AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,576 Results
5.0 1×
Watch Price/Availability
Gamepatch Padded Leg Sleeve Black XL
Protector - compression knee sleeve, for keeping warm, with padding
  1,279,-
Buy
In stock 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTchr87
Watch Price/Availability
Sabina bedspread 140 × 200 cm
Mattress Dimensions - 140 cm ×200 cm × 16 cm, With massage profile, firmness: medium stiff, weight capacity 100 kg, Washable cover, Reversible and Medical
New arrival 5,974,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: RESmat167
Watch Price/Availability
KOH-I-NOOR 9920 CANVAS A4, 280 g/m2, 10 sheets
Watercolour Paper A4, sheets - 10 pc(s), glued binding, white colour, technique - watercolor, tempera and gouache, ink, felt-tip pens and markers, pencils and crayons and pastel and charcoal, weight- 280 g/m2
  242,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: KIN024a
Watch Price/Availability
Lion Sabatier 813384 IDÉAL Saveur Bread knife
Kitchen Knife - stainless steel, blade length 20cm, slicing
  3,329,-
Buy
In stock 3 pcs at the supplier's
Order Code: LIOnuz18
2.5 2×
Watch Price/Availability
Severin FR 2468
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 80 to 200 °C, display, lid with viewing window, timer, temperature maintenance and dual cooking, 9 programs, comes with removable container, power consumption 2800 W, 11 l capacity, ceramic stainless steel container, 2 frying baskets, weight 8.46 kg, dimensions 44.3 × 35.4 × 28.6 cm (H×W×D)
New arrival 3,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SEVFR8333
1.0 1×
Watch Price/Availability
AVEENO Baby Dermexa Emollient Goodnight Balm 75 ml
Children's Body Cream -, suitable from Birth
Amazing Deal 279,- Save 50,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BABY24434
5.0 2×
Watch Price/Availability
Alza Colour A4 80g 100 Sheets Pink
Office Paper - 100 sheets, A4 size, suitable for laser printers and inkjet printers, weight 80 g/m²
Great price from  170,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ8052
4.8 57×
Watch Price/Availability
Discreet Normal panty liners 100 pieces
Panty Liners - long-lasting freshness, suilable for light incontinence and light menstruation - 1.04 Kč/1 pc(s)
  104,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HV017
5.0 2×
Watch Price/Availability
Gamepatch Compression Shirt (Long - Sleeve) black, M
T-Shirt - colour: black, size M, men's and women's, material: elastane and polyester, type: tight-fitting size M, breathable, functional and Quick-Drying, elastane and Polyester
  1,279,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: SPTtri244
Watch Price/Availability
EcoMattress Posejdon Premium 27 cm, 180 × 200 cm
Mattress Dimensions - 180 cm ×200 cm × 27 cm, With massage profile, firmness: Tough, weight capacity 130 kg
  13,039,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: ECOmat42
Watch Price/Availability
KOH-I-NOOR 9920 wooden hedgehog with crayons, gold, small 24 colours
Coloured Pencils - Koh-i-noor, hexagonal form, with soft graphite, PEFC certification
  1,606,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: KIN153a
Watch Price/Availability
Lion Sabatier 832085 IDÉAL Provencao Chef knife
Kitchen Knife - stainless steel, blade length 20cm, kitchen
  3,309,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: LIOnuz16
2.7 3×
Watch Price/Availability
BABYLISS PRO FX7870RBPE
Trimmer - for hair and beard, professional, for both men and women, non-slip handle, blade material titanium, max. cutting length 0.5 mm, mains power, battery operated, push-button control
  3,166,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BABzst64
Watch Price/Availability
KARL LAGERFELD Ikonik Man EdP 60 ml
Eau de Parfum - for men, oriental main fragrance, volume 60 ml - 1,332 Kč/100 ml
  799,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFK1057
4.1 7×
Watch Price/Availability
Alza C2P21AE No. 935 Magenta for HP Printers
Compatible Ink - for HP OfficeJet Pro 6230, HP OfficeJet Pro 6830; 8.1ml
Great price 219,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7454
5.0 3×
Watch Price/Availability
PATTEX Low Expansion 750 ml
Insulation Foam - low-expansion, pistol, moisture-resistant, volume 750 ml, white
  169,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DOMA2294
5.0 1×
Watch Price/Availability
Gamepatch Padded Leg Sleeve White M
Protector - compression knee sleeve, for keeping warm, with padding
  1,279,-
Buy
In stock 3 pcs at the supplier's
Order Code: SPTchr91
Watch Price/Availability
Compactor laundry basket with lid Stan, grey
Laundry Basket - volume: 55l, for dirty laundry, size (w × h × d): 38cm × 60cm × 25cm, colour: grey
  1,190,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: COMkos004
Watch Price/Availability
KOH-I-NOOR 1636 set of 24 colours (and 11 ml) - portrait
Watercolour Paints - Mondeluz, transparent with bright shades, with very little opacity, designed for painting with a hair brush using watercolour technique, supplied in solid form in plastic cuvettes wrapped in aluminium foil with a label, qualitative parameters on opacity, clearance and composition always indicated on the label
  2,204,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: KOHakv002
Watch Price/Availability
Lion Sabatier 664284 SARLAT Knife block with 5 knives Perigord
Knife Set - filleting and kitchen, handle material: wood, blade length: 20cm,
  18,009,-
Buy
In stock 5 pcs at the supplier's
Order Code: LIOstj02
Watch Price/Availability
Concept ZN9220
Clothes Iron steam, input 3500 W, sprinkling, fast heating and vertical steaming, tank volume 350 ml, steam output 240 g/min, steam boost 40 g/min, ironing board made of ceramics, cable length 1,9 m, beige and black
  1,299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CONZE2249
Watch Price/Availability
DSQUARED2 Icon Pour Homme EdP 50 ml
Eau de Parfum - for men, fruity main aroma, fragrance ingredient cedar, Lavender, musk and orange, volume 50 ml - 2,038 Kč/100 ml
  1,019,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFD1057
4.7 3×
Watch Price/Availability
Alza T3344 No.33 Yellow for Epson Printers
Compatible Ink - for Epson Expression Home XP-530, XP-630, XP-635, XP-830, Epson Expression Premium XP-530, XP-630, XP-540, XP-640, XP-645, XP-900
Great price 189,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7411i
5.0 3×
Watch Price/Availability
YANKEE CANDLE Signature Vanilla Flurries 567 g
Candle - spicy and sweet scent, - 121 Kč/100 g
Discounted -8 % 684,- 749,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SVI4243