Alza Benefit slevy - Toothbrushes

Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
215 Results
5.0 29×
Watch Price/Availability
MERIDOL Parodont Expert 3 × 75 ml
Toothpaste - helps prevent gum disease, with fluoride, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 136 Kč/pcs - from 1,818 Kč/1 l
  409,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB420
4.9 42×
Watch Price/Availability
ELMEX Anti-Caries Professional Junior 6-12 years 75 ml
Toothpaste - children's, cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 1,720 Kč/1 l
Amazing Deal 129,- Save 30,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB1833
5.0 172×
Watch Price/Availability
PARODONTAX Complete Protection Whitening 3 × 75 ml
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 113 Kč/pcs - from 1,507 Kč/1 l
  339,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB697
4.9 282×
Watch Price/Availability
PARODONTAX Whitening 3x 75 ml
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, helps prevent gum disease, volume 225 ml - 1,240 Kč/1 l
  279,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB669
4.8 184×
Watch Price/Availability
TEPE MK Original 0,8 mm green 6 pcs
Interdental Brush 6 pc(s), for perfect cleaning of interdental spaces - 18.17 Kč/1 pc(s)
  109,-
109 Kč/kartáček
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2025
3.7 25×
Watch Price/Availability
TrueLife AquaFloss Station F300 Black
Electric Flosser - 3 programs, 6 nozzle(s) per pack, 600ml tank, display, power: battery-powered
Great price 1,249,- Save 50,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRLUS133
4.9 56×
Watch Price/Availability
SENSODYNE Kids 0-6 years 2×50 ml
Toothpaste - children's, cavity protection, enamel protection, fruit flavour, volume 100 ml, 2 toothpastes in the pack - 70 Kč/ks - from 1,390 Kč/1 l
  139,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2206
4.8 184×
Watch Price/Availability
TEPE MK Original Starter Set 6 pcs
Interdental Brush 6 pc(s), for perfect cleaning of interdental spaces - 18.17 Kč/1 pc(s)
  109,-
109 Kč/kartáček
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2026
4.9 376×
Watch Price/Availability
ELMEX Caries Protection Plus Complete Care 3x 75 ml
Toothpaste - gum protection, cavity protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 169 Kč/ks - from 2,253 Kč/1 l
  507,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB1792
4.8 112×
Watch Price/Availability
Oral-B Pulsonic Clean, 4 pcs - Replacement heads + Oral-B Pulsonic Clean, 4 pcs - Replacement heads
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B, sonic type, 8 pc(s) in package - 119 Kč/pcs - from 119 Kč/1 pc(s)
  949,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ORAEK544bun2
4.9 282×
Watch Price/Availability
PARODONTAX Herbal Fresh 3×75 ml
Toothpaste - gum protection, enamel protection, helps prevent gum disease, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 93 Kč/pcs - from 1,240 Kč/1 l
  279,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB1014
3.7 25×
Watch Price/Availability
TrueLife AquaFloss Station F300 White
Electric Flosser - 3 programs, 6 nozzle(s) per pack, 600ml tank, display, power: battery-powered
  1,299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRLUS126
4.9 113×
Watch Price/Availability
SENSODYNE Rapid 3×75 ml
Toothpaste - cavity protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 110 Kč/ks - from 1,462 Kč/1 l
  329,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2326
4.9 36×
Watch Price/Availability
SENSODYNE Sensitivity & Gum Whitening 3×75 ml
Toothpaste - whitening, with fluoride, for sensitive teeth, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 110 Kč/pcs - from 1,462 Kč/1 l
  329,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB1012
4.9 141×
Watch Price/Availability
MERIDOL Complete Care 3x 75 ml
Toothpaste - gum protection, cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 136 Kč/ks - from 1,818 Kč/1 l
  409,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB1794
4.5 216×
Watch Price/Availability
TrueLife AquaFloss Station O300 Ozone
Electric Flosser - 10 programs, 6 nozzle(s) per pack, 600ml tank, timer, power: mains-powered
  2,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRLUS677
4.8 166×
Watch Price/Availability
MERIDOL 75ml
Toothpaste - gum protection, cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 1,853 Kč/1 l
  139,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB136
4.8 104×
Watch Price/Availability
COLGATE Max White One Luminous 75 ml
Toothpaste - whitening, cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 1,160 Kč/1 l
  87,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB117
4.8 26×
Watch Price/Availability
COLGATE Total Pro Gum Health Dental Floss 50 m
Dental Floss - for flossing areas between teeth - 1.92 Kč/1 m
Great price 96,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB680
4.9 1,254×
Watch Price/Availability
ELMEX Caries Protection Toothpaste Duopack 2×75 ml
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, mentol flavour, volume 150 ml, 2 toothpastes in the pack - 100 Kč/pcs - from 1,327 Kč/1 l
  199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB360
4.6 38×
Watch Price/Availability
Oral-B Superfloss 50 pcs
Dental Floss - for flossing areas between teeth - 2.20 Kč/meter
  110,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2315
4.7 74×
Watch Price/Availability
COLGATE Max White One 3×75 ml
Toothpaste - whitening, cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 88 Kč/pcs - from 1,173 Kč/1 l
  264,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB1039
4.9 37×
Watch Price/Availability
SENSODYNE Clinical Repair Active Clean 2×75 ml
Toothpaste - enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml, 2 toothpastes in the pack - 185 Kč/ks - from 4,920 Kč/1 l
  369,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2215
4.8 227×
Watch Price/Availability
PARODONTAX Whitening 75 ml
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, helps prevent gum disease, volume 75 ml - 1,720 Kč/1 l
  129,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB071