AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,547 Results
Watch Price/Availability
Concept VZ8310 Air Supreme
Flat Iron - plate material: tourmaline, plate width: 23mm, heat-up time: 30 s, temperature range: 60°C - 160°C, ionisation, automatic shutdown and wet ironing, led display, power: 1200 W, cable length: 1,9m, colour: black and gold
New arrival 4,999,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CONZV7800
1.0 1×
Watch Price/Availability
VICEROY MAGNUM 471291-37
Watch men's - analog time display, movement quartz, round dial shape, calendar, elegant, mineral glass, waterproof rating 100 m (10 ATM), case material: steel, case colour: blue, watch band material: surgical steel, band colour: silver, interchangeable band
  2,799,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KHO19085
3.0 2×
Watch Price/Availability
Alza CLI-42Y yellow for Canon printers
Compatible Ink for Canon PIXMA PRO-100, PRO-100S, 12ml
Great price 259,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7101b6
4.4 11×
Watch Price/Availability
NIVEA Cellular Expert Filler 15 ml
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 1,927 Kč/100 ml
Amazing Deal 289,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KDR042
Watch Price/Availability
DuraHome Food twine, linen 30 m, 4+1 pcs
Twine - 100% natural fibers, ecological and biodegradable, strong and very durable, soft and pleasant to the touch, safe for contact with food, flexible, universal use (food industry, household, decorations, hobby), diameter approx. 0.3–2 mm
  130,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DURpro022
2.0 3×
Watch Price/Availability
Zelmer ZFS1016
Electric Slicer - power: 150W, maximum slice thickness: 15mm, cutting disc made of steel, safety, removable blade, blade cover, white colour
-10 % off new 1,259,- New 1,399,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZELEK673
Watch Price/Availability
SWAROVSKI 5684243
Bracelet - women's, rigid, material: stainless steel, surface finish rhodium plating, gemstone setting: crystal, length 16 cm
  4,589,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SP20561
3.0 2×
Watch Price/Availability
Alza CLI-42C cyan for Canon printers
Compatible Ink for Canon PIXMA PRO-100, PRO-100S, 12ml
Great price 259,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7101b4
5.0 1×
Watch Price/Availability
GARNIER Pure Active Salicylic Serum for Skin Imperfections, 30ml
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 763 Kč/100 ml
  229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL7968
4.4 49×
Watch Price/Availability
ALZATOOLS PRO Brushcutter AKU CBBC40V Brushless BatteryONE 20V (without AKU)
Brush Cutter - cordless, string and blade cutting tool
-1 % off new 3,949,- New 3,990,-
Buy
Unsealed - in stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ATPT034
Watch Price/Availability
ProfiCare PC-LW 3028
Electric Hair Rollers - ionization function, tourmaline surface 20pcs/3 different sizes: - 6x small for narrow curls (approx. O 19mm) - 6x medium for medium and soft curls (approx. O 25mm) - 8x large for maximum volume (approx. 32mm) , includes metal clips for easy mounting, accessory compartment, overheat protection, transparent lid, short warm-up time, switch, LED indicator, 230V, 50/60 Hz, 350W
-6 % off new 1,109,- New 1,190,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PROLW806
Watch Price/Availability
Brosway Fancy Passion Ruby FPR132 Necklace (Ag 925/1000, 2,9 g)
Necklace - women's, classic, chain-type, with pendant, silver 925/1000, glossy finish, rhodium-plated, weight 2.9 g, setting cubic zirconia, length 44 cm
  2,209,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BROSspe27
3.0 2×
Watch Price/Availability
Alza CLI-42M purple for Canon printers
Compatible Ink for Canon PIXMA PRO-100, PRO-100S, 12ml
Great price 259,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7101b5
4.4 24×
Watch Price/Availability
AlzaEco Citrus for windows 500 ml
Window Cleaner - liquid, on the windows, glass and mirrors, citrus scent, does not burden domestic septic tanks or sewage treatment plants - 128 Kč/1 l
Great price 64,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS2674
3.5 90×
Watch Price/Availability
TRISTAR IV-3704
Electric Insect Trap - electric, 4W UV tube, max. range up to 20m2, very quiet operation, overheat protection, insect magazine, cleaning brush, dimensions: 10 x 10 x 23.5cm, weight: 0.43kg
  389,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRIOH704
Watch Price/Availability
Midea CY75C2
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 40 to 200 °C, display, timer, delayed start and automatic programs, 15 programs, comes with french fry basket, power consumption 1000 W, 6 l capacity, container, 1 frying basket, cable length 0,8 m, weight 4.5 kg, dimensions 32 × 38 × 30 cm (H×W×D)
  4,299,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MIDHF848
Watch Price/Availability
PANDORA 793900C01 Blue Murano Glass Sea Snail Pendant (Ag925/1000, 1.3g)
Charm -, setting: crystal and cubic zirconia, material is glass and silver, weight: 1,3 g, Pandora jewelry (delivered with a box and certificate)
  1,719,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SP20006
Watch Price/Availability
Alza W2122A No. 212A yellow for HP printers
Compatible Toner Cartridge for HP Color LaserJet Enterprise M554, HP Color LaserJet Enterprise M555, HP Color LaserJet Enterprise MFP M578, up to 4500 pages
Great price 2,039,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7784u4m5
4.4 18×
Watch Price/Availability
PATTEX Repair Express Metal 48 g
Two-Component Adhesive -
  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DOMA1825
4.6 39×
Watch Price/Availability
Mattress PROFIL LUX sandwich, stiffness H3, 160 x 200 cm
Mattress Dimensions - 160 cm ×200 cm × 18 cm, With massage profile, firmness: medium stiff, weight capacity 130 kg, Washable cover and Reversible
-6 % off new 6,079,- New 6,499,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order Code: Mater44
Watch Price/Availability
Vortice axial fan Punto Four Mfo 100/4"
Bathroom Exhaust Fan with diameter of 100 mm, input power 15 W, noise level of 33,1 dB, white colour
-9 % off new 1,779,- New 1,960,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: VORven169
Watch Price/Availability
BREIL Tribe Avery EW0508
Watch men's - analog time display, movement quartz, round dial shape, date and chronograph, elegant, arabic indexes, mineral glass, waterproof rating 30 m (3 ATM), case material: steel, case colour: silver, watch band material: surgical steel, band colour: silver, interchangeable band
  2,699,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KHO23342
1.0 1×
Watch Price/Availability
Alza T6N04AE No. 303 black for HP printers
Compatible Ink for printers HP ENVY Inspire 7220e, HP ENVY Inspire 7221e, HP ENVY Inspire 7920e, HP ENVY Inspire 7921e, yield up to 200 pages
Great price 359,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7617n9
3.9 23×
Watch Price/Availability
PRIMEROS Ring Vibe Vibrating Ring, 1 piece
Vibrating Ring vibrating thimble made of high quality silicone for 20 minutes of intense vibrations
  189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KND172