AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,545 Results
4.9 27×
Watch Price/Availability
HARTMANN Insect sting treatment device
Insect Sting & Bite Electronic Relief - 3 levels of heat intensity, for sensitive skin/for mild symptoms/for severe symptoms, to relieve and soothe itching and swelling after insect or mosquito bites or stings, without chemicals
  839,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HARPB1161
Watch Price/Availability
KARL LAGERFELD KLAYR12
Necklace - women's, classic, chain-type, luxury design, with pendant and with pearl, material stainless steel, weight 9 g, setting imitation pearl setting imitation pearl, length 45 cm, dimensions 0.9 × 0,9 cm (H×W)
  2,525,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SP20662
Watch Price/Availability
Alza T0715 BK/CM/Y Maxipack 9 psc for Epson Printers
Compatible Ink - for Epson Stylus D120, Stylus D78, Stylus D92, Stylus DX4000, Stylus DX4000 Series, Stylus DX4050, Stylus DX4400, Stylus DX4400 Series, Stylus DX4450, Stylus DX5000, Stylus DX5000 Series, Stylus DX5050, Stylus DX5500, Stylus DX6000, Stylus DX6000 Series, Stylus DX6050, Stylus DX7000F, Stylus DX7400, Stylus DX7400 Series, Stylus DX7450, Stylus DX8400, Stylus DX8400 Series, Stylus DX8450, Stylus DX9200, Stylus DX9400F, Stylus Office B40W, Stylus Office BX300F, Stylus Office BX310FN, Stylus Office BX510W, Stylus Office BX600FW, Stylus Office BX610FW, Stylus S20, Stylus S21, Stylus SX100, Stylus SX100 Series, Stylus SX105, Stylus SX110, Stylus SX115, Stylus SX200, Stylus SX200 Series, Stylus SX205, Stylus SX210, Stylus SX210 Series, Stylus SX215, Stylus SX218, Stylus SX400, Stylus SX400 Series, Stylus SX400WIFI, Stylus SX405, Stylus SX405WIFI, Stylus SX410, Stylus SX415, Stylus SX417, Stylus SX510W, Stylus SX515W, Stylus SX600FW, Stylus SX610FW, 3x BK, 2x C, 2x M, 2x Y; 3x 15ml + 6x 15ml; 270+420+300+420 pages
Great price 1,369,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7328
4.9 18×
Watch Price/Availability
PATTEX Power Spray 400 ml
Liquid paste -
  409,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DOMA1737
Watch Price/Availability
EcoMattress Dakota PLUS 20 cm, 140 × 200 cm
Mattress Dimensions - 140 cm ×200 cm × 20 cm, firmness: medium stiff, weight capacity 130 kg
  6,649,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: ECOmat46
3.1 17×
Watch Price/Availability
Siguro Lumi P400W with Light
Fan - pedestal fan, 3 adjustable height levels from 72 to 158cm, max. noise level 57.4dB, power consumption 10W, 9 speeds, lighting, forward or reverse airflow, touch control, display, timer (1–8 hours), automatic shut-off, remote control (CR2025 battery included), cable length 310cm, 3-year warranty
-40 % off new 1,559,- New 2,599,-
Buy
Unsealed - in stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_FN_P400W
5.0 1×
Watch Price/Availability
IDA WARG Vitalizing Hand Cream 50 ml
Hand Cream - universal use for anybody, for irritated skin, dry skin and anti-ageing , protective, smoothing and nourishing, vegan, active ingredients include shea butter, niacinamide and vitamin C, paraben-free, with vitamins and with niacinamide, 50 ml volume - 444 Kč/100 ml
  222,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSTE3927
1.0 3×
Watch Price/Availability
Alza TN-249 yellow for Brother printers
Compatible Toner Cartridge for Brother HL-L8230CDW, L8240CDW, Brother MFC-L8340CDW, L8390CDW, up to 4000 pages
Great price 1,739,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7079h4
4.7 522×
Watch Price/Availability
BATISTE Blush 200 ml
Dry Shampoo - for greasy and normal hair, volume 200 ml - 50 Kč/100 ml
  99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL3419
Watch Price/Availability
EcoMatrace Paris 160 × 200 cm
Mattress Dimensions - 160 cm ×200 cm × 18 cm, With massage profile, firmness: medium stiff, weight capacity 130 kg
  6,769,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: ECOmat11
4.5 159×
Watch Price/Availability
Rohnson R-7534 Safe Touch
Electric Kettle volume: 1.7l, power: 2200W, material: stainless steel, dual coat, swivel base, hidden spiral and cable storage compartment, type of filter: none, black
  689,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROHRK852
Watch Price/Availability
VICTORIA CRUZ Borea Light Amethyst (Ag925/1000, 2,2 g)
Ring - women's, material: silver, glossy finish, weight 2.2 g, ring gemstone setting: crystals, with 2 stones
  1,170,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SP20202
2.6 5×
Watch Price/Availability
Alza T6L99AE No. 903 black for HP printers
Compatible Ink - for HP OfficeJet 6950, 6960 and 6970 printers, yield up to 330 pages
Great price 299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7616a9
4.8 40×
Watch Price/Availability
KNEIPP Ointment for corroded foot skin 50 ml
Foot Cream - with a volume of 50ml - 338 Kč/100 ml
  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NOH023
Watch Price/Availability
Ravak TD 500.20 Glass shelf black
Bathroom Shelf - mount type: for dowel and wall-mounted
  1,607,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: RAVAK431
4.7 33×
Watch Price/Availability
LIMO BAR ECO - White
Soda Maker - bottle insertion type: clicking, soda maker type: mecha, fizz level regulation with the number of compressions, colour scheme white
-5 % off new 1,419,- New 1,499,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: IR300h3
Watch Price/Availability
WAYE - 4 - WX0042X002
Sunglasses - rectangular, women' s, with hoops, leisure, UV400 protection, UVA and UVB, a throughput of 12%, brown, anti-collision and escalating glass, glass material polycarbonate, plastic frames, pink colour of the rims, flexibility, softened feet
  639,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmm028
Watch Price/Availability
Alza TL-425U black for Pantum printers
Compatible Toner Cartridge for Pantum P3305DW, M7105DW printers, up to 11000 pages
Great price 979,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7906
4.8 94×
Watch Price/Availability
NIVEA Daily Essentials Double Effect Eye Make-up Remover 125 ml
Make-up Remover - for the eye area 2-in-1, removes waterproof make-up, can be used not only for general make-up removal, but also for removing make-up from the eye area - 119 Kč/100 ml
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KDR028a
Watch Price/Availability
Richter Czech RHD.0031.92. F7016
Door Fittings - shield, handle - handle design, PZ lock type, made of aluminium, suitable for outdoor use
  849,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RICH984
4.5 25×
Watch Price/Availability
TESLA DualZone Q460 XXL
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 80 to 200 °C, display, timer, temperature regulation, dual cooking and food drying, 8 programs, comes with removable container, power consumption 2400 W, 9 l capacity, 2 frying baskets, weight 7.7 kg, dimensions 30 × 38 × 36 cm (H×W×D)
-8 % off new 3,179,- New 3,489,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TESFR330
Watch Price/Availability
PANDORA Moments 763590C01 Sparkling Crossed Star (Ag925/1000, 1.2g)
Bead (Charm) - (pendant), material: general metal (costume jewellery) and silver, encrusted with zirconia, surface finish: gilding and glossy, weight: 1,2g, Pandora jewelry (delivered with a box and certificate)
  2,129,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SP19600
Watch Price/Availability
Alza T13 BK black for Canon printers
Compatible Toner Cartridge for Canon i-Sensys X 1440i printers, 1440iF, 1440P and 1440Pr, and Canon imageFORCE 1440, 1440F, up to 10600 pages
Great price 2,069,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7297o1
Watch Price/Availability
PAMPERS Pants size 6 (240 pcs)
Nappies for children 13 – 19 kg, size 6, moisture Indicator, anatomically Shaped Absorbent Core, prevents diaper rash and elastic Band - 7.91 Kč/1 pc(s)
  1,898,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BABY24815bun