AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,503 Results
Watch Price/Availability
BAGGO Tweeny Ashy
School Backpack -, dimensions: 46×32×16cm, accessories: padded backrest
  1,690,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTbag012
Watch Price/Availability
Falco Debora VI 200 cm Sonoma Oak
Wardrobe
  11,447,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: FALsat15
4.7 486×
Watch Price/Availability
Philips Sonicare 9000 DiamondClean HX9911/19
Electric Toothbrush - sonic, 62000 movements per minute, 12 modes, timer, pressure sensor and battery indicator, spare heads: 1 pc(s)
-1 % off new 5,639,- New 5,699,-
Buy
Unsealed - in stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PHIezu07
Watch Price/Availability
DOLCE & GABBANA Light Blue Mini Trio EdT Set 70 ml
Perfume Gift Set
  1,749,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFD1101
2.4 14×
Watch Price/Availability
Alza W2411A No. 216A cyan for HP printers
Compatible Toner Cartridge for HP colour LaserJet Pro MFP M182n, MFP M183fw, yield up to 850 pages
Great price 959,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7784u5j5
Watch Price/Availability
PAMPERS Premium Care Pants size 4 (188 pcs)
Nappies for children 9 – 15 kg, size 4, moisture Indicator, anatomically Shaped Absorbent Core, prevents diaper rash and elastic Band - 9.51 Kč/1 pc(s)
  1,788,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BABY24770bun
Watch Price/Availability
Arwel Poppy leather, gray
City Backpack , dimensions: 35 × 30 × 10cm, weight: 650g
  3,823,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: SPTarw04
Watch Price/Availability
EcoMattress Faraon 22 cm, 160 × 200 cm
Mattress Dimensions - 160 cm ×200 cm × 22 cm, With massage profile, firmness: medium stiff, weight capacity 130 kg
  9,529,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: ECOmat29
4.6 165×
Watch Price/Availability
Siguro SV-R850B Tenderino WiFi/BT
Sous Vide Cooker - 850 W, connectable with WiFi, Bluetooth, iOS and Android app TUYA, temperature setting 10 - 95 °C, temperature accuracy +/- 0.5 °C, automatic shutdown, timer, waterproof to IPX7 standard, cable length 1 m, 3-year warranty
  1,979,-
Buy
Unsealed - in stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_SV_R850B
5.0 2×
Watch Price/Availability
LUMENE Primers & Concealers Blur Longwear Concealer Medium
Corrector light Coverage, tone medium, dermatologically tested and long-lasting, creamy consistency, suitable for sensitive, dry and mature skin, lasts up to under 24 hours, product belongs to vegan cosmetics, volume 9 ml, effect: matte, softening and moisturising - 4,378 Kč/100 ml
  394,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEKO9349
1.0 1×
Watch Price/Availability
Alza No. 126 Multipack 5pcs for HP printers
Compatible Toner Cartridge - for HP printers, yield 5400 pages, black, cyan, magenta and yellow
Great price 3,909,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7756a
4.7 6×
Watch Price/Availability
COCCOLINO Romantic Rose 1,702 (74 washes)
Fabric Softener - characteristics: preserves fabric softness, for routine maintenance and sensitive skin, floral and fresh fragrance, 74 Washes washes, volume of 1702 ml - 1.34 Kč/praní - from 58 Kč/1 l
Discounted -16 % 99,- 119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR3305HU
Watch Price/Availability
LACETO Cycling shoes MESETA SPD 39
Shoes - MTB cycling shoes, unisex, all-season, fastening: laces, compatible with SPD locks, sole: Rubber
New arrival 2,499,-
Buy
In stock 3 pcs at the supplier's
Order Code: SPTlacet11
1.0 1×
Watch Price/Availability
Spirella shower curtain RAYA, white, 180 × 200 cm, polyester
Shower Curtain - dimensions: 18 × 20 cm (W × H), colour: white
  599,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPIzav018
5.0 1×
Watch Price/Availability
TESLA AirCook TrioZone Q636 XXL
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 40 to 300 °C, non-stick surface, display, lid with viewing window, interior light, timer, automatic shutdown and automatic programs, 12 programs, comes with removable container, french fry basket and skewer, power consumption 2800 W, 14.5 l capacity ceramic with non-stick coating, 3 frying baskets, cable length 1 m, weight 10.8 kg, dimensions 45 × 43 × 42 cm (H×W×D)
-8 % off new 4,839,- New 5,289,-
Buy
Unsealed - in stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TESHF8143
Watch Price/Availability
VICTORIA CRUZ Borea gold (Ag925/1000, 2,5 g)
Bracelet - women's, rigid, material: silver, gemstone setting: amethyst
  1,534,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SP20206
2.9 12×
Watch Price/Availability
Alza 46490606 Magenta for OKI Printers
Compatible Toner Cartridge - for C532, C542, MC563, MC573; yield up to 6000 pages
Great price 1,089,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7826
4.8 6×
Watch Price/Availability
CLEAMEN Perfume Zone Zephyr Air 550 ml
Air Freshener - spray, will keep your interior fresh for hours - 305 Kč/1 l
  168,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OSV3117
Watch Price/Availability
Mizuno Mesh Backpack No
Sports Backpack , dimensions: 21 × 35 × 4cm, weight: 200g, accessories: hard bottom
  1,390,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: SPTmiz06
Watch Price/Availability
Ravak 921.00 Shower set - Hand shower Air, bar 70 cm, hose
Shower Set - air, 150 cm hose, EasyTwist - does not twist, rod 70cm, hand shower, function: 3 - Jet, Rain, Jet+Rain, Air - air suction for a more pleasant showering experience
  2,797,-
Buy
In stock 3 pcs at the supplier's
Order Code: RAVAK212
4.7 263×
Watch Price/Availability
Siguro AF-R550DY Air Fry Deluxe
Hot Air Fryer - digital controls, max. temperature 200 °C, non-stick surface, display, overheat protection, thermostat, timer, automatic shutdown, temperature regulation and automatic programs, 8 programs, comes with removable container, power consumption 1700 W, 5.5 l capacity, aluminium container with non-stick coating, cable length 1 m, weight 6.5 kg, dimensions 31.8 × 29.8 × 23.2 cm (H×W×D)
-6 % off new 2,339,- New 2,499,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_AF_R550DY
Watch Price/Availability
MIXSOON Bifida Toner Pads 120 pcs/280 ml
Facial Pads - for cleansing the skin, ideal for dry skin types - 4.91 Kč/1 pc(s)
Great price 589,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL6874
2.4 14×
Watch Price/Availability
Alza W2413A No. 216A purple for HP printers
Compatible Toner Cartridge for HP colour LaserJet Pro MFP M182n, MFP M183fw, yield up to 850 pages
Great price 959,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7784u5l5
5.0 3×
Watch Price/Availability
PAMPERS Pants Night size 7 (35 pcs)
Nappies for children 15 + kg, size 7, moisture Indicator, anatomically Shaped Absorbent Core, prevents diaper rash and elastic Band - 15.11 Kč/pcs - from 15.11 Kč/1 pc(s)
  529,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BABY24795