AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,495 Results
4.8 116×
Watch Price/Availability
NIVEA MEN Active Energy Shower 500 ml
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antioxidant, relaxing and smoothing, no artificial colours, 500 ml volume - from 26 Kč/100 ml
Great price from  116,- Save 8,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SG731
Watch Price/Availability
FAT PIPE VICTOR - PLAYER'S Calf sleeve, white 32 - 36
Football Stockings EU size 35, made of elastane and nylon, black and white colour, breathable material and breathable zones
  399,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTfp35
Watch Price/Availability
Würth Adhesive tape made of polyester fabric, silver, 50 m × 50 mm
Duct Tape - American tape, tape width of 50mm, roll of 50m - 7.58 Kč/1 m
  379,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WURhob072
4.4 62×
Watch Price/Availability
Lauben Multifunction Rice Cooker 2000BW
Rice Cooker - functions: steam cooking, yogurt preparation, volume 2 l, features display, non-stick interior surface, dishwasher-safe inner container , temperature maintenance, automatic shutdown and delayed start, ceramic interior surface type, power input 400 W, spoon, measuring cup and steamer included, dimensions 23.5 × 26 × 21.5 cm (W×L×H), weight 2.6 kg
-5 % off new 2,089,- New 2,199,-
Buy
Unsealed - in stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LAURY924
Watch Price/Availability
PANDORA Disney 593061C00-21 (Ag925/1000, 15,6 g)
Bracelet - women's, rigid, chain-type, with pendant, material: silver, purity silver 925/1000, surface finish glossy, jewellery weight 16.2 g, no gemstones, length 21 cm
  2,479,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SP19235
2.6 10×
Watch Price/Availability
Alza W2200X No. 220X black for HP printers
Compatible Toner Cartridge for HP LaserJet Pro 4202dn, 4202dw, HP Color LaserJet Pro MFP 4302dw 4302fdn, 4302fdw, up to 7500 pages
Great price 2,479,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7784u4o4
4.7 261×
Watch Price/Availability
BOROTALCO Invisible Deo Spray 150 ml
Deodorant - for both women and men, spray, fresh, does not stain and long-lasting, volume: 150 ml - from 73 Kč/100 ml
  from  93,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEO411
Watch Price/Availability
LACETO Cycling gloves KINEX Green S
Cycling Gloves
  799,-
Buy
In stock 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTruk347
Watch Price/Availability
FISKARS Scissors for thick branches
Pruning Shears - two-blade, max. cutting diameter 30 mm, weight 529g
  989,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FIShob322
4.8 199×
Watch Price/Availability
TrueLife HairDryer D3
Hair Dryer ionic technology power: 1800W, ionisation, cold air and temperature regulation, number of speeds: 2, number of temperature settings: 4, power cord length: 1,8m, colour: grey and violet
  879,-
Buy
Unsealed - in stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRUFE36
Watch Price/Availability
Oribe Gold Lust All Over Oil hair and body oil 50 ml
Hair Oil for for all hair types, leave-in care, effect: hydration, nutrition, regeneration and gloss, 50 ml volume, unisex - 3,338 Kč/100 ml
  1,669,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BRmisc0076
1.7 7×
Watch Price/Availability
Alza TN-248 XL cyan for Brother printers
Compatible Toner Cartridge for Brother DCP-L3520CDW printers, L3560CDW, Brother HL-L3220CW, L8230CDW, L8240CDW, Brother MFC-L3740CDW, L8340CDW, L8390CDW, up to 2300 pages
Great price 1,569,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7079g6
4.9 51×
Watch Price/Availability
NIVEA Black&White Invisible Ultimate Impact 150 ml
Antiperspirant - for women, spray,, moisturising, does not stain, 150 ml volume - 66 Kč/100 ml
Amazing Deal 99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEO387
3.0 1×
Watch Price/Availability
Gamepatch Compression Leg Sleeve White XS
Protector - compression knee sleeve to keep the knee warm
  459,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTchr77
Watch Price/Availability
MakTrade MTG A100SXS-K with flap, silver
Bathroom Exhaust Fan with diameter of 100 mm, maximum airflow 98 m3/h, input power 15 W, noise level of 31 dB, number of speeds 1, silver colour
Amazing Deal 499,- Save 200,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MATvedk010
4.5 166×
Watch Price/Availability
Siguro SM-A200SU Golden Toast 3in1
Sandwich Maker - with power consumption of 750W, contains interchangeable plates, plates: Square and Triangular, overheat protection and automatic temperature control, casing made of stainless steel, hotplate made of teflon
  889,-
Buy
Unsealed - in stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_SM_A200SU
Watch Price/Availability
AXIS-Y Dark Spot Correcting Glow Cream 50 ml
Face Cream , 50 ml - 758 Kč/100 ml
Great price 379,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL8295
2.6 10×
Watch Price/Availability
Alza W2203X No. 220X purple for HP printers
Compatible Toner Cartridge for HP LaserJet Pro 4202dn, 4202dw, HP Color LaserJet Pro MFP 4302dw 4302fdn, 4302fdw, up to 5500 pages
Great price 2,679,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7784u4p1
4.7 25×
Watch Price/Availability
L'ORÉAL PARIS Men Expert Magnesium Defense Day Cream 50 ml
Face Cream for men daily and night, skin type: sensitive and dry, effect: moisturising and soothing, 50 ml - 518 Kč/100 ml
Discounted -10 % 259,- 289,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL3720
4.0 1×
Watch Price/Availability
Stil 365 Prime Candy
School Backpack -, dimensions: 41×29×18cm, accessories: reflective elements, anatomically shaped back and water-resistant finish
  1,590,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPThel397
Watch Price/Availability
EcoMatrace Relax Premium Massage 25 cm, 140 × 200 cm
Mattress Dimensions - 140 cm ×200 cm × 25 cm, With massage profile, firmness: Tough, weight capacity 130 kg
  7,379,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: ECOmat64
4.8 1,050×
Watch Price/Availability
Siguro Rice Master Digital Gen. 2 R350B with steamer, ILAG ®
Rice Cooker - Total capacity: 1.6L, holds up to 450g of uncooked rice (6 servings of cooked rice), display, removable pot with ILAG® Essential non-stick coating, 6 programs (rice, Clay Pot, porridge, soup, steam cooking, and keep-warm function for up to 12 hours), automatic shut-off, includes a rice spoon, measuring cup (180ml), steamer basket, foldable handle, lid with integrated steam vent, dimensions 21 × 22 × 21cm, weight 2.05kg, detachable power cord (1.2m), 3-year warranty
-3 % off new 1,349,- New 1,399,-
Buy
Unsealed - in stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_RC_R350B
Watch Price/Availability
Lattafa Mayar Cherry Intense EdP U 100 ml
Eau de Parfum - for both men and women, oriental main scent, ambergris fragrance, bergamot, Strawberry, Cherry, vanilla and patchouli, volume 100000 ml - 629 Kč/100 ml
  629,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BEAUparf862
3.4 10×
Watch Price/Availability
Alza 3YL82AE No. 912XL purple for HP printers
Compatible Ink for HP OfficeJet 8012, 8013, 8014, 8015, 8017, 8022, HP OfficeJet Pro 8020, 8022, 8023, 8024, 8025, 8028, 8035 printers, up to 825 pages
  329,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7619i1n9