AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,536 Results
Watch Price/Availability
CELIMAX The Real Cica Soothing Cream 50 ml
Face Cream , skin type: sensitive and dry, effect: moisturising, soothing and protective, 50 ml - 698 Kč/100 ml
  349,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KORCEL0018
2.8 14×
Watch Price/Availability
Alza F6V24AE No. 652 colour for HP printers
Compatible Ink for HP Deskjet Ink Advantage 1115 printers, 2135, 3635, 3636, 3775, 3785, 3787, 3788, 3789, 3790, 3835, 4535, 4675, 5075, 5275, Yield up to 200 pages
Great price 289,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7585z
4.9 51×
Watch Price/Availability
GILLETTE Revitalising Sea Mist 100 ml
Aftershave - moisturising, soothing and softening effect, for sensitive skin, volume 100 ml - 229 Kč/100 ml
  229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HOL418
Watch Price/Availability
Escape6 SORG floor edge, 40 cm, with pins, 2 pcs, black
WPC Accessory - termination edge for the SORG modular floor, design with pins, 40 × 6 cm, bevelled profile for smooth entry, black, 2 pcs
  105,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ESCwpc052
4.5 2×
Watch Price/Availability
JTF P200 Black
Electric Toothbrush - sonic, 40000 movements per minute, 5 modes, timer and battery indicator, spare heads: 6 pc(s)
  989,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JTFek883
Watch Price/Availability
SWAROVSKI 5723171
Bracelet - unisex, rigid, material: stainless steel, surface finish rhodium plating, gemstone setting: swarovski Crystals, length 16.7 cm
  3,779,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SP20502
Watch Price/Availability
Alza C9370A No. 72XL Photo Black for HP Printers
Compatible Ink - for HP DesignJet T1100, T610, T770, T770 24 inches, T2300, T790, T790ps 24", T790, T790 ePrinter 44", T795 ePrinter 44"
Great price 539,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7494e
4.7 522×
Watch Price/Availability
BATISTE Floral Essence 200 ml
Dry Shampoo - for greasy and normal hair, volume 200 ml - 50 Kč/100 ml
  99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL3422
Watch Price/Availability
Würth 1K PU Winter Gun Mounting Foam 850 ml
Insulation Foam
  329,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WURhob062
4.5 13×
Watch Price/Availability
Rohnson R-2525 Grill Master
Electric Grill desktop, power 2200 W, number of programs 1, grill material plastic, grill surface material aluminium, grill area 40 cm × 30 cm, number of grilling areas 1, weight 4,2 kg, length of power cable 0,99 m, non-stick surface, drip tray and temperature regulation
-5 % off new 1,419,- New 1,499,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROHEG424
Watch Price/Availability
VICEROY Grand Style 401228-77
Watch women's - analog time display, movement quartz, round dial shape, mineral glass, waterproof rating 50 m (5 ATM) , case material: steel, watch band material: surgical steel, band colour: multiple Colours, interchangeable band
  3,090,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KHO23466
Watch Price/Availability
Alza F6T79AE No. 913A yellow for HP printers
Compatible Ink for HP PageWide 352 printers, 377, HP PageWide Pro 452, 477, HP PageWide Managed P57750, P55250, 50ml, up to 4050 pages
Great price 1,159,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7577d
4.9 187×
Watch Price/Availability
PALMOLIVE Naturals Olive Milk Shower Gel 750ml
Shower Cream - for women suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, regenerating, nourishing and refreshing, active ingredients include aloe vera, ideal for dry skin, 750 ml volume - 18.53 Kč/100 ml
  139,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SG081
Watch Price/Availability
Würth 1K PU Assembly Foam B3 500 ml
Insulation Foam
  249,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WURhob057
3.5 4×
Watch Price/Availability
Beautifly B-Modello Massager
Massage Device - hot therapy, used for body shaping, massage and pain relief, suitable for stomach, buttocks, back, thighs, pectoral muscle, whole body and calf, power supply: battery, 6 massage programs, modes: 6
-6 % off new 2,439,- New 2,599,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BUFMP630
Watch Price/Availability
ERBORIAN Skin Therapy Serum 30 ml
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 4,130 Kč/100 ml
  1,239,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KORERB0008
Watch Price/Availability
Alza W2133X No. 213X purple for HP printers
Compatible Toner Cartridge for HP Color LaserJet Enterprise MFP 5800, up to 6000 pages
Great price 4,739,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7784u4o1
4.3 7×
Watch Price/Availability
GILLETTE Labs 3in1 198 ml
Shaving Gel - men's, for normal, sensitive, and dry skin, moisturising, soothing and protective effect, volume 198 ml
  199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HOL1222
Watch Price/Availability
Accept Pictogram "GROUND FLOOR" (160 × 80mm) (White Plate - Black Print)
Sign material: aluminium, mounting type: adhesive, dimensions: 8 × 16 cm (H × L)
  199,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ACpikt4210
5.0 2×
Watch Price/Availability
PHILCO PHAF 2005 Fry&Go
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 40 to 200 °C, display, dishwasher safe parts, timer and automatic programs, 4 programs, comes with removable container, power consumption 1500 W, 4 l capacity, container, cable length 0,9 m, weight 7.09 kg, dimensions 26.9 × 29.4 × 27.2 cm (H×W×D)
-9 % off new 2,379,- New 2,619,-
Buy
Unsealed - in stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PHIHF0874
Watch Price/Availability
AL HARAMAIN Portfolio Portrait Sandal EdP 75 ml
Eau de Parfum - 2,239 Kč/100 ml
  1,679,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFA1815
Watch Price/Availability
Alza C9372A No. 72XL Magenta for HP Printers
Compatible Ink - for HP DesignJet T1100, T610, T770, T770 24 inches, T2300, T790, T790ps 24", T790, T790 ePrinter 44", T795 ePrinter 44"
Great price 539,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7494g
4.8 37×
Watch Price/Availability
DUREX Sensual No Latex 10 pcs
Condoms - reinforced, latex Free, one kind, extra lubrication, - 30 Kč/1 pc(s)
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KND222
Watch Price/Availability
FISKARS OneClick Cultivator
Cultivator - weight: 370 g
  489,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FIShob332