AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,547 Results
Watch Price/Availability
DuraHome Jute twine 100 g/ 40 m, 4 pcs
Twine - 100% natural fibers, ecological and biodegradable, strong and weather-resistant, flexible, universal use (household, garden, packing, decoration)
  119,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DURpro017
4.6 37×
Watch Price/Availability
Rohnson R-2859R - 7 l
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 80 to 200 °C, non-stick surface, display, overheat protection, thermostat, dishwasher safe parts, timer, automatic shutdown, temperature regulation and automatic programs, 6 programs, comes with removable container, power consumption 1800 W, 7 l capacity with non-stick coating, 1 frying basket, cable length 0,9 m, weight 5.9 kg, dimensions 35.5 × 30.5 × 45 cm (H×W×D)
-10 % off new 2,429,- New 2,699,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROHhvf29
Watch Price/Availability
TRUSSARDI Pure Jasmine EdP 90 ml
Eau de Parfum women´s - 1,332 Kč/100 ml
  1,199,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFT1065
Watch Price/Availability
Alza C2P10AE No. 651 black for HP printers
Compatible Ink for DeskJet Ink Advantage 5575, DeskJet Ink Advantage 5645, HP OfficeJet 202, HP OfficeJet 252 Mobile, yield up to 600 pages
Great price 529,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7449z
4.8 37×
Watch Price/Availability
DUREX Sensual 10 pcs
Condoms - extra thin, latex, one kind, regular lubrication, - 30 Kč/1 pc(s)
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KND227
Watch Price/Availability
EcoMatrace Relax massage 17 cm, 90 × 200 cm
Mattress Dimensions - 90 cm ×200 cm × 17 cm, With massage profile, firmness: medium stiff, weight capacity 130 kg
New arrival 3,769,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: ECOmat69
4.5 44×
Watch Price/Availability
Siguro Vacuum Pump
Vacuum Sealer - handheld vacuum cleaner
-6 % off new 93,- New 99,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_VP_A120W
Watch Price/Availability
DKNY Be Delicious Orchard Street Body Mist 250 ml
Body Spray - suitable for normal skin, refreshing, 250 ml volume - 96 Kč/100 ml
Great price 239,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSTE3782
2.3 6×
Watch Price/Availability
Alza CLT-C504S Cyan for Samsung Printers
Compatible Toner Cartridge - for Samsung CLP-415N, 415NW, CLX-4195, 4195N, 4195FN, 4195FW, Xpress SL-C1810W, C1860FW, yield up to 1800 pages
Great price 1,089,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7842p
4.9 245×
Watch Price/Availability
PERWOLL Renew Dark Bloom 3 l (60 washes)
Washing Gel - suitable for black clothing, preserves colour intensity, 60 wash cycles, volume 3000 ml - 5.78 Kč/pcs - from 116 Kč/1 l
  347,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR2833
Watch Price/Availability
Richter Czech R.711. ZB.92. MD. TB3
Door Fittings - shield, ball - handle design, PZ lock type, made of stainless steel, suitable for outdoor use
  2,949,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RICHt49
4.3 5×
Watch Price/Availability
Philips 8000 BRE711/00
Epilator - classic, for legs, private parts and body, quick charge, number of tweezers: 32, number of speed settings: 2, power supply: battery, number of attachments: 5, number of heads: 3, package contents: case/pouch, trimmer and epilation head, colour: white and blue
-8 % off new 2,759,- New 2,999,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PHIEP2185
Watch Price/Availability
MARY & MAY Vegan Cica Teatree AHA PHA Blemish Toner 200 ml
Face Tonic - for cleansing the skin - 150 Kč/100 ml
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL5073
2.6 10×
Watch Price/Availability
Alza C2P25AE No. 935XL Magenta for HP Printers
Compatible Ink - for HP OfficeJet Pro 6230, HP OfficeJet Pro 6830; 12ml
Great price 279,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7459
4.8 16×
Watch Price/Availability
SOMAT special salt 2,5 kg
Dishwasher Salt - protection against limescale, prolongs the life of the dishwasher, weight 2,5 kg - 44 Kč/1 kg
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS2301
Watch Price/Availability
BOT WiFi Room Thermostat Tuya RT1 3A Black
Thermostat - smart programmable, with placement on boiler, input voltage: 230 V, power: power plug, weekly and daily programmes
  1,699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BOTter003
4.3 11×
Watch Price/Availability
Comfier Snailax CF-6302N-GS
Massage Collar - shiatsu massage, used for massage, suitable for neck, back, shoulders and hips, special features: intensity settings and heating, power supply: battery, car socket and mains
  1,579,-
Buy
Unsealed - in stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SNAMS01
1.0 1×
Watch Price/Availability
VICEROY KISS 461096-57
Watch women's - analog time display, movement quartz, round dial shape, elegant, mineral glass, waterproof rating 50 m (5 ATM) , case material: steel, case colour: black, watch band material: surgical steel, band colour: black, interchangeable band
  2,966,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KHO19052
3.0 2×
Watch Price/Availability
Alza CLI-42PC photo cyan for Canon printers
Compatible Ink for Canon PIXMA PRO-100, PRO-100S, 12ml
Great price 259,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7101b7
4.4 27×
Watch Price/Availability
ĽORÉAL PARIS Men Expert Magnesium Defense Cleansing Gel 100 ml
Cleansing Gel - for men, for normal skin, suitable for mature skin, suitable for dry skin, suitable for mixed and oily skins - 149 Kč/100 ml
Great price 149,- Save 30,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL3719
Watch Price/Availability
Richter Czech R.104. ZA.72. F1. TB3
Door Fittings - shield, handle - knob design, ZA lock type, made of aluminium, suitable for outdoor use
  2,339,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RICHt158
4.8 45×
Watch Price/Availability
Siguro SC-P461K Berry
Bathroom Scale
  409,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_SC_P461K
5.0 1×
Watch Price/Availability
GOSH Velvet Touch Eye Liner 012 Truly Brown
Eye Pencil - brown - 19,083 Kč/100 g
  229,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEKO9835
3.0 2×
Watch Price/Availability
Alza CLI-42PM photo purple for Canon printers
Compatible Ink for Canon PIXMA PRO-100, PRO-100S, 12ml
Great price 259,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7101b8