AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,580 Results
Watch Price/Availability
Richter Czech RK.C2.ROMA.BB.NIMAT
Door Fittings - rosette, with square shape, handle - handle design, BB lock type, made of zamak, suitable for indoor use
  599,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RICH537
Watch Price/Availability
Stil 365 Junior Cosmo
School Set - suitable for boys and girls, school set contains backpack and sack
  2,390,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: STIsks10
de Buyer 6342.24 Prima Matera - Pot Free delivery
Alzaboxes and stores
Watch Price/Availability
de Buyer 6342.24 Prima Matera
Pot - diameter of 24cm, volume of 5,4l, outer surface: copper, inner surface: stainless steel, handle made of cast iron, suitable for gas hobs, electric hobs, induction hobs, glass-ceramic hobs
  26,949,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: BVZmisc266
Watch Price/Availability
Midea FS5077
Multifunction Pot - functions: slow cooking, rice cooking and stewing, volume 5 l, features included display, automatic programs, removable container, non-stick interior surface, dishwasher-safe inner container , programmes for different types of rice, timer, temperature maintenance and delayed start, stainless steel type of interior surface, power input 900 W, includes spoon and steamer, dimensions 26.7 × 35.3 × 27.5 cm (H×W×L), weight 2.5 kg
  2,198,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MIDMH540
3.0 1×
Watch Price/Availability
LUMENE Natural Glow Bronzer Shade 2 Arctic Sun
Bronzer - dermatologically tested and long-lasting, suitable for sensitive, normal and mixed skin, compact consistency, lasts up to under 24 hours, product belongs to vegan cosmetics, weight: 37 g, effect: contouring, smoothing and moisturising - 1,297 Kč/100 g
  480,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEKO9335
5.0 3×
Watch Price/Availability
Alza C4908AE No. 940XL Magenta for HP Printers
Compatible Ink - for P OfficeJet Pro 8000, OfficeJet Pro 8000 Enterprise, OfficeJet Pro 8000 Series, OfficeJet Pro 8000 Wireless, OfficeJet Pro 8500, OfficeJet Pro 8500A, OfficeJet Pro 8500A Plus, OfficeJet Pro 8500A Premium, OfficeJet Pro 8500 Premier, OfficeJet Pro 8500 Series, OfficeJet Pro 8500 Wireless; 28ml
Great price 329,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7472
5.0 3×
Watch Price/Availability
PANTENE Grow Abundant anti-hair loss serum 60 ml
Hair Serum - for thinning hair, for nutrition and regeneration - 582 Kč/100 ml
  349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL10829
5.0 2×
Watch Price/Availability
Gamepatch Compression Pants black, S
Leggings - men's, functional, thermo and quick-drying, with a medium-high waist, full length, close-fitting cut, without pockets, without fastening, material polyester and elastane, Size S and S, black colour
  1,279,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: SPTtri267
Watch Price/Availability
ALTX Stabilised Rose on a 30cm Stem, Vintage Pink
Artificial Flower - rose, vase-ready, suitable for indoors, material: wood, pink colour, dimensions 30 × 12 × 12 cm (H×W×D)
  229,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: ALTXruz05
Watch Price/Availability
KOH-I-NOOR 40 × 40 cm
Art Canvas
  387,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: KIN069a
Watch Price/Availability
de Buyer 3612.24 Alchimy 24 cm
Pot - diameter of 24cm, volume of 2,3l, outer surface: stainless steel, inner surface: stainless steel, handle made of stainless steel, suitable for gas hobs, electric hobs, induction hobs, glass-ceramic hobs
  4,939,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: HOMEaaa2502
2.0 7×
Watch Price/Availability
Beautifly B-Bubble BODY Slimming massager, anti-cellulite, magnetotherapy
Massage Device - lymphatic massage and light therapy, used for body shaping, cellulite reduction and blood circulation improvement, suitable for stomach, buttocks, arm and thighs, power supply: battery, 5 massage programs, modes: 5
  3,299,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BUFMP026
5.0 2×
Watch Price/Availability
LUMENE Natural Glow Fluid Foundation SPF20 Shade 0.5 Light
Make-up light coverage, dermatologically tested and long-lasting, tone light, suitable for sensitive, dry and mature skin, liquid consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to vegan cosmetics, volume 30 ml, effect: smoothing and moisturising - 2,097 Kč/100 ml
  629,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEKO9336
4.1 7×
Watch Price/Availability
Alza C2P22AE No. 935 Yellow for HP Printers
Compatible Ink - for HP OfficeJet Pro 6230, HP OfficeJet Pro 6830; 8.1ml
Great price 219,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7455
4.9 7×
Watch Price/Availability
CERESIT TS 63 Low expansion 750 ml
Insulation Foam - low expansion, polyurethane, PU foam
  199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DOMA1996
Watch Price/Availability
FOOD FORCE Italian pot 300 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 490 kJ, weight 300g - 397 Kč/1 kg
Amazing Deal 119,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPTfofo017
Watch Price/Availability
EcoMatrace Canada 7-zone pocket mattress 19 cm, 160 × 200 cm
Mattress Dimensions - 160 cm ×200 cm × 19 cm, firmness: medium stiff, weight capacity 130 kg, Orthopaedic, Washable cover and Reversible
  6,319,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: ECOmat124
Watch Price/Availability
KOH-I-NOOR 40 × 50 cm
Art Canvas
  435,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: KIN070a
Watch Price/Availability
Lion Sabatier 813384 IDÉAL Saveur Bread knife
Kitchen Knife - stainless steel, blade length 20cm, slicing
  3,329,-
Buy
In stock 3 pcs at the supplier's
Order Code: LIOnuz18
Watch Price/Availability
TESLA AirCook DualHeat QD65 XXL + prodloužená záruka 3 roky
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 60 to 200 °C, non-stick surface, display, lid with viewing window, interior light, timer, automatic shutdown and automatic programs, 12 programs, comes with removable container, power consumption 2100 W, 6.5 l capacity ceramic with non-stick coating, 1 frying basket, cable length 1 m, weight 5.6 kg, dimensions 33.5 × 31 × 28 cm (H×W×D)
New arrival 2,489,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TESHF900
5.0 2×
Watch Price/Availability
LUMENE Natural Glow Fluid Foundation SPF20 Shade 5 Deep Tan
Make-up light coverage, dermatologically tested and long-lasting, tone dark, suitable for sensitive, dry and mature skin, liquid consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to vegan cosmetics, volume 30 ml, effect: smoothing and moisturising - 1,297 Kč/100 ml
Great price 389,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEKO9341
4.2 36×
Watch Price/Availability
Alza T0804/T0794 Yellow for Epson Printers
Compatible Ink - for Epson Stylus Photo P50, Stylus Photo PX650, Stylus Photo PX660, Stylus Photo PX700W, Stylus Photo PX710W, Stylus Photo PX720WD, Stylus Photo PX730WD, Stylus Photo PX800FW, Stylus Photo PX810FW, Stylus Photo PX820FWD, Stylus Photo PX830FWD, Stylus Photo R265, Stylus Photo R285, Stylus Photo R360, Stylus Photo RX560, Stylus Photo RX585, Stylus Photo RX595, Stylus Photo RX685; 15ml
Great price 169,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7332
4.9 20×
Watch Price/Availability
YVES ROCHER Express eye make-up remover with cornflower 200 ml
Make-up Remover - for the eye area 2-in-1, removes waterproof make-up, can be used not only for general make-up removal, but also for removing make-up from the eye area - 175 Kč/100 ml
  349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL5239
5.0 1×
Watch Price/Availability
Gamepatch Padded Leg Sleeve Black XL
Protector - compression knee sleeve, for keeping warm, with padding
  1,279,-
Buy
In stock 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTchr87