AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,533 Results
5.0 5×
Watch Price/Availability
Alza T9443 L purple for Epson printers
Compatible Ink for Epson WorkForce Pro WF-C5790DWF, WorkForce Pro WF-C5710DWF, WorkForce Pro WF-C5290DW, WorkForce Pro WF-C5210DW, up to 4000 pages
Great price 749,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7619d3
4.7 77×
Watch Price/Availability
L'ORÉAL PARIS Men Expert Power Age Revitalizing 24h Moisturizer 50 ml
Face Cream , skin type: oily, normal, mixed, dry and mature, 50 ml - 698 Kč/100 ml
  349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL4289
4.6 58×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Meat and rice balls with tomato sauce
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 540 kJ, weight 400g - 573 Kč/1 kg
  229,-
Buy
In stock 4 pcs
Order Code: ADVEN10
2.0 1×
Watch Price/Availability
Ceresit Cleaner CE 51 EpoxClean, 1 l
Masonry Cleaner Ceresit Cleaner CE 51 EpoxClean - special cleaner for removing stains, residues and dirt from epoxy grouts from all types of ceramic tiles and natural stones; a highly effective concentrate; removes hardened layers and cleans dirt; cleans a wide range of different types of pollution; use on ceramics, glass and natural stone, polished porcelain; for cleaning application tools and instruments in epoxy processing - 669 Kč/1 l
  669,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CERlep142
5.0 1×
Watch Price/Availability
OXYBAG School set 3 pcs PREMIUM LIGHT Dino
School Set - suitable boys, school set contains pencil case, sack and briefcase
-9 % off new 2,319,- New 2,549,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OBG154a
Watch Price/Availability
Villeroy & Boch New Wave Caffe silver demi-tasse spoon
Spoon -
  490,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: PRIBdum41
5.0 6×
Watch Price/Availability
Rohnson R-2860 - 8 l
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 80 to 200 °C, non-stick surface, lid with viewing window, dishwasher safe parts, interior light, timer, automatic shutdown, temperature regulation and automatic programs, 7 programs, comes with removable container, power consumption 1700 W, 8 l capacity, aluminium container with non-stick coating, 1 frying basket, cable length 1,01 m, weight 5.3 kg, dimensions 30.8 × 33 × 46.9 cm (H×W×D)
  2,698,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROHfr88
Watch Price/Availability
TOM FORD Black Orchid EdP 150 ml
Eau de Parfum women´s - 2,826 Kč/100 ml
Discounted -17 % 4,239,- 5,159,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFT1049
5.0 5×
Watch Price/Availability
Alza TN-326 Cyan for Brother Printers
Compatible Toner Cartridge - for Brother DCP-L8400CDN, Brother DCP-L8450CDW, Brother HL-L8250CDN, Brother MFC-L8850CDW, Brother MFC-L8650CDW, Brother HL-L8350CDW, yield up to 3500 pages
Great price 1,089,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7083c
4.7 37×
Watch Price/Availability
L'ORÉAL PARIS Men Expert Power Age Multifunctional Hyaluronic Acid Serum 30 ml
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,430 Kč/100 ml
  429,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL4257
4.8 32×
Watch Price/Availability
RUNTO quick-drying towel 110×175 cm, blue
Towel - Sports
  289,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: SPTmb02
Watch Price/Availability
KESPER Folding table with drawer, bedside table white 40 × 30 × 59 cm
Night Stand - rectangular, with drawers, construction material: wood, plate material: wood, size: 40 × 59 × 30cm white colour
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WSaaa1892
Watch Price/Availability
ERICHKRAUSE Art Spirit acrylic, round tip – set of 18
Marker , round tip, width 3mm bit, 18 in package
New arrival 255,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: EKE013a
Watch Price/Availability
Classbach MBS 4018 Knife set 7 pcs white
Knife Set - kitchen, handle material: steel, blade material: stainless steel, knife holder , pieces in set: 7
  899,-
Buy
In stock 5 pcs at the supplier's
Order Code: CLAno001
4.5 6×
Watch Price/Availability
Rohnson R-2759
Contact Grill - with power consumption of 1200W, 2 grilling surface(s), non-stick surface and drip tray, aluminium grilling surface, aluminium grill, weight: 2kg
  898,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROHKG851
3.0 1×
Watch Price/Availability
LATTAFA Abaan EdP 100 ml
Eau de Parfum - for men and women, aromatic main fragrance, fruity secondary fragrance, volume 100 ml - 409 Kč/100 ml
Great price 409,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFL1048
4.2 25×
Watch Price/Availability
Alza 44469723 Magenta for OKI Printers
Compatible Toner Cartridge - for C510DN, C530DN, MC561DN; yield up to 5000 pages
Great price 1,049,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7802
4.9 314×
Watch Price/Availability
ELMEX Sensitive with aminfluoride 75 ml
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 1,253 Kč/1 l
  94,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB132
4.7 14×
Watch Price/Availability
Tempish Ezza Lady 90 size 39 EU / 252 mm
Roller Skates - Suitable for professional skaters; for women; wheel diameter: 90mm; wheel hardness: 85A; bearing type: ABEC 9; fastener: shoelaces; season: 2022
-6 % off new 2,339,- New 2,499,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order Code: SPTte530
Watch Price/Availability
Ravak Orbit 500 mirror with lighting
Mirror round, type: wall-mounted, with lighting, frame material: glass, location: bathrooms, dimesions: 50×50×3 cm (H × W × D)
  7,047,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: RAVAK451
5.0 1×
Watch Price/Availability
OXYBAG School set 3 pcs PREMIUM LIGHT Flowers
School Set - suitable girls, school set contains pencil case, sack and briefcase
  2,549,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OBG152a
Watch Price/Availability
de Buyer 3410.04 MILADY
Cookware Set - compatible with gas, electric, induction, glass-ceramic and halogen cooktop type, 4 pots in the set, safe for use with non-sharp metal utensils and dishwasher safe, body material stainless steel, stainless steel pot exterior surface, stainless steel pot interior surface, stainless steel pot handle finish, stainless steel pan interior surface, silver colour
  10,689,-
Buy
In stock 5 pcs at the supplier's
Order Code: BVZmisc064
4.0 13×
Watch Price/Availability
Rohnson R-2821 - 6 l
Hot Air Fryer - mechanical controls, temperature range from 80 to 200 °C, non-stick surface, overheat protection, thermostat, dishwasher safe parts, timer, automatic shutdown and temperature regulation, 1 program, comes with removable container, power consumption 1500 W, 6 l capacity with non-stick coating, cable length 0,945 m, weight 4.15 kg, dimensions 33.5 × 28.5 × 37.5 cm (H×W×D)
  1,798,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROHfr76
5.0 1×
Watch Price/Availability
TOCOBO Cica Calming Aqua Pad 60 pcs
Facial Pads - for cleansing the skin, ideal for sensitive skin types - 7.15 Kč/1 pc(s)
  429,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL6538