Alza Benefit slevy - Toothbrushes

Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
215 Results
5.0 172×
Watch Price/Availability
PARODONTAX Complete Protection Extra fresh 3 × 75 ml
Toothpaste - gum protection, cavity protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 113 Kč/pcs - from 1,507 Kč/1 l
  339,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB698
4.8 184×
Watch Price/Availability
TEPE MK Original 0,6 mm blue 6 pcs
Interdental Brush 6 pc(s), for perfect cleaning of interdental spaces - 18.17 Kč/1 pc(s)
  109,-
109 Kč/kartáček
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2023
4.4 383×
Watch Price/Availability
Truelife AquaFloss Compact C300 White
Electric Flosser - 5 programs, 6 nozzle(s) per pack, 300ml tank, timer, power: battery-powered
  1,699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRLUS926
4.9 220×
Watch Price/Availability
ELMEX Enamel Repair 3×75 ml
Toothpaste - enamel protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 115 Kč/ks - from 1,533 Kč/1 l
  345,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB1832
4.9 37×
Watch Price/Availability
PARODONTAX Gum Restoration Fresh Mint 2×75 ml
Toothpaste - for exposed tooth necks, helps prevent gum disease, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml, 2 toothpastes in the pack - 125 Kč/ks - from 3,320 Kč/1 l
  249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2210
5.0 596×
Watch Price/Availability
ELMEX Sensitive Professional 3× 75ml
Toothpaste - cavity protection, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 151 Kč/pcs - from 2,018 Kč/1 l
Great price 454,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB936
4.5 33×
Watch Price/Availability
Siguro OC-I430B FlossMate
Electric Flosser - tabletop, 3 modes (normal, gentle, and pulse), 5 brush heads (2 standard, 1 orthodontic, 1 periodontal, 1 tongue scraper), 320 ml tank capacity, suitable for crowns and braces, 360° rotating brush heads, IPX7, 2-minute timer, 1,200 pulses per minute, flow rate 214 ml, water pressure min. 2.3 bar, max. 9 bar, battery life up to 60 minutes per charge, charging time 4 hours, last mode memory function, travel case and charging cable included, weight 293 g, 3-year warranty
Great price 999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_OC_I430B
4.7 74×
Watch Price/Availability
COLGATE Max White Purple Reveal 3x 75 ml
Toothpaste - whitening, cavity protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 88 Kč/ks - from 1,173 Kč/1 l
Great price 264,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB1788
4.4 35×
Watch Price/Availability
Siguro OC-I730W FlossJet
Electric Flosser - tabletop and travel, 5 modes (gentle, normal, pulse, manual, and DIY with intensity settings), 6 brush heads (3 standard, 1 orthodontic, 1 periodontal, and 1 for plaque removal), 2 tanks 150 + 250 ml, suitable for crowns and braces, 360° rotating heads, IPX7, 2-minute timer, 1,350 pulses per minute, flow rate 220 ml, water pressure min. 3 bar, max. 11 bar, battery life up to 40 minutes per charge, charging time 2.5 hours, last mode memory function, travel case and charging cable included, weight 170 g, 3-year warranty
Great price 1,599,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_OC_I730W
4.3 4×
Watch Price/Availability
Oral-B Pro 3D White Clinical Bright White Teeth 75 ml
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 1,533 Kč/1 l
  115,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ORLZP838
4.6 68×
Watch Price/Availability
TrueLife AquaFloss Mini M50 White
Electric Flosser - 3 programs, 6 nozzle(s) per pack, 180ml tank, timer, power: battery-powered
  899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRLUS041
4.7 74×
Watch Price/Availability
COLGATE Max White One Luminous 3×75 ml
Toothpaste - whitening, cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 91 Kč/pcs - from 1,209 Kč/1 l
Great price 272,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB1040
4.9 181×
Watch Price/Availability
ELMEX Junior 3× 75ml
Toothpaste - children's, cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 90 Kč/pcs - from 1,196 Kč/1 l
  269,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB940
4.9 1,083×
Watch Price/Availability
ELMEX Sensitive Professional Whitening 75 ml
Toothpaste - whitening, cavity protection, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 2,787 Kč/1 l
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB263
5.0 38×
Watch Price/Availability
COLGATE Whitening & Triple Action 6×75 ml
Toothpaste - cavity protection, mentol flavour, volume 450 ml, 6 toothpastes in the pack - 33 Kč/ks - from 442 Kč/1 l
  199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2258
4.9 1,093×
Watch Price/Availability
ELMEX Caries Protection Gentle White 75 ml
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, volume 75 ml - 1,853 Kč/1 l
  139,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB594
4.8 166×
Watch Price/Availability
MERIDOL Complete Care Sensitive Gums & Teeth 75 ml
Toothpaste - gum protection, cavity protection, helps prevent gum disease, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 1,987 Kč/1 l
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB1492
5.0 32×
Watch Price/Availability
Professor Max NKH Bob and Bob 0-18 months 4 pcs
Toothbrush Replacement Head , sonic type, 4 pc(s) in package, suitable for children - 75 Kč/1 pc(s)
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PRONH917
5.0 36×
Watch Price/Availability
ELMEX Kids 3 x 50 ml
Toothpaste - children's, cavity protection, mentol flavour, volume 150 ml, 3 toothpastes in the pack - 86 Kč/pcs - from 1,727 Kč/1 l
Great price 259,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB1231
4.9 1,083×
Watch Price/Availability
ELMEX Sensitive Professional 75 ml
Toothpaste - cavity protection, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 1,987 Kč/1 l
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB134
4.1 19×
Watch Price/Availability
COLGATE Max White Set Overnight serum + Multiprotect paste 50 ml
Whitening Product - whiter teeth in just 3 days, safe for tooth enamel, non-abrasive bleaching of significant stains, revolutionary deep oxygen reaction, also removes surface stains, prevents further staining, protects tooth enamel - 220 Kč/pcs
  439,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB1944
4.8 184×
Watch Price/Availability
TEPE MK Original 0,5 mm red 6 pcs
Interdental Brush 6 pc(s), for perfect cleaning of interdental spaces - 18.17 Kč/1 pc(s)
  109,-
109 Kč/kartáček
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2022
5.0 6×
Watch Price/Availability
Oral-B Pro-Expert Gentle Whitening 75 ml
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, herbal flavour
Great price 79,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2450
4.8 166×
Watch Price/Availability
MERIDOL Paradont Expert 75 ml
Toothpaste - gum protection, helps prevent gum disease, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 1,987 Kč/1 l
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB599