag for unisex; capacity: 48l; weight 1800g; worn over shoulder ; worn in hand ; worn on back
  1,599,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: SPTkts0001
5.0 1×
Watch Price/Availability
Ceresit Grout CE 89 UltraPox colour Smoked Topaz, 2,5 kg
Grout - 528 Kč/1 kg
  1,319,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CERlep154
Watch Price/Availability
BAAGL Sports bag Wave GRS
Sports Bag for men's / boys'; capacity: 25l; weight 400g; worn over shoulder ; worn in hand
  1,049,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BAL556a
4.2 5×
Watch Price/Availability
MA-NU Collar for dog Pink Freak / Pink 25 mm × 35-45 cm
Dog Collar - design, classic and adjustable, neck circumference: from 35cm to 45cm, material: metal and BioThane, width of collar: 2.5cm
  529,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: PETmh0170
Watch Price/Availability
Classbach VD 4031 Set of 6 Glass Food Containers 3×600ml, 3×1000ml
Food Container Set
  1,100,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: MBaaa3061
4.3 4×
Watch Price/Availability
Zimní hrob
Kniha
Amazing Deal 319,- Save 40,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: FKP0440217
4.8 1,051×
Watch Price/Availability
Siguro Rice Master Digital Gen. 2 R350W with steamer, ILAG ®
Rice Cooker - Total capacity: 1.6L, holds up to 450g of uncooked rice (6 servings of cooked rice), display, removable pot with ILAG® Essential non-stick coating, 6 programs (rice, Clay Pot, porridge, soup, steam cooking, and keep-warm function for up to 12 hours), automatic shut-off, includes a rice spoon, measuring cup (180ml), steamer basket, foldable handle, lid with integrated steam vent, dimensions 21 × 22 × 21cm, weight 2.05kg, detachable power cord (1.2m), 3-year warranty
  1,399,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_RC_R350W
5.0 2×
Watch Price/Availability
BIODANCE First Synergy Toner 150 ml
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for sensitive, normal, mixed, dry and mature skin types - 379 Kč/100 ml
  569,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL6348
Watch Price/Availability
ACI 1991816 Rear-View Mirror for Ford TRANSIT
Rearview Mirror - power control, heated, foldable and blinker, Right
  6,828,-
Buy
In stock 3 pcs at the supplier's
Order Code: AUPR19914
4.7 8×
Watch Price/Availability
Alza Digital A3 90g 100 Sheets
Office Paper - 100 sheets, A3 size, for laser and inkjet printers, 90g/m2 paper weight, 170 CIE whiteness, 92% opacity
Great price from  140,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ8026
4.7 6×
Watch Price/Availability
OLD SPICE Cold Spice 3in1 1 l
Shower Gel - for men, suitable for normal skin, cleaning and refreshing, 1000 ml volume - 28 Kč/100 ml
  284,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SG1932
Watch Price/Availability
Select Teambag Trolley black 75 l
Sports Bag for unisex; capacity: 75l; worn in hand
  2,990,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTselec05
4.7 136×
Watch Price/Availability
Ceresit Sanitary silicone CS 25 night glow, 280 ml
Silicone - highly resistant sealant for joints between tiles, permanently elastic, waterproof, resistant to mould and high temperatures, ideal for interior and exterior, volume 280 ml
  249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CERlep198
Watch Price/Availability
OXYBAG School backpack OXY GO Funny girl
School Backpack -, dimensions: 39×28×19,5cm, accessories: reflective elements, anatomically shaped back, water-resistant finish, hard bottom and lightweight construction
Amazing Deal 1,989,- Save 267,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OBG100a
4.2 5×
Watch Price/Availability
MA-NU Collar for dog Pink Freak / Pink 38 mm × 35-45 cm
Dog Collar - design, classic and adjustable, neck circumference: from 35cm to 45cm, material: metal and BioThane, width of collar: 3.8cm
  659,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: MaNupet12
Watch Price/Availability
VILLEROY & BOCH Christmas Gravy Boat with Saucer from the TOY'S DELIGHT Collection
Bowl - a volume of 0,5l, material: porcelain, microwave oven safe, 1 piece(s) in the package, white and red colour
  1,395,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: HOMEaaa3923
4.8 6×
Watch Price/Availability
Farm Animals / Farm Animals: colouring pages/colouring pages
Colouring Book for children - with stickers
Amazing Deal 94,- Save 33,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: FKP0388044
4.8 13×
Watch Price/Availability
Beautifly B-Glossy PRO
Galvanic Spa - battery power, timer, automatic shutdown, skin rejuvenation, skin cleansing, convalescence
  4,359,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BEAkos68
5.0 3×
Watch Price/Availability
LANCASTER Sun Beauty Sublime Tan Velvet Milk SPF30 400 ml
Sun Lotion with SPF 30, 400 ml volume - 250 Kč/100 ml
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OPA721
Watch Price/Availability
ACI 0906827 Rear View Mirror for Citroen BERLINGO, Peugeot PARTNER
Rearview Mirror - power control, heated and foldable, Left
  3,752,-
Buy
In stock 3 pcs at the supplier's
Order Code: AUPR21195
5.0 5×
Watch Price/Availability
Alza TN-326 Black for Brother Printers
Compatible Toner Cartridge - for Brother DCP-L8400CDN, Brother DCP-L8450CDW, Brother HL-L8250CDN, Brother MFC-L8850CDW, Brother MFC-L8650CDW, Brother HL-L8350CDW, yield up to 4000 pages
Great price 1,089,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7083b
4.6 272×
Watch Price/Availability
PRIMEROS Libidoo lubricating gel for increased sexual sensitivity, 100 ml
Gel Lubricant - - 2,190 Kč/1 l
  219,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LUB060
Watch Price/Availability
BusyKids 6in1 children's ladder with trapeze, rope, rings and swing white
Hayrack - 6v1, children's ladders with trapeze, The rope, rings and a swing, modern design, solid construction, natural wood, white
  6,490,-
Buy
In stock 5 pcs at the supplier's
Order Code: BUShra005
5.0 1×
Watch Price/Availability
AGRO Fertilizer organo - mineral geranium, 1 kg
Fertiliser - organo-mineral composition, granules, weight 1 kg
  109,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGRO361