AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,493 Results
4.9 95×
Watch Price/Availability
DETTOL floor and surface disinfectant lemon 1 l
Disinfectant - floor, chlorine-free, no applicator, weight 1000 ml
  94,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS2393
Watch Price/Availability
FAT PIPE VICTOR - PLAYER'S Calf sleeve, white 42 - 46
Football Stockings EU size 46, made of elastane and nylon, black and white colour, breathable material and breathable zones
  399,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPTfp37
Watch Price/Availability
MakTrade MTG A120-T with flapper and timer, white
Bathroom Exhaust Fan with diameter of 120 mm, maximum airflow 190 m3/h, input power 20 W, noise level of 43 dB, number of speeds 1, white colour
  729,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MATvedk016
4.9 80×
Watch Price/Availability
Tefal EY832HE0 Easy Fry Infrared Grey
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 70 to 230 °C, display, lid with viewing window, dishwasher safe parts, interior light, timer, temperature maintenance, automatic programs and food drying, 8 programs, comes with removable container, power consumption 2020 W, 7 l capacity, 1 frying basket, cable length 1,2 m, weight 5.324 kg, dimensions 31.3 × 27.9 × 42.1 cm (H×W×D)
-1 % off new 3,459,- New 3,499,-
Buy
Unsealed - in stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TEFHF9248
Watch Price/Availability
PANDORA Moments 793200C01 Double Charm Blooming White Rose (Ag925/1000, 2.1g)
Charm -, setting: cubic zirconia, material is pearl and silver, weight: 2,1 g, Pandora jewelry (delivered with a box and certificate)
  1,869,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SP19219
2.5 33×
Watch Price/Availability
Alza CRG-054(H) Cyan for Canon Printers
Compatible Toner Cartridge - for Canon i-SENSYS MF641Cw, Canon i-SENSYS MF643Cdw, Canon i-SENSYS MF645Cx, Canon i-SENSYS LBP623Cdw, Canon i-SENSYS LBP621Cw, yield up to 2300 pages
Great price 1,299,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7264i
5.0 10×
Watch Price/Availability
NIVEA Luminous 630 body cream 200 ml
Body Cream - for both men and women, moisturising, nourishing and strengthening, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, alcohol-free and no artificial colours, applicable for: stretch marks, pigment spots and dry skin, 200 ml volume - 165 Kč/100 ml
Great price 329,- Save 22,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSTE3070
Watch Price/Availability
Stil 365 Junior Funny
School Backpack -, dimensions: 30×40×20cm, accessories: reflective elements, anatomically shaped back and hard bottom
  1,699,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPThel282
Watch Price/Availability
WORX Straight Saw AKU WX543.9 (without AKU)
Jigsaw - AKU, 2600 vibrations per minute, with a maximum cutting depth of 80 mm, changing the blade without tools, working light and dust extraction, weight 1,5 kg, 4 biasing modes, T-shaped leaf handle, cutting performance in wood 80 mm, to 8 mm steel, into aluminium 18 mm, saw blade and sawdust adapter in the package, 20V battery, Worx Power Share 20V AKU program
  1,989,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LADNR063
4.2 29×
Watch Price/Availability
NESPRESSO Krups Vertuo Pop Coconut White XN920110
Coffee Pod Machine - power: 1500W, water tank volume: 0,56l, Nespresso Vertuo capsule type, automatic coffee capsule detection, one-touch beverage preparation, automatic shutdown and smart, width: 13,5cm, height: 25cm, depth: 42,6cm, weight: 3,634kg, white and black colour
-8 % off new 1,819,- New 1,999,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRUKK010
Watch Price/Availability
PANDORA Studded Bead Model 762716C00
Bead (Charm) - (pendant), material: general metal (costume jewellery), surface finish: gilding, weight: 1,2g, Pandora jewelry (delivered with a box and certificate)
  1,369,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SP18794
1.8 5×
Watch Price/Availability
Alza CRG-045H Multipack 5pcs for Canon Printers
Compatible Toner Cartridge - for i-Sensys LBP610 Series, LBP630 Series, 2x CRG-045HBK/CRG-045HC/CRG-045HM/CRG-045HY; 2x BK + 1x C/M/Y; 2x 2800 + 3x 2200 pages
Great price 5,059,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7239
4.8 24×
Watch Price/Availability
WILKINSON Intuition Sensitive Care replacement heads 6 pcs
Replacement Blade Refill - women's, 4 blades, with moisturising strip, compatible with Wilkinson Intuition series - 67 Kč/1 pc(s)
  402,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HOL912
Watch Price/Availability
FAT PIPE VICTOR - PLAYER'S Calf sleeve, white 37 - 41
Football Stockings EU size 41, made of elastane and nylon, black and white colour, breathable material and breathable zones
  399,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTfp36
Watch Price/Availability
Falco Debora VI 200cm White
Wardrobe
  11,447,-
Buy
In stock 3 pcs at the supplier's
Order Code: FALsat16
Watch Price/Availability
ProfiCare HAS 3132 P
Hair Curler - hot air, diameter: 45mm, material plastic, max. temperature 80°C, automatic shutdown, number of temperature settings: 1, heat-up time 5s, input power 1000 W, spiral attachment, cable length 2m, colour: multicolour
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: MBaaa3132
Watch Price/Availability
KENZO Flower by Kenzo Poppy Bouquet EdP 50ml
Eau de Parfum women´s - 2,798 Kč/100 ml
  1,399,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFC2614
3.0 38×
Watch Price/Availability
Alza T6N04AE No. 303 XL black for HP printers
Compatible Ink for HP ENVY Inspire 7220e, HP ENVY Inspire 7221e, HP ENVY Inspire 7920e, HP ENVY Inspire 7921e, up to 700 pages
Great price 499,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7617o
4.6 35×
Watch Price/Availability
L'ORÉAL PARIS Men Expert Power Age Revitalizing Eye Cream 15 ml
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 2,260 Kč/100 ml
  339,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL4258
Watch Price/Availability
Stil 365 Scifi
Briefcase -, dimensions: 30×40×23cm, accessories: reflective elements, anatomically shaped back and hard bottom
  1,599,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPThel277
Watch Price/Availability
EcoMattress Relax massage 17 cm, 140 × 200 cm
Mattress Dimensions - 140 cm ×200 cm × 17 cm, With massage profile, firmness: medium stiff, weight capacity 130 kg
  5,329,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: ECOmat71
4.6 277×
Watch Price/Availability
Siguro TB-H650SS Vita Blend
Countertop Blender - 1000W power, premium stainless steel finish, 1.5L glass jar with lid, 2 plastic travel bottles with lids and a capacity of 600ml, grinder, maximum speed of 20,000 RPM, 5 speeds, 5 preset programs, suitable for smoothies, nuts, ice, and hard vegetables, Auto-clean function, safety opening, thermal fuse, dishwasher-safe accessories, storage space for 1m cable, 3-year warranty
-5 % off new 1,509,- New 1,599,-
Buy
Unsealed - in stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_TB_H650SS
Watch Price/Availability
LANCÔME Absolue Longevity MD Intercept The Cream 50ml
Face Cream unisex daily and night, skin type: mature, 50 ml - 7,980 Kč/100 ml
New arrival 3,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL8891
1.0 1×
Watch Price/Availability
Alza 4S6W9NE No. 937 XL black for HP printers
Compatible Ink for HP OfficeJet Pro 9123 printers, 9133, 9720, 9730, 9110b, 9117b, 9120b, 9120e, 9122e, 9125e, 9130b, 9132e, 9135e, 9720e, 9730e, up to 2500 pages
  1,149,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7443b5a