AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,539 Results
4.2 6×
Watch Price/Availability
MakTrade MTG A100CS pipe 15 W, diameter 100 mm, with bearing, white
Bathroom Exhaust Fan with diameter of 100 mm, maximum airflow 93 m3/h, input power 15 W, noise level of 31 dB, number of speeds 1, white colour
  299,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MATvedk019
Watch Price/Availability
HOOVER HF310P 011 HF3 - Garance vrácení peněz po registraci
Upright Vacuum Cleaner - animal hair, for all types of floors, charging time: 3,5 h, battery type: Li-ion, battery capacity: 2500 mAh, power input: 400W, operating time: 60 min, hepa, noise level: 86 dB, container capacity: 0,7l, wall mount, black and gold colour
  4,990,-
Buy
In stock 1 pcs
Order Code: HOOTV58
1.3 3×
Watch Price/Availability
NARS Natural Radiant Longwear Foundation Macao Medium Dark 4 30 ml
Make-up high coverage, long-lasting, tone dark, suitable for oily, normal, mixed and dry skin, liquid consistency, lasts up to 24 hours, the product belongs to professional and vegan cosmetics, volume 30 ml, effect: toning, evens skin tone and smoothing - 3,663 Kč/100 ml
Amazing Deal 1,099,- Save 291,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEKO8830
3.9 6×
Watch Price/Availability
Alza CF259A No. 59A black for HP printers
Compatible Toner Cartridge for HP LaserJet Pro M304a, M404, M428, yield up to 3000 pages
-6 % off new 1,609,- New 1,719,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7694m
4.5 4×
Watch Price/Availability
CARE + PROTECT Cotton wash 400 ml
Laundry Perfume - laundry perfume, for washing machine, 100% essence; elegant, delicate and fresh fragrance that combines floral and woody notes; The harmonious composition leaves the laundry feeling clean and fresh, reminiscent of the scent of freshly washed laundry; Suitable for all fabrics and colours and for all washing programmes; long-lasting fragrance for up to 5 weeks; does not stain and replaces fabric softener; long-lasting fragrance after drying in the dryer, perfume does not damage the dryer; perfect for sportswear; one pack lasts up to 80 wash cycles - 19.95 Kč/washing - from 998 Kč/1 l
  399,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CAPRIS99
4.0 19×
Watch Price/Availability
Aga Folding portable bathtub 120 × 60 × 50 cm dark blue
Bath freestanding, oval, folding and portable, orientation: left and right, dimensions: 60 × 120 × 50 cm (H × W × D), blue colour
  589,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGAvana001
Watch Price/Availability
HAIER HAF3AFW 011 I-Master Series 3
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 60 to 200 °C, display, lid with viewing window, interior light, timer, temperature regulation and automatic programs, 5 programs, comes with removable container, power consumption 1650 W, 7 l capacity, 2 frying baskets, weight 5.5 kg, dimensions 30.9 × 38.3 × 30 cm (H×W×D)
  2,490,-
Buy
In stock 1 pcs
Order Code: HAIHF0707
Watch Price/Availability
ARMAF Check Mate Queen EdP 100 ml
Eau de Parfum women´s - 719 Kč/100 ml
  719,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFA2055
4.2 33×
Watch Price/Availability
Alza T603XL BK/C/M/Y Multipack for Epson Printers
Compatible Ink - for Epson Expression Home XP-2100, XP-3100, Epson WorkForce WF-2850DW; up to 500 + 3x 350 pages
-5 % off new 959,- New 1,019,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7419z5
4.9 374×
Watch Price/Availability
PANTENE Pro-V Repair & Protect 3 Minute Miracle 220 ml
Conditioner gives the following effect: regeneration, nutrition and protection, best for hair type: for all hair types, normal and damaged - 54 Kč/100 ml
  119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL9427
4.8 4×
Watch Price/Availability
VASAGLE Folding table on castors, metal, brown 50 × 35 × 60 cm
Side Table rectangular, on wheels, board is made of: wood, construction is made of: metal, dimensions: 60 × 50 × 35 cm (H × W × D)
-6 % off new 1,219,- New 1,299,-
Buy
Unsealed - in stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HOMEaaa0909
4.5 224×
Watch Price/Availability
Rowenta RH2078WO X-Force Flex 9.60 3v1 Animal Auto 100AW, 18V, 45min
Upright Vacuum Cleaner - animal hair, for all types of floors, charging time: 3 h, battery type: Li-ion, operating time: 45 min, hepa, noise level: 83 dB, container capacity: 0,4l, wall mount, red colour
-1 % off new 4,949,- New 4,999,-
Buy
Unsealed - in stock 3 pcs
Order Code: ROWTV238
Watch Price/Availability
SWISS ARABIAN Shaghaf Men EdP 75 ml
Eau de Parfum - for men, aromatic main scent, watery scents, ambergris fragrance, citrus, cardamom, Lavender, orange and cinnamon, volume 75 ml - 745 Kč/100 ml
  559,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFS1025
4.6 5×
Watch Price/Availability
Alza CRG 051 H Black for Canon Printers
Compatible Toner Cartridge - for i-Sensys LBP160, LBP162, MF160, MF269, MF264, yield up to 4100 pages
-11 % off new 969,- New 1,089,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7258
4.6 19×
Watch Price/Availability
Care + Protect LPL1044TAF
Laundry Perfume TALCO WASH washing machine perfume for allergy sufferers, children and people with sensitive skin (DERMATOLOGICALLY TESTED). 400ml pack for up to 80 wash cycles. - from 4.70 Kč/washing - from 1,175 Kč/1 l
  from  376,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CAPRIS34
4.8 6×
Watch Price/Availability
ALZATOOLS Accumulator 12V, 2 Ah 20LBP12V
Rechargeable Battery for Cordless Tools
  399,-
Buy
Unsealed - in stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ATPT069
4.6 84×
Watch Price/Availability
ETA Moneto II 7453 90000
Upright Vacuum Cleaner - Carpets, Hard floors, Linoleum and Floating floors, charging time: 5 h, battery type: Li-ion, operating time: 50 min, hepa, noise level: 83 dB, container capacity: 0,55l, gold colour
-6 % off new 3,359,- New 3,589,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order Code: ETAtvs78
Watch Price/Availability
Meucci Pancier Bracelet 0.7cm
Bracelet - unisex, flexible, chain-type, material: surgical steel, surface finish glossy, jewellery weight 14 g, no gemstones, length 20 cm
  422,-
Buy
In stock 5 pcs at the supplier's
Order Code: MEUnar16
3.2 11×
Watch Price/Availability
Alza C2P42AE No. 932XL BK No. 933XL C/M/Y Multipack for HP Printers
Compatible Ink - for HP OfficeJet 6100 E-Printer, OfficeJet 6600 e-All-In-One, OfficeJet 6700 Premium, OfficeJet 7110 Wide Format, OfficeJet 7510WF, OfficeJet 7600 Series, OfficeJet 7610 Wide Format, OfficeJet 7612 Wide Format; 1x 32ml + 3x 16ml; 1500+1050+1050+1050 pages
-9 % off new 919,- New 1,019,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7461
4.6 83×
Watch Price/Availability
VANISH Oxi Action Gel Stain Remover 750 ml
Stain Remover - 750ml 800g - 199 Kč/1 l
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR1923
3.3 16×
Watch Price/Availability
AlzaTools AT-CWADVC20V BatteryONE 20V
Industrial Vacuum Cleaner - cordless, for all types of floors, for wet and dry cleaning, metal collection container with a capacity of 20 l, Hose length 1.5 m, 3-piece suction tube for optimal length adjustment, foam filter for wet vacuuming, non-woven filter for dry vacuuming, floor, crevice and sofa nozzle, possibility to vacuum into a paper bag (included), possibility to buy a HEPA filter, compatible with BatteryONE 20V, weight 3.8 kg, 3 years warranty, PRODUCT WITHOUT BATTERY AND CHARGER
  1,459,-
Buy
Unsealed - in stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ATPT046
4.7 173×
Watch Price/Availability
Siguro DH-P300W Orca 20L WiFi
Air Dehumidifier - suitable for rooms up to 80m2, dehumidifies up to 20l/day, 6,5l water container, noise level: 45 dB, power regulation, timer, anti-freeze, display, automatic shutdown, automatic dehumidification, "turbo" system for drying laundry, full tank indication, touch panel, auto-defrost and automatic restart, weight: 14kg
-3 % off new 4,839,- New 4,999,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order Code: SGR_DH_P300W
Watch Price/Availability
TOCOBO Cica Calming Powder Wash 50 g
Cleansing Powder
  309,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL8389
4.1 29×
Watch Price/Availability
Alza 44973536 Black for OKI Printers
Compatible Toner Cartridge - for C301DN, C321DN, MC332DN, MC340 Series, MC342DN, MC342DNW; yield up to 2200 pages
-6 % off new 859,- New 919,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7812