AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,551 Results
4.9 8×
Watch Price/Availability
Ravak 913.00 Shower hose 150 cm, SatinFlex
Shower Hose - made of durable plastic, elegant smooth satin matt design, EasyTwist - free rotation of the shower rose prevents twisting of the hose, colour Satin, length 150 cm
  459,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RAVAK186
5.0 2×
Watch Price/Availability
TESLA SlowCook S900 Plus + 3 roky záruka
Slow Cooker - classic cooking function, integrated temperature probe, cooking to target temperature and constant temperature for up to 24 h, also suitable for sous vide, 3 cooking modes, delayed start, temperature maintenance, volume 5,6 l, in the equipment display, dishwasher safe accessories, removable container, maintaining the temperature, temperature control and delayed start, ceramic inner surface, power consumption 290 W, lid included, dimensions 32 × 43 × 28.5 cm (H×W×D), weight 5,1 kg, black and silver colour
  2,489,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: TESPH729
Watch Price/Availability
SWAROVSKI 5684241
Bracelet - women's, rigid, material: stainless steel, surface finish rhodium plating, gemstone setting: crystal, length 17.3 cm
  4,589,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SP20560
4.5 41×
Watch Price/Availability
Alza W2070A XL No. 117A black for HP printers
Compatible Toner Cartridge for HP Color Laser 150nw, 178nw, 179fnw, yield up to 1500 pages
-9 % off new 1,059,- New 1,169,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7784u1
4.7 522×
Watch Price/Availability
BATISTE Tropical 200 ml
Dry Shampoo - for greasy and normal hair, volume 200 ml - 50 Kč/100 ml
  99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL3421
4.5 40×
Watch Price/Availability
ALZATOOLS Leaf blower AKU CB20V BatteryONE 20V (without AKU)
Leaf Blower - cordless, airspeed: 190km/h, weight: 1,2kg
  619,-
Buy
Unsealed - in stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ATPT022
4.5 4×
Watch Price/Availability
Zelmer ZFS1017
Electric Slicer - power: 150W, maximum slice thickness: 15mm, cutting disc made of steel, safety, removable blade, blade cover, white colour
Great price 1,399,- Save 100,-
Buy
In stock 1 pcs
Order Code: ZELEK680
Watch Price/Availability
ALFAPARF MILANO YE Repair Reparitive Conditioner 1 l
Conditioner gives the following effect: hydration, regeneration, easy combing and softness, best for hair type: damaged - 63 Kč/100 ml
Great price 629,- Save 35,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL10556
3.8 30×
Watch Price/Availability
Alza TN-2411 Black for Brother Printers
Compatible Toner Cartridge - for Brother HL-L2312D, L2352DW, L2372DN, Brother DCP-L2512D, L2532DW, L2552DN, Brother MFC-L2712DN, L2712DW, L2732DW, yield up to 1200 pages
-5 % off new 739,- New 779,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7065d
4.8 158×
Watch Price/Availability
PAMPERS Splashers size 5-6 (10 pcs)
Swim Nappies – used in water, for children 12 – 17 kg, size 5 and 6, elastic Band - 25 Kč/1 pc(s)
  245,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PLN176
4.7 21×
Watch Price/Availability
ALZATOOLS Drilling hammer AKU CRH20V BatteryONE 20V (without battery)
SDS-Plus Rotary Hammer Drill - 20V, 2 functions - drilling and hammer drilling, impact energy 1.1J, speed 0-900rpm, impact rate 0-5,000bpm, forward/reverse operation, LED light, carbon motor, weight 1.2kg, includes 6 drill bits and 4 bits + locking bit and drill bit holder, storage case, compatible with the BatteryONE 20V system, 3-year warranty, PRODUCT WITHOUT BATTERY AND CHARGER
-7 % off new 1,299,- New 1,399,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ATPT004
4.1 19×
Watch Price/Availability
Lauben Multifunction Rice Cooker 1200WR Rose Gold Edition
Rice Cooker - features display, overheat protection, automatic programs, removable container, thermostat, dishwasher-safe inner container , timer, temperature maintenance and delayed start, ceramic interior surface type, spoon and measuring cup included, dimensions 18.5 × 21.5 × 19 cm (W×L×H), weight 2.2 kg
  1,499,-
Buy
In stock 2 pcs
Order Code: LAURY48
Watch Price/Availability
LUMENE Overnight Care Lash & Eyebrow Serum
Eyebrow Gel transparent, fill, thicken, define and colour your eyebrows - 12,580 Kč/100 ml
  629,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEKO9230
3.0 2×
Watch Price/Availability
Alza CRG-070H BK black for Canon printers
Compatible Toner Cartridge for Canon i-SENSYS LBP246dw printers, Canon i-SENSYS LBP243dw, Canon i-SENSYS MF461dw, Canon i-SENSYS MF465dw, Canon i-SENSYS MF463dw, up to 10200 pages
-9 % off new 2,329,- New 2,579,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7264y4
5.0 4×
Watch Price/Availability
PROTEX Sensitive 250 ml
Liquid Soap - disinfectant, suitable for normal skin, antibacterial and moisturising, with pump, fresh fragrance, suitable for men, women, and children, volume 250 ml - 44 Kč/100 ml
Amazing Deal 109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYD981
3.5 14×
Watch Price/Availability
tesa COMFORT 55881 White
Insect Screen - for roof window, dimensions: 120×140cm, white
  399,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TESA014
5.0 3×
Watch Price/Availability
BABYLISS PRO FX8700RBPE
Trimmer - for hair, professional, for both men and women, non-slip handle and adjustable cut length, 8 attachments, blade material steel, min. cut length 0.8 mm, max. cutting length 19 mm, mains power, battery operated, push-button control
  3,399,-
Buy
In stock 2 pcs
Order Code: BABzst33
Watch Price/Availability
VICTORIACRUZ Lieve (Ag925/1000, 3 g)
Necklace - women's, classic, chain-type, slim design, with stone, silver 925/1000, rhodium-plated, weight 3 g, setting crystal, length 45 cm, dimensions 1 × 1 cm (H×W)
  1,794,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SP20216
4.5 12×
Watch Price/Availability
Alza TN-2320 Black for Brother Printers
Compatible Toner Cartridge - for HL-L2300D, HL-L2340DW, HL-L2360DN, HL-L2365DW, DCP-L2500D, DCP-L2520DW, DCP-L2540DN, DCP-L2560DW, MFC-L2700DW, MFC-L2720DW, MFC-L2740DW, yield up to 2600 pages
-4 % off new 899,- New 939,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7063
4.8 41×
Watch Price/Availability
GILLETTE Labs 10 pcs
Replacement Blade Refill - men's, 5 blades, swinging - 125 Kč/pcs - from 125 Kč/1 pc(s)
  1,249,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HOL1199
3.0 2×
Watch Price/Availability
ALVEUS Basic 170 fi 70
Stainless Steel Sink – rectangular shape, single bowl sink, with a tray, with drainer, made from stainless steel, reversible variant, strainer outlet, stainless steel colour, overall dimensions of the sink: 43,5cm × 78cm × 14cm (L × W × D), sink bowl dimensions: 36 × 35,5 × 14cm (L × W × D)
-6 % off new 929,- New 990,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALVEDR055
Watch Price/Availability
Midea MAD55000ADK0_
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 80 to 200 °C, non-stick surface, display, timer, temperature regulation and automatic programs, 12 programs, comes with french fry basket, power consumption 1700 W, 5.5 l capacity, aluminium ceramic container with non-stick coating, 1 frying basket, cable length 0,8 m, weight 4.47 kg, dimensions 38.7 × 30 × 27.1 cm (H×W×D)
Amazing Deal 1,789,- Save 210,-
Buy
In stock 3 pcs
Order Code: MIDHF651
Watch Price/Availability
Q&Q V23A-018VY
Watch children's - analog time display, movement quartz, round dial shape, 12/24 hour format, Q&Q series, plastic glass, waterproof rating 100 m (10 ATM), case material: plastic, case colour: blue, watch band material: plastic, band colour: red, for max. wrist circumference 18.2 cm, interchangeable band
  459,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KHO23443
3.9 6×
Watch Price/Availability
Alza CF259A No. 59A black for HP printers
Compatible Toner Cartridge for HP LaserJet Pro M304a, M404, M428, yield up to 3000 pages
-6 % off new 1,609,- New 1,719,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7694m