AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,509 Results
Watch Price/Availability
LUMENE Nordic Ageless Multi-Peptdie Serum 30 ml
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 5,127 Kč/100 ml
  1,538,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL7621
4.6 89×
Watch Price/Availability
GARNIER PureActive 3-in-1 Charcoal 150ml
Face Mask - washing means, cleansing, meant for the following skin type(s): oily - 99 Kč/100 ml
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PLK430
Watch Price/Availability
Chest of drawers Simple decor cashmere matt 3S 80
Chest of Drawers with drawers, without feet made of: chipboard and plastic, dimensions: 78,5 × 80 × 39 cm (H × W × D)
-8 % off new 2,299,- New 2,499,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order Code: wipm375
3.7 11×
Watch Price/Availability
CLATRONIC AKS828
Handheld Vacuum - battery, battery type: Ni-MH, noise level: 70 dB, colour: white and blue
  690,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: EAD1471c
Watch Price/Availability
VICTORIA CRUZ Lieve (Ag925/1000, 2,2 g)
Earrings - drop, clasp style: friction back, women's, material: silver, hallmark: silver 925/1000, surface finish: rhodium plating, weight: 2.2 g, encrustation: crystal, gemstone shape: drop, includes pair earrings, height 3 cm, width 0.9 cm
  1,534,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SP20199
4.5 35×
Watch Price/Availability
SYOSS Anti Grease Dry Shampoo 200 ml
Dry Shampoo - for greasy hair, volume 200 ml - 107 Kč/100 ml
  213,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: VLS635
Watch Price/Availability
AMS Clock 9695
Wall Clock , clock type: Analog, power supply: Battery, best placed: Kids' room, Living room and Bedroom, colour: Gold
  2,632,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: AMShod040
5.0 1×
Watch Price/Availability
Vortice radial fan Vort Quadro Micro 100
Bathroom Exhaust Fan with diameter of 100 mm, maximum airflow 90 m3/h, input power 20 W, noise level of 39,2 dB, number of speeds 2, white colour
  3,364,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: VORven197
Watch Price/Availability
PARIS CORNER Emir Mango Punch EdP 100 ml
Eau de Parfum - for men and women, fruity main fragrance, volume 100 ml - 529 Kč/100 ml
Discounted -5 % 529,- 559,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFP1086
4.8 275×
Watch Price/Availability
SCHWARZKOPF TAFT Power Invisible 5 Hairspray 250 ml
Hairspray - vegan, pro all hair types, provides protection from external influences, strong hold, volume 250 ml - from 62 Kč/100 ml
  from  132,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: STL074
Watch Price/Availability
AMS Clock 9667
Wall Clock , clock type: Analog, power supply: Battery, best placed: Kids' room, Living room and Bedroom, colour: Multicolour
  2,880,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: AMShod035
4.5 2×
Watch Price/Availability
ProfiCook ES 1209 espresso 20bar
Lever Coffee Machine - pressure 20bar, water container volume 1,8l, prepares two cups at once, input power 850W, number of coffee beverages:, width 20cm, height 30cm, depth 28cm, weight 3,8kg, colour: silver
  3,490,-
Buy
In stock 3 pcs at the supplier's
Order Code: DTCmhkav01
Watch Price/Availability
SILVER CAT SC535 (Ag925/1000; 3,06gr)
Charm -, rhodium coated, setting: cubic zirconia, material is silver, weight: 3 g
  1,190,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SILpri0003
4.9 34×
Watch Price/Availability
WELEDA Calendula Face and Body Cream 75ml
Children's Body Cream hydrating, protective, nourishing and soothing, contains lanolin, skin type: sensitive, oily, normal, combination and dry, suitable from birth
  219,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSBA0152
Watch Price/Availability
AMS Clock 9665
Wall Clock , clock type: Analog, power supply: Battery, best placed: Kids' room, Living room and Bedroom, colour: Brown
  2,880,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: AMShod034
4.5 9×
Watch Price/Availability
Clatronic HTD 3429
Hair Dryer with diffuser, travel, power: 1300W, temperature regulation and airflow control, number of speeds: 2, number of temperature settings: 2, case and hanging loop, power cord length: 1,6m, colour: red
  490,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: MBaaa0040
Watch Price/Availability
AJMAL Aristocrat For Her EdP 75 ml
Eau de Parfum women´s - 1,092 Kč/100 ml
  819,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFA1839
5.0 2×
Watch Price/Availability
COLGATE Gentle Clean Sensitive 2 pcs
Toothbrush - soft, plastic, 2 brushes in pack, white and purple colour
Amazing Deal 74,- Save 15.50
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2307
Watch Price/Availability
AMS Clock 9598
Wall Clock , clock type: Analog, power supply: Battery, best placed: Kids' room, Living room and Bedroom, colour: Grey
  741,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: AMShod023
5.0 1×
Watch Price/Availability
ProfiCook ICM 1140
Ice Cream Maker - power use of 12W, container volume of 1,8l, max amount of ice cream: 1800g, preparation time of 0,33 h, 1 programmes, without compressor
  1,390,-
Buy
In stock 3 pcs at the supplier's
Order Code: PROZM010
Watch Price/Availability
Meucci Braided Bracelet 0.2cm
Bracelet - unisex, flexible, chain-type, material: surgical steel, surface finish glossy, jewellery weight 5.3 g, no gemstones, length 21 cm
  241,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: MEUnar57
4.6 23×
Watch Price/Availability
AMBI PUR Bathroom Aloha 8 ml
Air Freshener - gel, will keep your interior fresh for hours - 12,000 Kč/1 l
  96,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OSV2565
1.0 1×
Watch Price/Availability
Gusta Garden SAMMY SALAD self-watering planter without lid, light grey
Flower Box - indoor and outdoor, Dimensions 79 × 3.75 × 75 cm (L×W×H), self-watering, contains a water reservoir, material wood and polypropylene, grey colour
  1,990,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: GusG24025
4.0 4×
Watch Price/Availability
Clatronic HL 3761 WH
Air Heater - heating power: 2000 W, 2 adjustable heating levels, key features and benefits: timer, 25 × 19 cm (H × W), white colour
  690,-
Buy
In stock 4 pcs at the supplier's
Order Code: CLAHV513