Alza Benefit slevy - Toothbrushes

Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
215 Results
4.9 141×
Watch Price/Availability
MERIDOL 3× 75ml
Toothpaste - gum protection, cavity protection, helps prevent gum disease, with fluoride, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 113 Kč/pcs - from 1,507 Kč/1 l
  339,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB941
4.7 557×
Watch Price/Availability
BIOMED Superwhite 100 g
Toothpaste - whitening, fluoride-free, gum protection, cavity protection, enamel protection, mentol flavour, volume 100 ml - 1,190 Kč/1 l
Great price 119,- Save 10,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB740
4.6 68×
Watch Price/Availability
TrueLife AquaFloss Mini M50 Black
Electric Flosser - 3 programs, 6 nozzle(s) per pack, 180ml tank, timer, power: battery-powered
Great price 838,- Save 61,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRLUS058
4.9 375×
Watch Price/Availability
SENSODYNE Repair & Protect Extra Fresh 3x75ml
Toothpaste - for sensitive teeth, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 123 Kč/pcs - from 1,640 Kč/1 l
  369,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB1208
4.9 327×
Watch Price/Availability
SENSODYNE Extra Whitening 3x 75 ml
Toothpaste - whitening, cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, volume 225 ml - 1,329 Kč/1 l
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB665
4.9 315×
Watch Price/Availability
ELMEX Sensitive Gentle White 75 ml
Toothpaste - whitening, cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 1,453 Kč/1 l
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB133
5.0 596×
Watch Price/Availability
ELMEX Sensitive Plus Complete Protection 3×75 ml
Toothpaste - cavity protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 140 Kč/ks - from 1,862 Kč/1 l
Amazing Deal 419,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB1793
4.7 13×
Watch Price/Availability
JTF F300 White
Electric Flosser - 8 programs, 6 nozzle(s) per pack, 300ml tank, battery indicator, power: battery-powered
  899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JTFus920
4.9 37×
Watch Price/Availability
SENSODYNE Clinical White Stain Protector 2×75 ml
Toothpaste - whitening, with fluoride, mentol flavour, volume 150 ml, 2 toothpastes in the pack - 160 Kč/ks - from 2,127 Kč/1 l
  319,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2325
4.6 322×
Watch Price/Availability
TrueLife SonicBrush Baby G
Electric Toothbrush - sonic, 32000 movements per minute, 1 modes, timer and smart function, spare heads: 3 pc(s)
  399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRLZK298
4.9 1,078×
Watch Price/Availability
ELMEX Junior duopack 2 × 75 ml
Toothpaste - children's, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 150 ml, 2 toothpastes in the pack - 80 Kč/pcs - from 1,060 Kč/1 l
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB362
4.5 195×
Watch Price/Availability
TrueLife AquaFloss Compact L100 black
Electric Flosser - 3 programs, 6 nozzle(s) per pack, 300ml tank, timer, power: battery-powered
  1,199,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRUUS884
5.0 57×
Watch Price/Availability
PARODONTAX Gum Strengthening and Protection Fresh Mint with Hyaluronic Acid 2×75 ml
Toothpaste - for exposed tooth necks, helps prevent gum disease, wth hyaluronic acid, mentol flavour, volume 75 ml, 2 toothpastes in the pack - 140 Kč/ks - from 3,720 Kč/1 l
  279,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2211
4.9 327×
Watch Price/Availability
SENSODYNE Pronamel Whitening 3x75ml
Toothpaste - whitening, cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 96 Kč/pcs - from 1,284 Kč/1 l
  289,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB666
4.9 1,083×
Watch Price/Availability
ELMEX Sensitive Professional Repair & Prevent 75 ml
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 2,120 Kč/1 l
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB597
5.0 596×
Watch Price/Availability
ELMEX Sensitive Professional Gentle Whitnening 3 × 75 ml
Toothpaste - whitening, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 146 Kč/pcs - from 1,951 Kč/1 l
  439,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB937
4.9 83×
Watch Price/Availability
SENSODYNE Complete Protection Whitening 3×75 ml
Toothpaste - cavity protection, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 113 Kč/pcs - from 1,507 Kč/1 l
  339,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB1497
4.9 1,078×
Watch Price/Availability
ELMEX Junior 75 ml
Toothpaste - children's, cavity protection, enamel protection, mentol flavour, volume 75 ml - 1,253 Kč/1 l
Great price 94,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB130
4.7 52×
Watch Price/Availability
Xiaomi Water Flosser 2
Electric Flosser - 3 programs, 2 nozzle(s) per pack, 200ml tank, cleaning modes, power: battery-powered
  899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: XIAus01
4.8 67×
Watch Price/Availability
COLGATE Total Whitening 3×75 ml
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 70 Kč/pcs - from 929 Kč/1 l
Amazing Deal 209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB1036
4.7 74×
Watch Price/Availability
COLGATE Max White Expert Original 3×75 ml
Toothpaste - whitening, cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 123 Kč/pcs - from 1,640 Kč/1 l
Amazing Deal 369,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB1038
4.8 67×
Watch Price/Availability
COLGATE Total Original 3x 75 ml
Toothpaste - cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 74 Kč/ks - from 982 Kč/1 l
Great price 221,- Save 19.01
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB1787
4.9 1,078×
Watch Price/Availability
ELMEX Kids 50 ml
Toothpaste - children's, cavity protection, mentol flavour, volume 50 ml - 1,980 Kč/1 l
  99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB129
4.8 184×
Watch Price/Availability
TEPE MK Original 0,4 mm pink 6 pcs
Interdental Brush 6 pc(s), for perfect cleaning of interdental spaces - 18.17 Kč/1 pc(s)
  109,-
109 Kč/kartáček
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2020