AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,650 Results
Watch Price/Availability
EBA Shredcat 8100 C 5 x 30 mm
Paper Shredder - security level: P-4, cross section, shredding capacity up to 12 sheets, including paperclips, plastic cards, bin capacity: 20 l, reverse gear, shutdown on overheating/overload and automatic start/stop
  2,679,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: EBA116a
Watch Price/Availability
Dogtrace Spray Training Collar d-control 300 AQUA spray
Dog Collar - neck circumference: from 20cm to 70cm, material: nylon and plastic, width of collar: 2cm, animal weight: from 2kg to 100kg, range of remote control: 300m, battery life: 365.25d
  3,298,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: DOGele27
5.0 1×
Watch Price/Availability
Creano Tea Cup "All-In-One" with glass filter - 3-piece set - flat lid, 400 ml (1 pc)
Tea Kettle - capacity: 0,4 l, glass, sieve, dishwasher safe
  422,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: MBaaa2682
5.0 34×
Watch Price/Availability
Rohnson R-2867 - 7 l
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 80 to 200 °C, non-stick surface, display, overheat protection, thermostat, lid with viewing window, dishwasher safe parts, interior light, timer, automatic shutdown, temperature regulation and automatic programs, 12 programs, comes with removable container, power consumption 1800 W, 7 l capacity with non-stick coating, 1 frying basket, cable length 0,7 m, weight 5.34 kg, dimensions 31.7 × 31 × 39 cm (H×W×D)
  2,198,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RHNfri64
4.2 5×
Watch Price/Availability
KHADLAJ Ombre Notes EdP 100 ml
Eau de Parfum - for men and women, oriental main fragrance, volume 100 ml - 339 Kč/100 ml
  339,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BEAparf0065
Watch Price/Availability
ACI OPEL Insignia 08- L (3850817)
Rearview Mirror - power control, aspheric, heated and foldable, Left
  2,720,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: AUPR60246
4.5 13×
Watch Price/Availability
Alza CLI-551M Magenta for Canon Printers
Compatible Ink - for Canon PIXMA IP7200 Series, PIXMA IP7250, PIXMA IP8700 Series, PIXMA IP8750, PIXMA IX6800 Series, PIXMA IX6850, PIXMA MG5400 Series, PIXMA MG5450, PIXMA MG5500 Series, PIXMA MG5550, PIXMA MG5600 Series, PIXMA MG5650, PIXMA MG5655, PIXMA MG6300 Series, PIXMA MG6350, PIXMA MG6400 Series, PIXMA MG6450, PIXMA MG6600 Series, PIXMA MG6650, PIXMA MG7100 Series, PIXMA MG7150, PIXMA MG7500 Series, PIXMA MG7550, PIXMA MX720 Series, PIXMA MX725, PIXMA MX920 Series, PIXMA MX925; 8.5ml, yield up to 470 pages
Great price 169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7136
4.8 119×
Watch Price/Availability
PATTEX Express 250g
Liquid paste for fast gluing of wood, laminates and other materials, after 5 minutes creates a solid joint, does not contain solvents
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DOMA953
4.4 5×
Watch Price/Availability
AlzaGuard WaterProof Roll-up Bag 20l - blue
Waterproof Bag - volume 20 l, IPX6 (splash proof), roll-up closure, two removable and adjustable straps (120 cm), can be used as a backpack, material PVC 500D, dimensions 59 × 36 × 36 cm
-13 % off new 259,- New 299,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGD_WPBR020L
Watch Price/Availability
Richter Czech RK. E36. BOLZANO. BB. ANT
Door Fittings - rosette, with square shape, handle - handle design, BB lock type, made of aluminium, suitable for indoor use
Discounted -21 % 339,- 429,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RICHt142
Watch Price/Availability
OXYBAG School backpack PREMIUM LIGHT romantic horse
School Backpack -, dimensions: 40×31×19cm, accessories: reflective elements, anatomically shaped back, hard bottom, label and lightweight construction
  2,199,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OBG077a
Watch Price/Availability
GiGwi PUSH TO mute duck, pink - TPR material
Dog Toy size: 6 × 6 × 33 cm, material: TPR, for small medium sized large breeds
  229,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: GIGhra0008
4.4 3×
Watch Price/Availability
Ealdwin Imperial Matcha, single bags
Tea - 1,775 Kč/1 kg
  71,-
Buy
In stock > 20 pcs at the supplier's
Order Code: CAJsyp044
4.3 8×
Watch Price/Availability
Siguro AD-N350W Mist Lantern
Aroma Diffuser - container volume: 100ml, led backlight, humidifier, timer and automatic shutdown, number of colours: 3, operating time: 5 h, recommended room size: 30m2, noise level: 36 dB, colour: white
Great price 799,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_AD_N350W
5.0 1×
Watch Price/Availability
ALFAPARF MILANO Semi Di Lino Smooth Smoothing Cream 125 ml
Hair Cream - professional and vegan, for unruly and frizzy hair, protects from external influences, volume 125 ml - 615 Kč/100 ml
  769,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL103898
Watch Price/Availability
ACI VW POLO 17- P (5751804)
Rearview Mirror - , blinker, Right
  2,455,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: AUPR60516
3.1 25×
Watch Price/Availability
Alza 3YL79AE No. 912 yellow for HP printers
Compatible Ink for HP OfficeJet 8012 printers, 8013, 8014, 8015, 8017, 8022, HP OfficeJet Pro 8020, 8022, 8023, 8024, 8025, 8028, 8035, up to 315 pages
Great price 219,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7619i1k
4.8 45×
Watch Price/Availability
HEAD&SHOULDERS Hydration 400ml
Shampoo - liquid (classic), for greasy hair, anti-dandruff, volume 400 ml, alcohol-free - 37 Kč/100 ml
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL4195
4.3 11×
Watch Price/Availability
VeyRey Sports Sunglasses Orbul
Cycling Glasses - leisure, cycling and running, unisex, yellow lenses, brown frame, UV400
-5 % off new 759,- New 799,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTVeyRey03
Watch Price/Availability
MUSA Maggie Sink/Washbasin Tap, Standing with Beige Flexible Spout, Satin 831013
Tap - sink and washbasin, stand, levered control type, material: stainless steel, modern style, with aerator, ceramic cartridge, 360° rotation and flexible arm, beige colour
  779,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MABhob006
Watch Price/Availability
STAEDTLER Mars Lumograph watercolour 12 colours
Coloured Pencils - Staedtler, hexagonal form, with soft graphite, PEFC certification
  384,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SDR096a
Watch Price/Availability
Dogtrace Training collar for another dog d-control Edge - receiver impulse, sound
Electronic Training Collar - for dogs, for breeds of all sizes, radio waves, waterproof and impact resistant, for an animal weighing from 2 to 100 kg, maximum battery life 365 d, material nylon and plastic, neck circumference from 20 to 72 cm, band width 2,5 cm, black colour
  2,099,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: DOGele07
5.0 1×
Watch Price/Availability
Hyson Forest Berry, green tea (100g)
Tea - loose, in a round package, composition: green tea with forest fruit, cornflower and strawberry flavour - 1,170 Kč/1 kg
  117,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: CHAGca033
4.8 8×
Watch Price/Availability
TOUCHBeauty 0759AP 3-in-1 Skin Cleansing Brush Pink
Skin Cleansing Brush - rotary, suitable for skin cleansing, massage and relaxation, brush is waterproof, power supply type: battery
  599,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TOUCS273