Alza Benefit slevy - Toothbrushes

Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
215 Results
4.9 411×
Watch Price/Availability
ELMEX Sensitive 2 x 75 ml
Toothpaste - gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 150 ml, 2 toothpastes in the pack - 105 Kč/pcs - from 1,393 Kč/1 l
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB384
4.8 164×
Watch Price/Availability
COLGATE Triple Action Original Mint 75 ml
Toothpaste - whitening, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - from 653 Kč/1 l
  from  42,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB1829
4.9 315×
Watch Price/Availability
ELMEX Sensitive with aminfluoride 75 ml
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 1,253 Kč/1 l
  94,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB132
4.4 29×
Watch Price/Availability
Truelife AquaFloss Compact C200
Electric Flosser - 5 programs, 4 nozzle(s) per pack, 300ml tank, timer, power: battery-powered
  1,399,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRUUS95
4.8 227×
Watch Price/Availability
PARODONTAX Classic Fluoride Free 75ml
Toothpaste - fluoride-free, gum protection, cavity protection, enamel protection, helps prevent gum disease, volume 75 ml - 1,533 Kč/1 l
Great price 115,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB037
4.8 184×
Watch Price/Availability
TEPE MK Original 0,45 mm orange 6 pcs
Interdental Brush 6 pc(s), for perfect cleaning of interdental spaces - 18.17 Kč/1 pc(s)
  109,-
109 Kč/kartáček
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2021
4.8 44×
Watch Price/Availability
COLGATE Triple Action 2×75 ml
Toothpaste - cavity protection, with fluoride, volume 150 ml, 2 toothpastes in the pack - 35 Kč/ks - from 467 Kč/1 l
  70,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2028
5.0 39×
Watch Price/Availability
ELMEX Enamel Repair 75 ml
Toothpaste - enamel protection, mentol flavour, volume 75 ml - 1,987 Kč/1 l
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB1831
5.0 1×
Watch Price/Availability
Oral-B 3D White Advanced Luxe Perfection 75 ml Menthol
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 1,213 Kč/1 l
  91,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ORLZP84
4.8 106×
Watch Price/Availability
COLGATE Max White Expert White Cool Mint 75 ml
Toothpaste - whitening, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 1,987 Kč/1 l
Discounted -16 % 149,- 179,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB119
5.0 6×
Watch Price/Availability
Oral-B Pro-Expert Professional Protection 75 ml
Toothpaste - gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, herbal flavour
Great price 79,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2449
5.0 5×
Watch Price/Availability
Oral-B Professional Gum Protection Cool Mint 75 ml
Toothpaste - gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, herbal flavour
  99,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2454
4.8 12×
Watch Price/Availability
TrueLife InterdentBrush I3
Electric Toothbrush -, spare heads:
  499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRUEK379
4.8 70×
Watch Price/Availability
COLGATE Max Fresh Cool Mint 75 ml
Toothpaste - cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 987 Kč/1 l
  74,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB108
5.0 2×
Watch Price/Availability
ELMEX Sensitive Professional R&P Gentle White 75 ml
Toothpaste - for exposed tooth necks, gum protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 2,440 Kč/1 l
  183,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2481
4.7 3×
Watch Price/Availability
ELMEX Anti-Caries Professional Junior 3×75ml
Toothpaste - children's, cavity protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 120 Kč/ks - from 1,596 Kč/1 l
  359,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2386
4.5 7×
Watch Price/Availability
COLGATE Max Fresh Fruit Fusion Zesty Lime 75 ml
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, with fluoride, fruit flavour, volume 75 ml - 907 Kč/1 l
Discounted -10 % 68,- 76,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2309
4.9 80×
Watch Price/Availability
Oral-B iO Ultimate Clean Black 8 pcs
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 8 pc(s) in package - 205 Kč/ks - from 205 Kč/1 pc(s)
Discounted -3 % 1,641,- 1,699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ORBNH32
4.8 166×
Watch Price/Availability
MERIDOL Gentle White 75 ml
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 1,720 Kč/1 l
Great price 129,- Save 10,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB600
4.9 25×
Watch Price/Availability
COLGATE Triple Action 125 ml
Toothpaste - whitening, cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 120 ml - 567 Kč/1 l
  68,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2030
5.0 31×
Watch Price/Availability
COLGATE Advanced Mix 3×75 ml
Toothpaste - whitening, with activated charcoal, gum protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 58 Kč/ks - from 773 Kč/1 l
  174,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2256
4.9 18×
Watch Price/Availability
JTF F300 Black
Electric Flosser - 8 programs, 6 nozzle(s) per pack, 300ml tank, battery indicator, power: battery-powered
  899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JTFus247
5.0 31×
Watch Price/Availability
COLGATE Advanced Mix 6×75 ml
Toothpaste - whitening, with activated charcoal, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 450 ml, 6 toothpastes in the pack - 55 Kč/ks - from 731 Kč/1 l
  329,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2260
4.8 17×
Watch Price/Availability
COLGATE MaxFresh Cooling Crystals 125 ml
Toothpaste - whitening, cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 125 ml - 672 Kč/1 l
  84,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2033
24 more... Top
1 ... 34567 ... 9