AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,539 Results
4.8 278×
Watch Price/Availability
PRIMEROS Safeguard extra thick condoms, 12 pcs
Condoms - classic, reinforced, latex, one kind, regular lubrication, - 17.42 Kč/1 pc(s)
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KND066
4.6 364×
Watch Price/Availability
Richter Czech EXR.40/50.BSZ.NI
Cylinder - security class: RC4, resistant to drilling, picking, bumping and breaking, identification card, dimensions: 40/50, 6 keys included
-6 % off new 749,- New 799,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RICH467
4.9 16×
Watch Price/Availability
Tefal EY846HE0 Easy Fry Silence Grey
Hot Air Fryer - temperature range from 40 to 220 °C, display, lid with viewing window, dishwasher safe parts, interior light, temperature maintenance, temperature regulation and automatic programs, 10 programs, comes with removable container, power consumption 1800 W, 7 l capacity, 1 frying basket, cable length 0,9 m, weight 5.4 kg, dimensions 29.5 × 41 × 33.4 cm (H×W×D)
-1 % off new 3,449,- New 3,499,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order Code: TEFHF8401
Watch Price/Availability
MIXSOON PDRN Collagen Eye Serum 20 ml
Eye Serum - - 1,745 Kč/100 ml
  349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL8367
4.6 11×
Watch Price/Availability
Alza T2636 BK/PBK/C/M/Y Multipack for Epson Printers
Compatible Ink - for Epson Expression Premium XP-510, Expression Premium XP-520, Expression Premium XP-600, Expression Premium XP-600 Series, Expression Premium XP-605, Expression Premium XP-610, Expression Premium XP-610 Series, Expression Premium XP-615, Expression Premium XP-620, Expression Premium XP-620 Series, Expression Premium XP-625, Expression Premium XP-700, Expression Premium XP-710, Expression Premium XP-720, Expression Premium XP-800, Expression Premium XP-810, Expression Premium XP-820; 1x 22ml + 4x 10ml; 500+400+700+700+700 pages
-9 % off new 679,- New 749,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7392
5.0 6×
Watch Price/Availability
Oral-B Pro-Expert Professional Protection 75 ml
Toothpaste - gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, herbal flavour
Amazing Deal 79,- Save 21,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2449
5.0 1×
Watch Price/Availability
Richter Czech RK. E36. MILANO. BB. NIMAT
Door Fittings - rosette, with square shape, handle - handle design, BB lock type, made of aluminium, suitable for indoor use
-7 % off new 369,- New 399,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RICHt148
5.0 3×
Watch Price/Availability
Tefal DT9620F0 AeroSteam Elite
Garment Steamer - power consumption 1400 W, fast heating, automatic temperature setting, vertical steaming and fabric suction, container volume 200 ml, cable length 2,4 m, colour: blue and gold
  3,499,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order Code: TEFNO953
Watch Price/Availability
Risala Elite Tayf Al Hub EdP W 150 ml
Eau de Parfum women´s - 446 Kč/100 ml
Amazing Deal 669,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BEAUparf257
4.2 25×
Watch Price/Availability
Alza 44469705 Magenta for OKI Printers
Compatible Toner Cartridge - for C310DN, C330DN, C331DN, C510DN, C511DN, C530DN, C531DN, MC351DN, MC352DN, MC361DN, MC362DN, MC561DN, MC562DN, MC562DNW; yield up to 2000 pages
-9 % off new 829,- New 919,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7799
4.8 6×
Watch Price/Availability
MIXA Balm Cica+, a multi-purpose regenerating balm with 12% glycerin, panthenol, and squalene, 50ml
Body Balm Mixa balm Cica+, multifunctional regenerating balm with 12% glycerin, panthenol and squalene - 318 Kč/100 ml
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL7978
5.0 1×
Watch Price/Availability
Blue Medic Visco 140 × 200 cm
Mattress Dimensions - 140 cm ×200 cm × 22 cm, firmness: medium stiff, weight capacity 130 kg, Reversible, Antibacterial and Medical
New arrival 18,346,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: RESmat066
4.6 80×
Watch Price/Availability
Siguro Mackay C750W
Electric Kettle volume: 1.5l, power: 2200W, material: stainless steel, dual coat, strix connector, swivel base, hidden spiral and cable storage compartment, type of filter: none, white
  1,289,-
Buy
Unsealed - in stock 3 pcs
Order Code: SGR_EK_C750W
1.3 3×
Watch Price/Availability
NARS Natural Radiant Longwear Foundation Marquises Med Deep 5 30 ml
Make-up high coverage, long-lasting, tone dark, suitable for oily, normal, mixed and dry skin, liquid consistency, lasts up to 24 hours, the product belongs to professional and vegan cosmetics, volume 30 ml, effect: toning, evens skin tone and smoothing - 3,297 Kč/100 ml
Amazing Deal 989,- Save 401,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEKO8831
4.2 25×
Watch Price/Availability
Alza 44469706 Cyan for OKI Printers
Compatible Toner Cartridge - for C310DN, C330DN, C331DN, C510DN, C511DN, C530DN, C531DN, MC351DN, MC352DN, MC361DN, MC362DN, MC561DN, MC562DN, MC562DNW; yield up to 2000 pages
-9 % off new 829,- New 919,-
Buy
Unsealed - in stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7800
4.9 11×
Watch Price/Availability
WELEDA For Men Energy Fresh 3in1 shower gel 200 ml
Shower Gel - for men, suitable for normal skin, cleaning, 200 ml volume - 110 Kč/100 ml
  219,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SG1297
4.8 36×
Watch Price/Availability
ALZATOOLS Torch AKU CL20V BatteryONE 20V (without battery)
Light - 20V, 3 LED diodes, luminous flux 260lm, 4-stage light head tilt within a 90° range, compatible with the BatteryONE 20V system, 3-year warranty, BATTERY AND CHARGER NOT INCLUDED
  289,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ATPT010
4.8 256×
Watch Price/Availability
Rowenta IN5021F0 Clean It
Carpet Cleaner - carpets and soft surfaces, bagless, with a capacity of 1,5 l, with cable, noise level: 83,8dB, black colour
-4 % off new 4,319,- New 4,499,-
Buy
Unsealed - in stock 2 pcs
Order Code: ROWVV003
Watch Price/Availability
HOLIKA HOLIKA The Real Glutathione Gel Mask 35 g
Face Mask -, brightening, meant for the following skin type(s): normal, mixed, dry and mature
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL6651
4.7 3×
Watch Price/Availability
Alza TK-5240Y yellow for Kyocera printers
Compatible Toner Cartridge for printers Kyocera ECOSYS M5526cdn, Kyocera ECOSYS M5526cdw, Kyocera ECOSYS P5026cdn, Kyocera ECOSYS P5026cdw, up to 3000 pages
-9 % off new 1,259,- New 1,389,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7786v5d
4.8 4×
Watch Price/Availability
FRIDA MOM Basic Maternity Kit
Cosmetic Set - set includes disposable breathable panties, cooling absorbent Ice Maxi pads (4 pieces), soothing wet wipes with villin extract
  1,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BABY21198
4.8 322×
Watch Price/Availability
Richter Czech ES.K35/45.NI
Cylinder - security class: RC3, resistant to drilling and bumping, identification card, dimensions: 35/45, 6 keys included
-5 % off new 569,- New 599,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RICH494
4.9 223×
Watch Price/Availability
Siguro HR-I551E Forest Flow Premium
Hair Dryer ionic technology with diffuser, travel, power: 1500W, ionisation, cold air, temperature regulation, airflow control and overheat protection, number of speeds: 3, number of temperature settings: 4, base for wall mounting, power cord length: 1,7m, colour: green
-1 % off new 2,969,- New 2,999,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order Code: SGR_HR_I551E
Watch Price/Availability
PANDORA Moments 763604C01 Heart Pendant with "Love" Inscription
Charm -, gold-plated, setting: cubic zirconia, material is general metal (costume jewellery), weight: 2 g, Pandora jewelry (delivered with a box and certificate)
  1,459,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SP19580