Alza Benefit slevy - Healthy Eating

Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
369 Results
4.5 39×
Watch Price/Availability
Bery Jones Blackcurrant freeze-dried 140g
Freeze-Dried Fruit -, 140 g - 1,564 Kč/1 kg
Great price 219,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery084
4.8 115×
Watch Price/Availability
Bery Jones Smoked Roasted Almonds 250g
Nuts - subtly salty flavour with a smoky taste, over 95% roasted almonds, 27g of protein per 100g, non-GMO and not treated with ionising radiation, reduced salt content, made in the Czech Republic, supplied in resealable packaging - 596 Kč/1 kg
Great price 149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_RN_0250B04
4.1 27×
Watch Price/Availability
Bery Jones Roasted salted peanuts 500g
Nuts - roasted, salted and shelled peanuts, 500 g - 178 Kč/1 kg
Great price 89,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_RN_500B06
4.8 636×
Watch Price/Availability
Bery Jones Natural Nut Mix in a Tube 400g
Small Gift Box - a mix of nuts, blanched almonds (30%), natural almonds (25%), cashew nuts WW320 (30%) and pecan nuts (15%), a healthy snack, for pairing with wine, for porridge, supplied in a stylish tube
New arrival 329,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_MX_400W01
4.3 11×
Watch Price/Availability
Bery Jones BIO Sweetened Cranberries Canada 500g
Dried Fruit - cranberries, 500 g - 418 Kč/1 kg
Great price 209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery223
4.7 45×
Watch Price/Availability
Bery Jones Coconut flour 1kg
Flour - 2761 kJ/100 g, weight 1 kg, coconut flavour, naturally gluten-free - 119 Kč/1 kg
Great price 119,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery005
4.5 57×
Watch Price/Availability
Bery Jones Roasted unsalted peanuts 500g
Nuts - roasted and shelled peanuts, 500 g - 178 Kč/1 kg
Great price 89,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: B_RN_500B05
4.8 63×
Watch Price/Availability
Bery Jones Carmel almonds natural USA 250g
Nuts - shelled almond, 250 g - 396 Kč/1 kg
Great price 99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_NT_250B03
4.5 12×
Watch Price/Availability
Bery Jones Brown Iran Raisins BIO 500g
Dried Fruit - organic raisins, from organic farming without synthetic pesticides, herbicides or chemical fertilisers, contain significant antioxidants, sweetened only with natural sugars, can be used as an alternative to refined sugar, packaged in recyclable, resealable packaging, certification number SK-BIO-002, 500 g, country of origin Iran - 278 Kč/1 kg
Great price 139,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_DF_500BIO02
4.7 304×
Watch Price/Availability
Bery Jones Nut and Fruit Mix in a Tin 240g
Small Gift Box - a mix of nuts and fruit, blanched almonds (15%), natural almonds (15%), WW320 cashews (15%), pineapple (20%), sultanas (20%) and papaya cubes (15%), a healthy snack, great with wine or in porridge, supplied in a stylish tin
Great price 219,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_MX_300W06
4.8 636×
Watch Price/Availability
Bery Jones Natural Nut Mix in a Tin 240g
Small Gift Box - a mix of nuts, blanched almonds (30%), natural almonds (25%), cashew nuts WW320 (30%) and pecans (15%), a healthy snack, for wine, for porridge, supplied in a stylish tin
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_MX_300W05
4.8 283×
Watch Price/Availability
Mixit Roasted Nuts Truffles and Coloured Pepper
Nuts - spicy cashew, 160 g - 1,556 Kč/1 kg
  249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix079
4.1 22×
Watch Price/Availability
Bery Jones Cornflakes calcium source 750 g
Cereals - suitable for milk or yoghurt, natural source of calcium, practical resealable packaging, made in the Czech Republic, weight 750 g - 132 Kč/1 kg
Great price 99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_GC_500B14
4.7 56×
Watch Price/Availability
Bery Jones Carmel Almonds peeled USA 250g
Nuts - shelled almond, 250 g - 436 Kč/1 kg
Great price 109,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ-NT-250B02
4.9 24×
Watch Price/Availability
PRAGER'S Kombucha Black Edition 12 × 0,33 l
Drink - premium fermented drink containing probiotic cultures of Bacillus coagulans, made from black tea, contains at least 10 million probiotics per 100 ml, 12 × 0,33 l pack in a tin, low energy value 16 kcal per 100 g, an alcoholic strength of less than 0,5 % volume - 58 Kč/pcs - from 176 Kč/1 l
  695,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTkof011
4.8 95×
Watch Price/Availability
Alpro oat drink TASTES AS GOOD - Rich & Creamy 3,5% 4 x 1l
Plant-based Drink - oat, with flavour of natural - 69 Kč/pcs - from 69 Kč/1 l
  275,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTdan0065bun
4.9 15×
Watch Price/Availability
GreenFood Nutrition Protein Rice Mash 500 g cocoa
Rice Porridge , energy value per 100g: 355 kcal - 818 Kč/1 kg
  409,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgfn0226
Watch Price/Availability
CANS with Mango Flavour, 8×330ml
Flavoured Water - 845 Kč/1 l
  279,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTcans008bun
4.8 14×
Watch Price/Availability
GreenFood Nutrition Low Carb Buckwheat porridge, 500g
Porridge , energy value per 100g: 362,81 kcal
  279,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgfn0084
4.6 83×
Watch Price/Availability
Samurai Shot Geisha Velvet soft drink 0,75l 0%
Energy Drink , volume: 0,75 l, non-returnable glass - 399 Kč/1 l
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NAPssh12
Watch Price/Availability
CANS Peach Iced Tea, 8 x 330ml
Iced Tea - sparkling non-alcoholic flavoured drink with black tea extract and peach flavour, 8× 330ml - 967 Kč/1 l
  319,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTcans005bun
4.6 16×
Watch Price/Availability
Gymbeam Instant Oatmeal, 1000g, Chocolate
Oatmeal , energy value per 100g: 394 kcal
  from  117,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym067
4.8 14×
Watch Price/Availability
GreenFood Nutrition Low Carb Rice porridge, 500g
Porridge , energy value per 100g: 382,15 kcal
  309,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgfn0085
4.8 5×
Watch Price/Availability
KetoMix Protein pudding with vanilla flavour - 300 g (10 servings)
Pudding - - 60 Kč/ks - from 1,997 Kč/1 kg
  599,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTket025