AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,534 Results
5.0 2×
Watch Price/Availability
Alza CN628AE No. 971XL Yellow for HP Printers
Compatible Ink - for HP OfficeJet Pro X450 Series, OfficeJet Pro X451DN, OfficeJet Pro X451DW, OfficeJet Pro X470 Series, OfficeJet Pro X476DN, OfficeJet Pro X476DW, OfficeJet Pro X551DW, OfficeJet Pro X576DW; 120ml
Great price 1,059,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7538
4.6 111×
Watch Price/Availability
HiPP Babysanft washing foam - replacement cartridge 250 ml
Bath Foam - for children, cleaning, moisturising and softening, formula: vegan, 250 ml volume - 40 Kč/100 ml
  99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DKO035
4.5 13×
Watch Price/Availability
Tempish Ezza 90 size 42 EU / 270 mm
Roller Skates - Suitable for professional skaters; for men; wheel diameter: 90mm; wheel hardness: 85A; bearing type: ABEC 9; fastener: shoelaces; season: 2022
  3,077,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: SPTte748
Watch Price/Availability
KONTEX mulching nonwoven fabric black 3.2x10m
Nonwoven Fabric mulching ,, 50 g/m2
  from  365,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BOR904e1
Watch Price/Availability
ERICHKRAUSE Art Spirit acrylic, double-ended, round and brush tips – set of 12
Marker , round and brush tip, width 3mm bit, 12 in package + Box
New arrival 199,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: EKE016a
Watch Price/Availability
Pebbly PKV-069 Glass with bamboo lid 1,8 l
Storage Jar - material: glass, volume 1,8 l, silicone sealing, dishwashers, dimensions: 12cm×8cm×26,1cm, 1 pc(s)
  559,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: PEBdoz0002
5.0 2×
Watch Price/Availability
PHILCO PHAF 2005 Fry&Go
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 40 to 200 °C, display, dishwasher safe parts, timer and automatic programs, 4 programs, comes with removable container, power consumption 1500 W, 4 l capacity, container, cable length 0,9 m, weight 7.09 kg, dimensions 26.9 × 29.4 × 27.2 cm (H×W×D)
Discounted -12 % 2,619,- 2,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PHIHF0874
Watch Price/Availability
CELIMAX Pore+Dark Spot Brightening Serum 30 ml
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,597 Kč/100 ml
Amazing Deal 479,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL8258
4.8 11×
Watch Price/Availability
Alza LC-1240M Magenta for Brother Printers
Compatible Ink - for Brother DCP-J525W, DCP-J725DW, DCP-J925DW, MFC-J430W, MFC-J5910DW, MFC-J625DW, MFC-J6510DW, MFC-J6710DW, MFC-J6910DW, MFC-J825DW, MFC-J835DW, 10ml
Great price 169,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7018
4.7 18×
Watch Price/Availability
LUMANTE Juicy Lychee 511 g
Candle - fruit scent, - 59 Kč/100 g
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SVI4022
4.5 13×
Watch Price/Availability
Tempish Ezza 90 size 41 EU / 264 mm
Roller Skates - Suitable for professional skaters; for men; wheel diameter: 90mm; wheel hardness: 85A; bearing type: ABEC 9; fastener: shoelaces; season: 2022
  3,895,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTte747
Watch Price/Availability
Hikoki H45MEWTZ
Demolition Hammer - power input 1150 W, chuck SDS Max, 2850 impact rate per minute, impact energy 10,1 J, weight 7 kg
  9,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HIKhob012
Watch Price/Availability
OXYBAG School backpack PREMIUM LIGHT Space
School Backpack -, dimensions: 40×31×19cm, accessories: reflective elements, anatomically shaped back and lightweight construction
-8 % off new 2,019,- New 2,199,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OBG085a
Watch Price/Availability
de Buyer 3601.14 ALCHEMY
Saucepan - made of aluminium, stainless steel interior, diameter of 14 cm, volume of 1 l, suitable for gas, electric, induction, glass-ceramic and halogen hobs, dishwasher safe
  3,219,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: BVZmisc075
5.0 4×
Watch Price/Availability
TrueLife DH3 Black
Air Dehumidifier - suitable for rooms up to 10m2, dehumidifies up to 0,21l/day, 0,8l water container, noise level: 70 dB,
  1,498,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRLOV1839
5.0 1×
Watch Price/Availability
LUMENE Invisible Illumination Instant Glow Beauty Serum Universal Tan
Make-up light coverage, dermatologically tested and long-lasting, tone dark, suitable for sensitive, mixed and dry skin, liquid consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to vegan cosmetics, volume 30 ml, effect: smoothing and moisturising - 3,163 Kč/100 ml
  949,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEKO9305
4.8 4×
Watch Price/Availability
Alza Colour A4 80g 100 Sheets Dark Blue
Office Paper - 100 sheets, A4 size, designed for laser and inkjet printers, weight 80 g/m²
Great price from  170,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ8048
4.8 54×
Watch Price/Availability
SOMAT All in 1 Extra Lemon & Lime 75 pcs
Dishwasher Tablets - combined, All in 1, 75 pc(s) in package - 4.79 Kč/1 pc(s)
  359,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYC610
4.9 7×
Watch Price/Availability
Tempish Ayroo Top size 44 EU / 283 mm
Roller Skates - Suitable for for casual skatersSuitable for professional skatersSuitable for beginners; for men; wheel diameter: 84mm; wheel hardness: 85A; bearing type: ABEC 9; fastener: FitGo system; season: 2022
  3,400,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTte692
Watch Price/Availability
FALCO Chest of drawers SIMPLICITY 231 white gloss
Chest of Drawers with drawers, without feet made of: laminated wood, dimensions: 111,5 × 77 × 50 cm (H × W × D), white color
  5,590,-
Buy
In stock 3 pcs at the supplier's
Order Code: FALCOkom04
Watch Price/Availability
OXYBAG School Backpack PREMIUM Playworld Girl
School Backpack -, dimensions: 39,5×31×20cm, accessories: reflective elements, anatomically shaped back and lightweight construction
  2,199,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OBG089a
Watch Price/Availability
Creano 3-piece glass teapot 1,2 l + 2× flowering tea balls
Tea Kettle - capacity: 1,2 l, glass, sieve
  921,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: MBaaa2638
4.7 6×
Watch Price/Availability
DOMO DO638K
Heated Pillow - removable microfleece coating, flexible foam padding with a height of 16 cm, Removable supply cable, total cable length 235 cm, power input 100 W, 3 temperature settings, automatic shutdown after 90 min, overheating protection, dimensions 30 × 40 cm
Discounted -20 % 789,- 989,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DOMVD181
Watch Price/Availability
VERSACE Eau Fraiche Extreme EdP 200 ml
Eau de Parfum - for men, woody main scent, watery scents, fragrance ingredient cedar, citrus, Lavender, pepper and orange, volume 200 ml - 1,110 Kč/100 ml
  2,219,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFV1084