AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,545 Results
4.5 32×
Watch Price/Availability
Siguro Pure Sonic B430W
Electric Toothbrush - sonic, performance up to 50,000 movements per minute, battery life up to 120 minutes, 5 cleaning modes (Clean, White, Polish, Massage a Sensitive), 3 heads in the package (Whiten, Clean and Sensitive), 2 minute timer, alert after 30 seconds, memory of the last mode, charging stand included, USB cable (1 m) and travel case, 3-year warranty
  989,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_OC_B430W
Watch Price/Availability
MIXSOON PDRN Collagen Cream 50 ml
Face Cream , skin type: sensitive, dry and mature, effect: moisturising, regenerating, revitalising and smoothing, 50 ml - 858 Kč/100 ml
Great price 429,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL8366
1.0 3×
Watch Price/Availability
Alza TN-249 purple for Brother printers
Compatible Toner Cartridge for Brother HL-L8230CDW, L8240CDW, Brother MFC-L8340CDW, L8390CDW, up to 4000 pages
Great price 1,739,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7079h3
4.7 138×
Watch Price/Availability
FROSCH EKO Universal Cleaner Vinegar 1 l
Universal Cleaning Product - for bathroom,
  72,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS156
Watch Price/Availability
LACETO Cycling shoes MESETA SPD 40
Shoes - MTB cycling shoes, unisex, all-season, fastening: laces, compatible with SPD locks, sole: Rubber
New arrival 2,499,-
Buy
In stock 3 pcs at the supplier's
Order Code: SPTlacet12
Watch Price/Availability
EcoMattress Relax massage 17 cm, 160 × 200 cm
Mattress Dimensions - 160 cm ×200 cm × 17 cm, With massage profile, firmness: medium stiff, weight capacity 130 kg
  5,699,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: ECOmat72
4.5 27×
Watch Price/Availability
Siguro Zen Cushion P140Y
Massage Pillow
-3 % off new 1,249,- New 1,290,-
Buy
Unsealed - in stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_MM_P140Y
Watch Price/Availability
KUNDAL 10X Caffeine Strengthening Scalp Serum 10 ml
Hair Serum - great for moisturizing, for nutrition and regeneration - 3,390 Kč/100 ml
Amazing Deal 339,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL10864
2.9 9×
Watch Price/Availability
Alza LC-227XLBK Black for Brother Printers
Compatible Ink - for Brother DCP-J4120DW, MFC-J4420DW, MFC-J4425DW, MFC-J4620DW, MFC-J4625DW, 30ml
Great price 279,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7036
4.5 30×
Watch Price/Availability
SYOSS Keratin Hairspray 300ml
Hairspray - pro coloured, fine, greasy, normal, damaged, dry, wavy, curly, unruly, frizzy, aging and greying hair, extra strong hold, volume 300 ml - 66 Kč/100 ml
  199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: STL002
Watch Price/Availability
LACETO Cycling shoes IBERIA 39
Shoes - MTB cycling shoes, unisex, all-season, fastening: laces, no locks, sole: Rubber
New arrival 1,999,-
Buy
In stock 3 pcs at the supplier's
Order Code: SPTlacet22
Watch Price/Availability
AGRO Weed Stop for Potatoes 100ml
Herbicide - selective contact action, designed to kill dicotyledonous weeds, suitable for application on potatoes - 2,990 Kč/1 l
  299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGRO507
4.4 30×
Watch Price/Availability
Siguro Smooth Flow S680Y
Flat Iron - temperature range: 90°C - 160°C, temperature control, ionisation, automatic shutdown and wet ironing, led display, cable length: 1,8m, colour: grey
-14 % off new 3,439,- New 3,999,-
Buy
Unsealed - in stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_HR_S680Y
5.0 1×
Watch Price/Availability
GOSH Velvet Touch Eye Liner 011 Sky High
Eye Pencil - blue - 19,083 Kč/100 g
  229,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEKO9831
2.9 9×
Watch Price/Availability
Alza LC-225XLM Magenta for Brother Printers
Compatible Ink - for Brother DCP-J4120DW, MFC-J4420DW, MFC-J4425DW, MFC-J4620DW, MFC-J4625DW, MFC-J4420DW, MFC-J4425DW, MFC-J4620DW, MFC-J4625DW, MFC-J5320DW, MFC-J5600 Series, MFC-J5620DW, MFC-J5625DW, MFC-J5720DW, 16ml
Great price 219,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7034
4.0 2×
Watch Price/Availability
SILAN Aromatherapy Marrakesh 2.772L (126 Washes)
Fabric Softener - characteristics: for routine maintenance and perfumed, floral fragrance, 126 Washes washes, volume of 2772 ml - 1.42 Kč/praní - from 65 Kč/1 l
  179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR3683
Watch Price/Availability
LACETO Cycling shoes IBERIA 40
Shoes - MTB cycling shoes, unisex, all-season, fastening: laces, no locks, sole: Rubber
New arrival 1,999,-
Buy
In stock 3 pcs at the supplier's
Order Code: SPTlacet21
Watch Price/Availability
BOT WiFi Room Thermostat Tuya RT1 16A Black
Thermostat - smart programmable, with placement on boiler, input voltage: 230 V, power: power plug, weekly and daily programmes
  1,699,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: BOTter002
4.8 27×
Watch Price/Availability
Tefal EY9228E0 Dual Easy Fry Flex
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 35 to 200 °C, non-stick surface, display, dishwasher safe parts, temperature regulation and automatic programs, 7 programs, comes with removable container, power consumption 2700 W, 9 l capacity with non-stick coating, 2 frying baskets, cable length 0,9 m, weight 7.67 kg, dimensions 30.7 × 47.4 × 36.4 cm (H×W×D)
-1 % off new 4,749,- New 4,799,-
Buy
Unsealed - in stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TEFHF760
Watch Price/Availability
ANUA Rice 70 Glow Collagen Mask 38 g
Face Mask - gel, moisturising, soothing, brightening, regenerating, lifting and softening, meant for the following skin type(s): normal, dry and mature
  359,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KORANU0003
Watch Price/Availability
Alza F6T81AE No. 973X cyan for HP printers
Compatible Ink for HP PageWide Pro 452, 477, HP PageWide Managed P57750, P55250, up to 7700 pages
Great price 1,579,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7578d
4.7 1,220×
Watch Price/Availability
FINISH Quantum All in 1 Lemon 140 pcs
Dishwasher Tablets - combined, All in 1 and Finish Quantum, 140 pc(s) in package - 5.35 Kč/1 pc(s)
  749,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR3627
Watch Price/Availability
Arwel Neville leather, black
City Backpack , dimensions: 33 × 27 × 9cm, weight: 750g
  4,098,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: SPTarw07
Watch Price/Availability
Gusta Garden CHARLY CHILI Standard, blue
Flower Box
  990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: GusG26003