AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,539 Results
5.0 1×
Watch Price/Availability
FROSCH Hibiscus Flower 900 ml
Fabric Softener - characteristics: for allergy sufferers and softens laundry, floral fragrance, 36 Washes washes, volume of 900 ml - 99 Kč/1 l
Great price 89,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR3592
Watch Price/Availability
BOT WiFi Room Thermostat Tuya RT3 16A Black
Thermostat - smart programmable, with placement on boiler, power: power plug, weekly and daily programmes
  1,699,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: BOTter007
5.0 1×
Watch Price/Availability
Medisana VC150
Massage Cups - 3in1 bulb massage, EMS and red light, 3 intensities of cupping, 6 levels of EMS, LED, Rechargeable, operating time 60 minutes, USB-C cable
-6 % off new 1,999,- New 2,129,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order Code: MEDMB034
Watch Price/Availability
PANDORA 793897C01 Coral-colored Ocean (Ag925/1000, 1.7g)
Bead (Charm) - (pendant), material: silver, encrusted with zirconia, surface finish: glossy, weight: 1,7g, Pandora jewelry (delivered with a box and certificate)
  1,119,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SP20015
5.0 1×
Watch Price/Availability
Alza T10 BK black for Canon printers
Compatible Toner Cartridge for Canon i-SENSYS X C1533i, Canon i-SENSYS X C1533iF, Canon i-SENSYS X C1538i, Canon i-SENSYS X C1538iF, up to 13000 pages
-5 % off new 1,269,- New 1,339,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7297m7
5.0 17×
Watch Price/Availability
AlzaEco Citrus for toilets 750 ml
Toilet Cleaner - for the toilets, with a citrus scent, to remove impurities, the smell, water and urinary stones, with perfume, does not burden domestic septic tanks or sewage treatment plants - 79 Kč/1 l
Great price 59,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS2678
Watch Price/Availability
BOT WiFi Room Thermostat Tuya RT4 3A Black
Thermostat - smart programmable, with placement on boiler, input voltage: 230 V, power: power plug, weekly and daily programmes
  1,099,-
Buy
In stock 3 pcs at the supplier's
Order Code: BOTter011
4.5 4×
Watch Price/Availability
BOSCH TAS163E Finesse Friendly
Coffee Pod Machine - pressure: 3,3 bar, power: 1400W, water tank volume: 0,7l, Tassimo capsule type, hot water function, one-touch beverage preparation and automatic shutdown, width: 15,7cm, height: 26,5cm, depth: 36,6cm, weight: 2,5kg, red colour
-8 % off new 1,369,- New 1,499,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order Code: BSHKK73
Watch Price/Availability
DKNY Ice Pop Very Cherry Body Mist 250 ml
Body Spray - suitable for normal skin, refreshing, 250 ml volume - 100 Kč/100 ml
  249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSTE3785
4.2 7×
Watch Price/Availability
Alza CZ132A No. 711 Yellow for HP Printers
Compatible Ink - for HP DesignJet T120, DesignJet T520, DesignJet T520 24 INCH, DesignJet T520 36 INCH, DesignJet T520 Series; 29ml
-8 % off new 329,- New 359,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7555
4.6 11×
Watch Price/Availability
GILLETTE SkinGuard 8 pcs
Replacement Blade Refill - men's, 2 blades, with moisturising strip, compatible with Gillette Skinguard series - 106 Kč/1 pc(s)
  849,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HOL1143
Watch Price/Availability
BOT WiFi Room Thermostat Tuya RTL3 16A White
Thermostat - smart programmable, with placement on boiler, input voltage: 24 V, power: power plug, weekly and daily programmes
  1,499,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: BOTter027
5.0 1×
Watch Price/Availability
Bellissima 11856 Glam Waves
Hair Curler - conical, diameter: 25mm, material ceramics, max. temperature 210°C, automatic shutdown, ionisation and lcd display, number of temperature settings: 5, heat-up time 30s, input power 64 W, cable length 1,8m, colour: white, black and rose gold
-6 % off new 1,409,- New 1,499,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order Code: BELLkl63
Watch Price/Availability
AL HARAMAIN Azlan Oud Bleu Edition EdP 100 ml
Eau de Parfum women´s - 1,479 Kč/100 ml
  1,479,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFA2021
4.5 13×
Watch Price/Availability
Alza CLI-551C Cyan for Canon Printers
Compatible Ink - for Canon PIXMA IP7200 Series, PIXMA IP7250, PIXMA IP8700 Series, PIXMA IP8750, PIXMA IX6800 Series, PIXMA IX6850, PIXMA MG5400 Series, PIXMA MG5450, PIXMA MG5500 Series, PIXMA MG5550, PIXMA MG5600 Series, PIXMA MG5650, PIXMA MG5655, PIXMA MG6300 Series, PIXMA MG6350, PIXMA MG6400 Series, PIXMA MG6450, PIXMA MG6600 Series, PIXMA MG6650, PIXMA MG7100 Series, PIXMA MG7150, PIXMA MG7500 Series, PIXMA MG7550, PIXMA MX720 Series, PIXMA MX725, PIXMA MX920 Series, PIXMA MX925; 8.5ml, yield up to 470 pages
-5 % off new 159,- New 169,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7132
4.8 52×
Watch Price/Availability
SYOSS Brow Tint light brown
Eyebrow Colour - last up to 4 weeks, covers the gray hairs, water and smudge resistant, for up to 10 uses, long-lasting eyebrow colour, simple application
  313,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEKO7287
Watch Price/Availability
BOT WiFi Wireless Room Thermostat Tuya RTL1 16A Black
Thermostat - smart programmable, with placement on boiler, power: power plug, weekly and daily programmes
  2,199,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: BOTter024
Watch Price/Availability
Rohnson R-5655 Velvet Creme
Ice Cream Maker - power use of 700W, container volume of 1,5l, 9 programmes, without compressor
-5 % off new 3,799,- New 3,999,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order Code: ROHZM154
Watch Price/Availability
Daniel Wellington Elan Bracelet DW00400142
Bracelet - women's, rigid, open, material: surgical steel, surface finish glossy, jewellery weight 16 g, no gemstones, length 18.5 cm
  2,389,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Xclhod208
4.2 6×
Watch Price/Availability
Alza Q6002A No. 124A Yellow for HP Printers
Compatible Toner Cartridge - for Color LaserJet 1600, Color LaserJet 2600, Color LaserJet 2600N, Color LaserJet 2600 Series, Color LaserJet 2605, Color LaserJet 2605DN, Color LaserJet 2605DTN, Color LaserJet 2605 Series, Color LaserJetCM 1000 Series, Color LaserJetCM 1015, Color LaserJetCM 1015 MFP, Color LaserJetCM 1017, Color LaserJetCM 1017 MFP, LaserJet CP 2600, yield up to 2000 pages
-89 % off new 119,- New 1,189,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7776
4.5 2×
Watch Price/Availability
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Sage & Citrus 567 g
Candle - fruit scent, - 121 Kč/100 g
  684,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SVI3278
Watch Price/Availability
Falco Taisa IV 180cm White/Artisan Oak
Wardrobe
New arrival 9,772,-
Buy
In stock 3 pcs at the supplier's
Order Code: FALsat13
2.0 7×
Watch Price/Availability
Beautifly B-Bubble BODY Slimming massager, anti-cellulite, magnetotherapy
Massage Device - lymphatic massage and light therapy, used for body shaping, cellulite reduction and blood circulation improvement, suitable for stomach, buttocks, arm and thighs, power supply: battery, 5 massage programs, modes: 5
-5 % off new 3,109,- New 3,299,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order Code: BUFMP026
5.0 1×
Watch Price/Availability
MAISON ASRAR Red Velvet EdP 100 ml
Eau de Parfum women´s - 539 Kč/100 ml
  539,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFM1183