Deal weeks

Discounts, codes, and cashbacks are limited-time promotions in which you can save a lot of money. If an item is on sale, you will see the new price right next to the old one. If a discount code applies to a product, you will find it in the category listing above the product price or in the product details below the image gallery. You must then enter the discount code in the "Use discount coupon" field before submitting your order. Items with a cashback option are also marked in the same way. If certain conditions are met after purchasing these products (e.g. registration of the goods on the manufacturer's website), you will receive part of the total price back. You can find out all the terms of the specific cashback policy in the product details.

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
45,096 Results
4.9 49×
Watch Price/Availability
Bery Jones Vánoční mandle ve skořici a mléčné čokoládě v tubusu 450g
Small Gift Box - almond in chocolate and with cinnamon, 450 g
Great price 349,-
Currently Unavailable
Order Code: BJ_MX_500W04
Watch Price/Availability
Sticker book Machines
Kids Stickers - Czech, paperback without dust jacket glossy
Amazing Deal 119,- Save 16,-
Currently Unavailable
Order Code: FKP0467954
5.0 20×
Watch Price/Availability
Campgo Lumax 1200
Flashlight - LED, rechargeable, maximum beam distance 240 m, luminous flux 1,200 lm, luminous intensity 12,000 cd, 5 lighting modes, flashing and SOS modes, metal body, wrist strap, OSRAM P9 LED, IP67 rating (dustproof and waterproof), Li-ion battery (18650, 2,200 mAh), USB-C charging, LED indicator, maximum runtime 9.5 hours, weight 155 g (with battery), diameter 34 mm, length 137 mm, charging cable and battery included
Great price 799,-
Currently Unavailable
Order Code: CAMP_FL_02
Watch Price/Availability
Kapybary na útěku
Kniha
Discounted -11 % 229,- 259,-
Currently Unavailable
Order Code: FKP0490378
4.9 111×
Watch Price/Availability
Stormred Neoprene Kettlebell 16 kg
Kettlebell , weight 16 kg
Great price 1,399,-
Currently Unavailable
Order Code: SPTiron44
Watch Price/Availability
Na cesty Včely a jejich svět: kniha a hry
Kniha
  219,-
Currently Unavailable
Order Code: FKP0500814
4.9 16×
Watch Price/Availability
TW1000 Jet Man with LED light and spring-loaded flip cap 40 ml
Pepper Spray - self-defensive, active ingredient OC (Oleoresin Capsicum), LED light, maximum range 5 m, volume 40 ml
Discounted -16 % 323,- 389,-
Currently Unavailable
Order Code: SPTtwt001
Watch Price/Availability
Mermaid nail stickers and tattoos
Kids Stickers - 260 stickers in the package, for children from 3 years old, dimensions 16,4 × 21,2 cm (H×W), sea theme
Great price 199,-
Currently Unavailable
Order Code: FKP0383938
4.8 1,327×
Watch Price/Availability
Bery Jones Roasted Salted Pistachios 250g
Nuts - roasted and salted pistachios, 250 g - 596 Kč/1 kg
Great price 149,-
Currently Unavailable
Order Code: SPTks138
Watch Price/Availability
Samolepková knížka Hasiči
Kniha
Great price 129,- Save 10,-
Currently Unavailable
Order Code: FKP0453516
4.4 142×
Watch Price/Availability
Bery Jones with salted caramel flavour 250g
Nut Cream - smooth, peanut, salted caramel flavour, 22 g protein per 100 g, 581 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 250 g - 596 Kč/1 kg
Great price 149,-
Currently Unavailable
Order Code: SPTks134
Watch Price/Availability
Bible ke křtu
Kniha
  209,-
Currently Unavailable
Order Code: FKP0487354
4.7 15×
Watch Price/Availability
Campgo MiniBeam 140
Flashlight - LED, maximum beam distance 110 m, luminous flux 140 lm, luminous intensity 2,800 cd, 3 lighting modes, flashing mode, metal body, wrist strap, CREE XT-E LED, IP65 rating (dustproof and resistant to water jets), powered by 1× AA (not included), maximum runtime 15 hours, diameter 27 mm, length 104 mm, weight 69 g (excluding battery)
Great price 249,-
Currently Unavailable
Order Code: CAMP_FL_01
Watch Price/Availability
Megakniha předškoláka: Co mám umět, než půjdu do školy
Kniha
  179,-
Currently Unavailable
Order Code: FKP0477193
4.8 13×
Watch Price/Availability
Campgo EasyRest 5 Blue
Camping Mat sleeping mat, thickness: 5cm, dimensions 196 × 58cm, dimensions when packed 28 × 10cm, weight 550g
Great price 799,-
Currently Unavailable
Order Code: CAMP_SP_05
Watch Price/Availability
Když dětem nejde čtení 2: Čtení slov s uzavřenou slabikou
Kniha
Discounted -5 % 159,- 169,-
Currently Unavailable
Order Code: FKP0379119
4.9 27×
Watch Price/Availability
Bery Jones Christmas nut and fruit mix in a tin 200g
Small Gift Box - almond in chocolate, 200 g
Great price 249,-
Currently Unavailable
Order Code: BJ_MX_120W01
Watch Price/Availability
Na stavbě
Kniha
Great price 249,-
Currently Unavailable
Order Code: FKP0457874
4.6 22×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Farm ham with lentil ragout
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 571 kJ, weight 400g - 563 Kč/1 kg
Great price 225,-
Currently Unavailable
Order Code: SPTadv006
1.0 1×
Watch Price/Availability
Ewa & Varšava: Město plné samolepek
Kniha
Amazing Deal 129,- Save 17,-
Currently Unavailable
Order Code: FKP0399115
4.2 7×
Watch Price/Availability
Stormred Soft Kettlebell 8 kg
Kettlebell , weight 8 kg
Great price 649,-
Currently Unavailable
Order Code: STR_KB_SOFT8
Watch Price/Availability
Gastroenterologie a hepatologie v algoritmech
Kniha
Discounted -15 % 679,- 799,-
Currently Unavailable
Order Code: FKP0365652
4.0 14×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Fusilli with spinach and walnuts
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 550 kJ, weight 105g - 2,657 Kč/1 kg
  279,-
Currently Unavailable
Order Code: SPTadv042
4.0 1×
Watch Price/Availability
Bublinky Ako som veľká?: 140 samolepiek
Kniha
Discounted -23 % 70,- 92,-
Currently Unavailable
Order Code: FKP0369124