AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,492 Results
Watch Price/Availability
Stil 365 Scifi
Briefcase -, dimensions: 30×40×23cm, accessories: reflective elements, anatomically shaped back and hard bottom
  1,599,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPThel277
Watch Price/Availability
EcoMattress Relax massage 17 cm, 140 × 200 cm
Mattress Dimensions - 140 cm ×200 cm × 17 cm, With massage profile, firmness: medium stiff, weight capacity 130 kg
  5,329,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: ECOmat71
4.6 277×
Watch Price/Availability
Siguro TB-H650SS Vita Blend
Countertop Blender - 1000W power, premium stainless steel finish, 1.5L glass jar with lid, 2 plastic travel bottles with lids and a capacity of 600ml, grinder, maximum speed of 20,000 RPM, 5 speeds, 5 preset programs, suitable for smoothies, nuts, ice, and hard vegetables, Auto-clean function, safety opening, thermal fuse, dishwasher-safe accessories, storage space for 1m cable, 3-year warranty
-5 % off new 1,509,- New 1,599,-
Buy
Unsealed - in stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_TB_H650SS
Watch Price/Availability
LANCÔME Absolue Longevity MD Intercept The Cream 50ml
Face Cream unisex daily and night, skin type: mature, 50 ml - 7,980 Kč/100 ml
New arrival 3,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL8891
1.0 1×
Watch Price/Availability
Alza 4S6W9NE No. 937 XL black for HP printers
Compatible Ink for HP OfficeJet Pro 9123 printers, 9133, 9720, 9730, 9110b, 9117b, 9120b, 9120e, 9122e, 9125e, 9130b, 9132e, 9135e, 9720e, 9730e, up to 2500 pages
  1,149,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7443b5a
4.7 159×
Watch Price/Availability
HARMONY Dino Edition (8 pcs)
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 9.38 Kč/roll
  75,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TOPA408
Watch Price/Availability
Gamepatch Compression Shirt (Short - Sleeve) white, S
T-Shirt - colour: white, size S, men's and women's, material: elastane and polyester, type: tight-fitting size S, breathable, functional and Quick-Drying, elastane and Polyester
  1,149,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: SPTtri261
Watch Price/Availability
Spirella toilet brush QUADRO, with black ceramic bowl
Toilet Brush with a square base shape
  799,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPIwc08
4.4 246×
Watch Price/Availability
CONCEPT VP4354 Wet & Dry Riser extension+
Handheld Vacuum - battery, animal hair, operating time: 22 min, charging time: 4 h, battery type: Li-ion, HEPA, noise level: 78 dB, height: 12,5cm, width: 42cm, depth: 11cm, colour: black
-1 % off new 2,469,- New 2,499,-
Buy
Unsealed - in stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CONRV482
Watch Price/Availability
Meucci Adjustable ANKER Chain 45/0.2 cm
Chain Necklace
  301,-
Buy
In stock 4 pcs at the supplier's
Order Code: MEUpri011
2.9 27×
Watch Price/Availability
Alza 3YM75AE No. 653 XL black for HP printers
Compatible Ink for HP DeskJet Ink Advantage 6075, HP DeskJet Ink Advantage 6475, yield up to 500 pages
Great price 409,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7442q
4.7 720×
Watch Price/Availability
COLOURS DAY rain and rainbows size. XL (17 pcs)
Disposable Nappies - for babies of 12 – 16kg, size XL, prevents diaper rash, fragrance free and without chlorine bleaching - 11.12 Kč/1 pc(s)
  189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BABY19380
Watch Price/Availability
Arwel black leather bag / crossbag Iker
Shoulder Bag - men's, volume 4,7l, dimensions 23 × 8 × 26 cm, weight 600g
  2,448,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTarw020
Watch Price/Availability
Blue Medic Senior Visco 90 × 200 cm
Mattress Dimensions - 90 cm ×200 cm × 22 cm, firmness: Soft, weight capacity 130 kg, Reversible, Antibacterial and Medical
New arrival 11,650,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: RESmat079
4.8 1,050×
Watch Price/Availability
Siguro Rice Master Digital Gen. 2 R750B with steamer, ILAG ®
Rice Cooker - Total capacity: 2L, holds up to 600g of uncooked rice (8 servings of cooked rice), display, removable inner pot with ILAG® Essential non-stick coating, 6 programs (rice, Clay Pot, porridge, soup, steaming, and keep-warm function for up to 12 hours), automatic shut-off, includes a rice spoon, measuring cup (180ml), steamer basket, lid with integrated steam vent, dimensions 28 × 22 × 23cm, weight 2.25kg, detachable 1.2m power cord, 3-year warranty
  1,479,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_RC_R750B
5.0 1×
Watch Price/Availability
IDA WARG Intense Nutrition Hand Cream 50 ml
Hand Cream - universal use for anybody, for irritated skin, dry skin and anti-ageing , protective, smoothing and nourishing, vegan, active ingredients include shea butter, paraben-free and with vitamins, 50 ml volume - 444 Kč/100 ml
  222,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSTE3926
2.5 18×
Watch Price/Availability
Alza CRG-054 Black for Canon Printers
Compatible Toner Cartridge - for Canon i-SENSYS MF641Cw, Canon i-SENSYS MF643Cdw, Canon i-SENSYS LBP623Cdw, yield up to 1500 pages
Great price 1,079,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7264f
4.8 78×
Watch Price/Availability
GILLETTE Fusion Shave Gel Sensitive with Almond oil 75 ml
Shaving Gel - men's, for sensitive skin, softening effect, volume 75 ml
  73,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HOL742
Watch Price/Availability
Gamepatch Compression Shirt (Short - Sleeve) black, XS
T-Shirt - colour: black, size XS, men's and women's, material: elastane and polyester, type: tight-fitting size XS, breathable, functional and Quick-Drying, elastane and Polyester
  1,149,-
Buy
In stock 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTtri254
Watch Price/Availability
ROMBERG Mini greenhouse M, plastic 36 x 22 x 13 cm
Seedling Tray
  169,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NOHN631
4.9 223×
Watch Price/Availability
Siguro HR-I550P Candy Flow Premium
Hair Dryer ionic technology with diffuser, travel, power: 1500W, ionisation, cold air, temperature regulation, airflow control and overheat protection, number of speeds: 3, number of temperature settings: 4, base for wall mounting, power cord length: 1,7m, colour: pink
-8 % off new 2,759,- New 2,999,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_HR_I550P
4.4 55×
Watch Price/Availability
TIRTIR Mask Fit Red Cushion 45W Chestnut 18 g
Make-up coverage, long-lasting, tone dark, suitable for sensitive and normal skin, powdery consistency, lasts up to over 24 hours, the product belongs to korean cosmetics, 18 g weight, the package also includes powder puff, effect: protects against nappy rash, brightening and moisturising
Amazing Deal 549,- Save 56,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KORTIR0094
2.0 7×
Watch Price/Availability
Alza 106R02782 DualPack 2pcs Black for Xerox Printers
Compatible Toner Cartridge - for Phaser 3052, WorkCentre 3215, WorkCentre 3225, WorkCentre 3225DNI; 2x 3000 pages
Great price 1,819,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7889
4.9 327×
Watch Price/Availability
PROTEX Herbal with Natural Antibacterial Protection 6 × 90g
Bar Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial, cleaning, moisturising and protective, for everyday use, chamomile fragrance, weight 540 g - 28 Kč/100 g
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYD228