AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,524 Results
4.5 30×
Watch Price/Availability
GARNIER Vitamin C Fresh & Bright Moisturizing Sorbet Cream, 85ml
Face Cream unisex daily, skin type: normal, mixed, dry and mature, effect: moisturising, soothing and evens skin tone, 85 ml - 175 Kč/100 ml
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL7975
5.0 2×
Watch Price/Availability
Runto Tanker 2000 ml, Grey
Drinking Bottle - plastic, volume: 2l
  599,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPTlahe011
Watch Price/Availability
Narex Bystřice Set of planers in cassette STANDARD LINE
Chisels - contains a crimper, pinning, Scythe, the clamping hollow and the expanding hollow, handles made of beech wood, stored in a wooden case
  2,749,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NARras09
Watch Price/Availability
PEACH TopSpeed PL818 Laminator, A3
Laminator - A3, for pouches up to 2×250 microns, 330mm slot width, 1000mm/min laminating speed, 1min warm-up time, 4 cylinders, hot and cold laminating, features: laminating pouch
  4,129,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PX878a
Watch Price/Availability
CLATRONIC Classbach FHD 4024 G 2 pcs
Food Container Set - material glass, rectangular, sealing, scratch-resistant and BPA-free, lid with clips, lid material plastic, suitable for microwave oven, dishwashers, freezer, ovens and refrigerators, 2 jars
  499,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: MBaaa1298
4.3 8×
Watch Price/Availability
Rohnson R-2710 Nostalgia
Sandwich Maker - with power consumption of 1500W, plates: Square, lock, casing made of plastic, hotplate made of marble
  1,199,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROHTO91
3.0 1×
Watch Price/Availability
PARIS CORNER Banana Bliss EdP U 100 ml
Eau de Parfum Paris Corner, Perfumed water, foundation perfumes, Arabic perfume, Unisex, 100 ml, Banana Bliss - 989 Kč/100 ml
  989,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BEAUparf979
5.0 1×
Watch Price/Availability
Alza PGI-530PGBk pigment black for Canon printers
Compatible Ink for Canon PIXMA TS8750A and TS8751A printers, 25ml
Great price 239,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7189f
5.0 20×
Watch Price/Availability
PERSIL Discs Expert Stain Removal 54 pcs
Washing Capsules all-purpose, for colour, white and black, removes stains while washing and for routine maintenance, 54 pc(s) in package - 9.72 Kč/1 pc(s)
  525,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR3352
4.5 2×
Watch Price/Availability
FOOD FORCE Beef stew with potatoes 150 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1704 kJ, weight 150g - 1,107 Kč/1 kg
Great price 166,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPTfofo010
2.7 3×
Watch Price/Availability
Caterpillar LED CAT® battery operated tactical flashlight CT24530
Flashlight - endurance: up to 6 hours, LED type: High-Power LED, charging length: N / A, beam distance: 300m, water resistance: yes, recharging: No, battery: 9 x AA, material: aluminum, size:  28 cm x 5.08 cm, weight: 190 g
  1,399,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: AUPR275628
Watch Price/Availability
BAAGL School Backpack Airy Plus Chill GRS
School Backpack -, dimensions: 43×29×20cm, accessories: reflective elements, anatomically shaped back, water-resistant finish, reinforced back, top lid, hard bottom and lightweight construction
-7 % off new 2,459,- New 2,671,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BAL698a
Watch Price/Availability
ProfiCook KW 1263 Ecological (ECO) kinetic kitchen scale, without batteries
Kitchen Scale - digital, up to 5kg, accuracy to 1g, TARE and automatic shutdown, silver colour
  759,-
Buy
In stock 4 pcs at the supplier's
Order Code: HOMEaaa0921
4.5 13×
Watch Price/Availability
Rohnson R-2525 Grill Master
Electric Grill desktop, power 2200 W, number of programs 1, grill material plastic, grill surface material aluminium, grill area 40 cm × 30 cm, number of grilling areas 1, weight 4,2 kg, length of power cable 0,99 m, non-stick surface, drip tray and temperature regulation
  1,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROHEG424
5.0 1×
Watch Price/Availability
IDA WARG Plumping Shampoo 250 ml
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, hydrates, for extra volume, volume 250 ml, vegan, alcohol-free and paraben-free - 208 Kč/100 ml
  519,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL10591
4.0 1×
Watch Price/Availability
Alza L0R40AE No. 957XL black for HP printers
Compatible Ink for HP Officejet Pro 953 printers, 957, 7720, 7730, 7740, 8210, 8720, 8730, 8740, yield 3300 pages
Great price 739,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7602a6
Watch Price/Availability
DETTOL Disinfectant spray for surfaces Original 3×500 ml
Disinfectant - kitchen, chlorine-free, spray applicator, weight 1500 ml - 80 Kč/pcs
  239,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS068s3
5.0 13×
Watch Price/Availability
RUNTO quick-drying towel 80×130 cm neon green
Towel - Sports
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPTmb04
Watch Price/Availability
ULTRASOUND Ultrasonic Knife Q1
Utility Knife - ultrasonic, 30W power, 40kHz frequency, USB-C powered, three operating modes, smart automatic shut-off, ergonomic and safe design
  4,950,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: ULThob001
Watch Price/Availability
BAAGL School Bag Zippy Plus Hogwarts Lumos
Briefcase -, dimensions: 37×28×17cm, accessories: reflective elements, anatomically shaped back and breathable rear wall
-1 % off new 2,619,- New 2,649,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BAL299a
Watch Price/Availability
VILLEROY & BOCH GRAND ROYAL WHITE GOLD
Glass Volume: 400 ml Výška: 14,5 cm Materiál: ručně broušený, foukaný křišťál Doporučená údržba: hand washing - 2,000 Kč/1 pc(s)
  2,000,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: VBOskl142
5.0 4×
Watch Price/Availability
Caesar Office 30 × 30 × 10 cm - 50 pcs
Cake Box - 30 × 30 × 10 cm cake paper boxes are a popular packaging used for carrying and transporting food and ready meals, especially delicacies and confectionery
  699,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: CAEKD006
Watch Price/Availability
PACO RABANNE Olympéa Solar EdP 80 ml
Eau de Parfum women´s - 2,336 Kč/100 ml
Amazing Deal 1,869,- Save 2,001,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFP1035
5.0 2×
Watch Price/Availability
Alza Colour A4 80g 100 Sheets Fluorescent Orange
Office Paper - 100 sheets, A4 size, designed for laser and inkjet printers, weight 80 g/m²
Great price from  170,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ8050