AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,551 Results
4.9 12×
Watch Price/Availability
AlzaEco Sensitive dishwashing liquid 900 ml
Dish Soap - liquid, no applicator, dermatologically friendly, perfumed, dye-free, phosphate-free and paraben free, chlorine-free, total volume 900 ml - 88 Kč/1 l
Great price 79,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS2670
Watch Price/Availability
Den Braven Flexi tile joint compound light brown 2kg 597573
Grout - Flexi joints. material for tiling and paving, light brown 2kg 597573 - 90 Kč/1 kg
  179,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DENBRA044
4.3 8×
Watch Price/Availability
Siguro AD-N350W Mist Lantern
Aroma Diffuser - container volume: 100ml, led backlight, humidifier, timer and automatic shutdown, number of colours: 3, operating time: 5 h, recommended room size: 30m2, noise level: 36 dB, colour: white
  789,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_AD_N350W
3.7 3×
Watch Price/Availability
LUMENE Matte Oil-Control Foundation SPF20 Shade 00 Ultra Light
Make-up high coverage, dermatologically tested and long-lasting, tone light, suitable for sensitive, oily and mixed skin, creamy consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to vegan cosmetics, volume 30 ml, effect: matte, softening and smoothing - 1,530 Kč/100 ml
  459,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEKO9320
1.3 13×
Watch Price/Availability
Alza 3JA28AE No. 963XL purple for HP printers
Compatible Ink for HP OfficeJet Pro 9010 printers, 9010e, 9012e, 9013, 9014, 9015, 9016, 9018, 9019, 9020, 9022, 9022e, 9023, 9025, 9026, up to 1600 pages
Great price 489,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7619i1f7
4.9 56×
Watch Price/Availability
INDULONA Rose refill 750 ml
Liquid Soap - suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, regenerating and soothing, does not stain and for everyday use, alcohol-free and no artificial colours, fresh fragrance, unisex, volume 750 ml - from 13.20 Kč/100 ml
  from  82,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYD876
Watch Price/Availability
Reponio Corner Bar Latia 200cm White
Strip - easy installation, transition between panels in the corners, home and professional use, possibility of length adjustment, 100% PVC, dimensions: 4.2 × 200 × 3.8cm
  299,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: REP0036
4.9 29×
Watch Price/Availability
Tefal EY5568E0 Easy Fry Silence Black
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 40 to 220 °C, non-stick surface, display, lid with viewing window, dishwasher safe parts, timer and automatic programs, 10 programs, comes with removable container, power consumption 1670 W, 5 l capacity with non-stick coating, 1 frying basket, dimensions 35 × 28 × 39.5 cm (H×W×D)
-1 % off new 3,459,- New 3,499,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TEFHF819
Watch Price/Availability
VICTORIA CRUZ Borea silver (Ag925/1000, 2,5 g)
Bracelet - women's, rigid, material: silver, gemstone setting: aquamarine
  1,534,-
Buy
In stock 3 pcs
Order Code: SP20205
Watch Price/Availability
Alza W2132A No. 213A yellow for HP printers
Compatible Toner Cartridge for HP Color LaserJet Enterprise MFP 5800, up to 3000 pages
Great price 3,169,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7784u4n6
4.8 37×
Watch Price/Availability
DUREX Sensual 10 pcs
Condoms - extra thin, latex, one kind, regular lubrication, - 30 Kč/1 pc(s)
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KND227
Watch Price/Availability
MakTrade, MTG A120CS-T bathroom ducted fan with timer
Bathroom Exhaust Fan with diameter of 120 mm, maximum airflow 322,82 m3/h, input power 20 W, noise level of 39 dB, number of speeds 1, white colour
  669,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MAKven001
4.6 37×
Watch Price/Availability
Rohnson R-2859R - 7 l
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 80 to 200 °C, non-stick surface, display, overheat protection, thermostat, dishwasher safe parts, timer, automatic shutdown, temperature regulation and automatic programs, 6 programs, comes with removable container, power consumption 1800 W, 7 l capacity with non-stick coating, 1 frying basket, cable length 0,9 m, weight 5.9 kg, dimensions 35.5 × 30.5 × 45 cm (H×W×D)
-10 % off new 2,429,- New 2,699,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROHhvf29
Watch Price/Availability
ALFAPARF MILANO Semi Di Lino Reconstruction Reparative Light Mask 500 ml
Hair Mask for women, conditioner, for soft and damaged hair, 500ml volume, effect: nutrition, regeneration, strengthening, gloss, easy combing and smoothing - 200 Kč/100 ml
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL103913
Watch Price/Availability
Alza W2132X No. 213X yellow for HP printers
Compatible Toner Cartridge for HP Color LaserJet Enterprise MFP 5800, up to 6000 pages
Great price 4,739,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7784u4n7
4.9 245×
Watch Price/Availability
PERWOLL Renew Dark Bloom 3 l (60 washes)
Washing Gel - suitable for black clothing, preserves colour intensity, 60 wash cycles, volume 3000 ml - 5.78 Kč/pcs - from 116 Kč/1 l
  347,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR2833
Watch Price/Availability
MAWA Profi wooden hanger with notches and trouser bar, natural
Hanger trousers, jacket, suit jacket and coat, material: wood, package contains: 1 pc(s), colour: brown
  129,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MAWram50
4.5 44×
Watch Price/Availability
Siguro Vacuum Pump
Vacuum Sealer - handheld vacuum cleaner
-6 % off new 93,- New 99,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_VP_A120W
Watch Price/Availability
ALFAPARF MILANO Semi Di Lino Sublime Cristalli Liquidi The Original 50 ml
Hair Serum - great for moisturizing, - 1,658 Kč/100 ml
  829,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL103909
Watch Price/Availability
Alza W2131A No. 213A cyan for HP printers
Compatible Toner Cartridge for HP Color LaserJet Enterprise MFP 5800, up to 3000 pages
Great price 3,169,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7784u4n3
4.8 16×
Watch Price/Availability
SOMAT special salt 2,5 kg
Dishwasher Salt - protection against limescale, prolongs the life of the dishwasher, weight 2,5 kg - 44 Kč/1 kg
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS2301
Watch Price/Availability
DuraHome Jute Twine 100g / 50m, 5 colours
Twine
  240,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: DURpro041
4.3 5×
Watch Price/Availability
Philips 8000 BRE711/00
Epilator - classic, for legs, private parts and body, quick charge, number of tweezers: 32, number of speed settings: 2, power supply: battery, number of attachments: 5, number of heads: 3, package contents: case/pouch, trimmer and epilation head, colour: white and blue
-8 % off new 2,759,- New 2,999,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PHIEP2185
Watch Price/Availability
VT COSMETICS Red Booster Reedle Shot 100 50 ml
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,558 Kč/100 ml
Discounted -30 % 779,- 1,126,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL7058